SATIŞTA

Gigabyte GT1030 2GB OC

4 ay önce almıştım kutu veiçeriğiyle teslim edilecek. sorunsuz temiz kart.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık Macbook Pro Retina 13.3"

Ürünü 15.10.2015 tarihinde troydan aldık. 256gb hafızası var. ürün modeli MF840TU/A. ürün son derece temiz kullanıldı sadece ekranın dış tarafında ufak bir çiziği var resimde belli olacak şekilde göstermeye çalıştım. İstanbul içi elden teslim imkanı var. görmek isteyen olursa pm atabilir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

INTEL Core2Quad @9300

Intel® Core™2 Quad Processor Q9300
(6M Cache, 2.50 GHz, 1333 MHz FSB)

işlemci ve orjinal stok fan ile gönderilecek. fazla zorlamadım. anakartım oc performansı iyi olmamasına rağmen ufak bir ayarla kendi voltaj seviyelerinde 2.80-3.00 ghzde stabil olarak çalıştırıyorum. Laptop alacağım için sistemi bozuyorum. istanbul içi elden teslim olur. veya önce havale sonra kargo. sanalpazar v.b sitelerden ilan açılır + komisyon.

SATIŞTA

WD Elements 2TB 3,5

ürünü geçen sene Bimeksten aldım. kutu ve içeriğiyle gönderilecektir. sorunsuz çalışır durumdadır. fiyat 230 tl.garantisi var faturasına bakınca net tarihini de söylerim.

SATIŞTA

SMPS Adaptör

Elimde bu yıl başlarında aldığım 2 adet smps adaptör bulunmakta. 2 adet KA Power 12V 29A. 14V'a kadar çıkabiliyor. Tekiyle oto amfisi çalıştırdım 1 aydan az bir süre, birazda led aydınlatma için kullandım. toplamda 1 ayı geçmemiştir yani. Diğeride kutusunda hiç kullanmadım. Kutuları ile göndericeğim. Garantiside var ne kadar olduğunu bilmiyorum karaköyde selanik pasajından almıştım kısacası arıza yaparsa getir tamirini yaparım şeklinde yani içini açmadığın sürece getir yaparım demeye getirmişti satıcı :) tekini kullandığım sürece pek ısındığına rastlamadım yinede almayı düşünenler sormak istediklerini sorabilir. son olarak 110V -220V switch ile şebekeye bağlı değişik voltla çalışabiliyor.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

-Oxy.gen-

İsim: Selim
Katılım zamanı: 6 Şubat 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2020; 17:57:42
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: pioneer Deh x7550sd
Alıcı: 3rk4n
Tarih: 16 Temmuz 2015; 16:27:18
Yorum:Sağlam satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: Sapphire 4730
Alıcı: rapkolik87
Tarih: 20 Temmuz 2015; 21:32:13
Yorum:sıkıntısız bi alışververiş oldu.eksiksiz yollamış kargomu çok güvenilir bi arkadaşgönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.391