SATIŞTA

alınık SEAGATE 250 GB 2,5 LUK BOARD mavi pcb

elinde arızalı olan varsa board u calıstıgından emınse benlen ırtıbata gecsın benımkının bordu yandı ıcınde onemlı bılgılerım var ulasmam lazım . model no belırtılırse cok sevınırım.

edit @ bord sata olması lazım
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

8800 gts - + - 8600 gts + 1 gb ram + dvd rw = 100 tl

elimde 3 adet ekran kartı mevcuttur

8800gts gigabyte markadır g92 cekırdek olan modeldır 512mb 256 bit. sistemden cıkarma nedenım arada noktalanma ve renklerde sorun oluyo ama bu aralar nokta sorunu vermıyor oyuna tıkladıgımda donma ve kasma sorunu mevcut normal calısır durumda ama sorunları anlattım. fiyat 55 tl.

8400 gt asus markadır 512 mb ve 128 bit tir. fiyat 35 tl satıldı @ Umut.25

8600 gts sparkle markadır. arkadısıma vermıstım bozmus bozulunca kondansitorlerını degıstırmeya calısmıs bıkacını degıstırmıs ama lehımlerıde pek sağlam gozukmuyor. fanı calısıyor arada sistem acıp goruntu verıyor canı ısterse. fiyatı 25 tl

hepsını 100 tl ye verır uzerınede 20 tl koyarsanız imzamdakı ramlerıde toka ederım size.ayrıca ıkı adet dvd wr parcaları calısır durumdadır bırının boardu bozuktur diğer parcalarında sorun yok ıkısınıde actım boardlarını degıstırırm dıe ama yapamadım acıkcası acıktan sonra ugrasmak ıstemedım birinin boardu yanıktı digerının kızagı arızalıydı ıksıınden bıtane oluyor teorikte ıkısıde aynı marka ama ugrasana yada yedek parca lazım edene iyi gelir. hepğsını alana bunlarda eşantiyon

SATIŞTA

SAMSUNG GT-S3353 Wİ-Fİ 1 NİSAN 2011 TURKCELL FATURALI TAKAS EKRAN KARTI ILE OLUR

SAMSUNG TURKCELL BAYISINDEN ALINMISTIR FATURA FİYATI 318 TL DİR

inceleme linki : http://www.metinn.net/s...-trevi-ozellikleri.html

BENIM SATTIGIM FİYAT 270 TL DİR. EKRAN KARTLARI HD HD 58** 68** VE GTX 46** SERİLERİ İLE TAKAS OLABILIR

CİHAZ SIFIR OLARAK DUSUNEBILIRSINIZ SADECE ACILIP OZELLIKLERI KONTROL EDILDI.

2 YIL GARANTİ VARDIR TELEFON METALİC SİYAHTIR

AYRICA IKI ADET NOKİA 2600 VE BIR ADET 6600 DA ELIMDE MEVCUTTUR

SAMSUNG UN RESIMLERI EKLENECEKTIR

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

redline_59

İsim: ayhann avcı
Katılım zamanı: 7 Şubat 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 30 Kasım 2018; 21:42:11
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.064