SATIŞTA

Satılık AMD Ryzen 2600 Kutu+fatura+Garanti

Merhaba,işlemciyi 22/09/2019 Tarihinde vatanbilgisayardan satın aldım,işten dolayı aktif olarak taş çatlasın 8-9 ay kullanmışımdır ,kutu-fatura-stok fan aklınıza gelebilecek bütün herşeyi duruyordur kayıp birşeyi yoktur,halihazırda sistemimde kullanıyorum bir problemi yoktur

stok fanının hiç kullanmadım wraith prism ile kullandım aldığımda beri.

Fiyat olarak Kargo Dahil 950TLdir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık Asus B450 Tuf Pro Gaming Anakart

Merhaba,anakartı 22/09/2019 Tarihinde vatanbilgisayardan satın aldım 3 yıl garantilidir,işten dolayı aktif olarak taş çatlasın 8-9 ay kullanmışımdır ,kutu-fatura-arka ayna aklınıza gelebilecek bütün herşeyi duruyordur kayıp birşeyi yoktur,halihazırda sistemimde kullanıyorum bir problemi yoktur herhangi bir çalışmayan aksamı yoktur.

plus modeli ile karıştırmayın pro modelinin mosfetleri ve bileşenleri daha iyidir.

Fiyat olarak Kargo Dahil 900TLdir.

SATIŞTA

Satılık 3lü QL120 Fanlar---3lü LL120 Fanlar

Corsair QL120 3lü fanlar 22/02/2021 tarihinde vatandan satın alındı Kontrolcu ve 3 fanlı olan pakettir,jelatinleri bile açılmamıştır ilk siz açacaksınız Sıfır üründür. Fiyat Kargo dahil 900TLdir.

SATILDI-----Corsair HD140 (Sadece Fan)------SATILDI

ürün türkiyeden alınmadır garantisi bitmiştir LL fanlara geçtiği için boşa çıkmıştır. Kargo dahil Fiyat 200TL

ürün 28/11/2019 tarihinde QP Bilişimden satın alınmıştır 3lü fan ve 1 adet Lightning node pro kontrolcusü vardır paket içinde Corsair ICUE ile kontrol edebilirsiniz, aktif olarak 5-6 ay civarı kullanılmıştır herhangi bir problemi yoktur. Kargo dahil Fiyat 700TL

Sistem Notu : Bu ilan forum kuralları çerçevesinde her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

NZXT S340 Elite Siyah Kasa 600TL

Merhaba kasa 10/04/2017 tarihinde nanokatalogdan alınmıştır 2inci sahibiyim 3 senenin 2 senesinde aktif kullanılmıştır,Kasadan memnunum ama FullTower kasaya geçeceğim için satılıktır normalde ömürlük bir kasa her yönüyle.

Faturası ve Manyetik Kulaklık tutucusu (Puck) vardır.

Eksikleri:
1-Kutusu yoktur (ilk sahibi kayıp olduğunu belirtmişti elden teslim alıyordum o zaman problem değildi benim için)
2-Kasadan normalde üst ve Egzoz fanı çıkıyor ama üst fan kayıptır (ilk sahibide bana vermedi ben kendim fan eklemesi yapıp kullandım)
3-Ön Fan filtresi kayıptır onun yerine kendim filtre uydurdum Fotoğraflarda görebilirsiniz. (ilk sahibi kayıp olduğunu belirtti)
4-Gpu Kablosu geçen yuva yeri genişletilmeye çalışılmıştır fotoğraflarda görebilirsiniz. (spiral ile düzeltilebilir içinde sistem olduğu için ben sök tak uğraşmamak için kesmedim spiral ile,yan keski ile ben genişletmeye çalıştım bi nevi mod gibi oldu ama acemice yapıldığı belli :).. )

Bütün eksiklerini yazdım şeffaf olması amacıyla kutusu olmadığı için satış önceliğim elden satıştır kutu ayarlayabilirsem şehir dışına satış yapabilirim ama dediğim gibi öncelik elden teslimdir.

Dipnot:Corsair VS650de vardır isteyene kasa ile birlikte satabilirim.

Sadece Kasa Elden Teslim-- 600TL--Kargo ile şehir dışına satışta ise kargo dahil ---650TLdir..

kasanın içinde sistem varken ki hali;

SATIŞTA

Alınık Iphone X Kırmızı Deri Kılıf--Satılık Kablosuz şarj standı ve Iphone kabloları ve aksesuarları

Kablosuz şarj standı Dikey/Yatay

ürünü ben 1.5-2 ay kullandım ve kılcal çizikler vardır, Altın renktedir Kargo alıcıya aittir 150 TLdir ödeme yapıldıktan sonra aynı gün kargoda..

Kablosuz şarj standı-Yatay

ürün sıfırdır kutusundadır, sadece beyaz renk mevcuttur Fiyatı 50 TLdir Kargo alıcıya aittir ödeme yapıldıktan sonra aynı gün kargoda..

3ü bir arada kablo ve İphone Işıklı Şarj kablosu :)

ürünler sıfırdır üstündeki jelatinleri bile duruyor hiç kullanılmadı sadece kırmızı renk mevcuttur 3ü 1 arada kablo dış kasa metaldir 3ü 1 için fiyat 80 TL dir kargo alıcıya aittir, İphone Işıklı şarj kablosu için fiyat 70 TLdir kargo alıcıya aittir.

İphone şarj kabloları

ürünler sıfırdır kırmızı kablo 1 metredir gri olan yarım metredir, 1 metre için 25TL, yarım metre için 20 TLdir fiyatı... Çek bırak geri sarsın kablo ise 25 TLdir fiyatı..

iphone ışıklı şarj kablosu

ürünü 2 ay kullandım daha sonra hızlı şarja geçtiğim için kablo kenarda atıl durumdadır 2 metredir şarj soket yerinde led vardır beyaz resimde görüldüğü gibi, fiyat 50 TLdir.

iphone şarj kabloları

ürünler sıfırdır 1 metredir hepsi, kırmızı olan kablonun ucu mıknatıslıdır ve fiyatı 40 TLdir, siyah olanlar 25 TLdir.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

djoguzhan55

İsim: Oğuzhan
Katılım zamanı: 4 Şubat 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Mayıs 2021; 18:29:29
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Steam key 20 Tane 151 TL
Alıcı: bLaxp
Tarih: 6 Şubat 2017; 17:46:02
Yorum:Hizli ve güvenilir. Aninda teslimat teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: GTA 5-Rainbow Six Siege-H1Z1 Kotk Satılık
Alıcı: Xephrial
Tarih: 5 Mart 2017; 17:33:23
Yorum:Hızlı ve güvenilir.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık csgo key 300 tane tanesi 8.2 TL
Alıcı: theknightelf
Tarih: 9 Mayıs 2017; 18:10:12
Yorum:sorunsuz aldım
Genel Puan:      
Ürün: Logitech F710 Satılık
Alıcı: ExeCuTioN66
Tarih: 22 Mart 2018; 16:32:53
Yorum:güvenilir hızlı teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: Satılık R6 (Rainbow Six Siege) Standart edt.
Alıcı: fress06
Tarih: 14 Temmuz 2018; 2:01:54
Yorum:güvenilir birisi vede hızlı cevap vermesi parayı yollamamla envanterime göndermesi bir oldu
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.156