SATILDI

Satılık Msi Core Frozr L İşlemci soğutucusu.

Herkese merhabalar. Sıvı soğutucu almam nedeniyle eski kullandığım hava tipi soğutucu boşa çıkmıştır. Sıfır kadar temiz diyebilirim. Ancak intel aparatlarından sadece küçük bir parçası eksiktir. Sökerken kaybettim sanırım. Resimde işaretledim. Amd4 tarafında eksiksizdir. Ürünün garantisi bulunmuyor. Kutu içeriği sadece dediğim küçük parça dışında tamdır. Samsun içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına kargo ile de gönderebilirim.

Önce Eft sonra Kargo şeklinde çalışıyorum. Kargo ücreti alıcıya aittir. Ürünün fiyatını 250 Türk Lirası olarak düşünüyorum. Pazarlık ve takas teklif etmeyiniz lütfen.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Tp-Link W9980 Fiber,Adsl, Vdsl Destekli Modem

Merhaba arkadaşlar elimde gayet temiz çalışır vaziyette(şu an router olarak kullanıyorum.) olan Tp-Link w9980 model modem satılıktır. Ürünün resimlerini ilgilenen arkadaşlara Whatsupp üzerinden atılabilir. İlerleyen zamanlarda resimlerini yükleyeceğim. Ürün 2.4 Ghz ve 5 Ghz bandını desteklemektedir. (2.4 ghz Üzerinden 300 mbps-- 5 ghz üzerinden 300 mbps hız akışı vardır.)
Ürünün kutusu durmaktadır. Dokümanları ve Lan kablosu ile gönderilecektir. Orijinal adaptörü mevcuttur. Ürün kutusunda sadece splitter yoktur.

Ürünü Samsun içi elden teslim edebilirim. Kargo ile alışveriş de yapabilirim. Kargo ücreti alıcıya aittir. Eft işlemi ardından gönderim işlemi sağlanacaktır.

Ürünün fiyatını 250 TL olarak düşünüyorum. Takas ve pazarlık teklif etmeyiniz.

Ürün Linki : https://www.tp-link.com...-modem-router/td-w9980/

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Samsung Minibook.

Arkadaşlar elimde kenara kaldırdıgım ve kullanmadığım Samsung marka minibook bulunmaktadır. Kutusu mevcuttur. Garantisi bitmiştir. Ekranında bir iki darbe dışında (kullanıma engel değildir) herhangi bir sorunu yoktur.
İntel N570 Atom işlemci 2 çekirdek 4 izlek
2 gb Ddr3 667mhz ram
320 gb 5400 rpm disk
10.1 inç ekran
İntel Gma 3150 dahili grafik birimi bulunmaktadır.

Üniversite yıllarımda gerel film gerek sunum olsun beni hiç üzmedi. Kozmetiği 7/10 şeklidedir. Fiyatı pazarlıksız 400 tl olarak düşünüyorum. İstediğiniz mesajı gerek konu altına gerel özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Phanteks Extansion Cable (BEYAZ)

Herkese merhabalar. Bir süre kullanıp kenara kaldırdığım Phanteks marka uzatma güç kaynağı kablolarını satıyorum. Beyaz renktedir. Malzeme kalitesini çok beğendim. Kasam siyah olduğu için bir süre sonra sıkılıp kaldırdım. Ürünün poşeti ve faturası yoktur. Ancak köpüklü poşete sarıp sağlam bir şekilde gönderim sağlarım. Ürünün sadece bir adet tarağı eksiktir. Oda 6+2 pin için olanı. (Yedek bir tane var) Diğer tüm tarakları mevcuttur. Fiyat olarak 90 tl düşünüyorum. Pazarlık ve takas yoktur. Samsun ilkadımda elden teslim edebilirim. Diğer illere önce Eft sonra kargo şeklinde çalışıyorum.

1x24 Pin
2x 6+2 Pin
1x 8 Pin (Cpu)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık iki adet Güneş Gözlüğü Aston Matin-Slazenger

Herkese merhaba, elimde bir hevesle alıp neredeyse hiç kullanmadığım güneş gözlüklerini satıyorum. İkisinin de kutusu ve temizlik bezleri durmaktadır.

Aston Martin gözlüğü için istediğim fiyat: 100TL
Slazenger gözlüğü için: 200TL istiyorum.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dükkan Sahibi Hakkında

aleregrax

İsim: ibrahim dülger
Katılım zamanı: 30 Ocak 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 27 Ekim 2020; 13:00:21
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: AMD Athlon II 640 x4 [85TL OLDU !] Bir Pini Kırık [SAT/TAK]
Alıcı: geforcemx
Tarih: 6 Ağustos 2012; 14:03:37
Yorum:teşekkürler,,sorunsuz alışveriş
Genel Puan:      
Ürün: XILENCE 400W PSU AYLIK [45TL][SATILIK]
Alıcı: mistakilla
Tarih: 3 Eylül 2013; 22:15:30
Yorum:temiz ürün, tşkler
Genel Puan:      
Ürün: AMD Phenom II X4 955 BE İşlemci Satılık [130tl]
Alıcı: Ecelle100lesh
Tarih: 27 Haziran 2014; 11:44:23
Yorum:kargo poşeti yırtılmıştı sanırım taşınma esnasında olmuş anakartın kutusu ezilmişti. Arkadaş iyi paketlemişti... Anakartıda ben aldım tek referans vereceğim Sıkıntısız alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan:      
Ürün: Satılık A4-Tech R4 Vtrack MOUSE [50tl]
Alıcı: chernobyl52
Tarih: 21 Temmuz 2015; 19:28:26
Yorum:Sorunsuz güvenilir alışveriş teşekkürler...
Genel Puan:      
Ürün: Thermaltake Contact 21 + 2x92mm ZALMAN ledli FAN
Alıcı: zkanski
Tarih: 25 Kasım 2015; 21:02:14
Yorum:çok güzel paketlenmiş ve hızlı kargo güvenilir satıcı
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.094