FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK ASTRO A50 GEN 3 WİRELESS GAMİNG KULAKLIK

Merhaba Arkadaşlar

Elimde Almanya'dan gelme çiziksiz, eksiksiz kusursuz Astro A50 var. Fazla söze gerek yok bilen bilir, tek diyeceğim bu zamana kadar kullandığınız bütün kulaklıkların ses kalitesini unutun (Bunu diyen benim ve bugüne kadar 31 kulaklık kullandım. Forumda beni bilirler) Dolby sahnesi de inanılmaz geniş, sadece oyun değil, 6 kanal destekli olsun olmasın filmlerde inanılmaz bir ses sunuyor. Asla pişman olmayacaksınız bundan eminim. Tek eksiği kutusudur.
Havale sonrası kargo şeklinde gönderebilirim

Fiyat: 1400 TL'dir. Sünnet babında ufak bir pazarlık olur (Abartmamak şartıyla)

Muhammet Çağrı Ercan
05449443990

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK VİEWSONİC VX3258-PC MHD 165HZ 1 MS CURVED OYUNCU MONİTÖRÜ

Merhaba. Hepsiburada'dan 25.11.2019 tarihinde alınma monitörü satıyorum. Büyük geldiği için ve haliyle 40 yaşında adamım, fazla takip edemediğim için satıyorum. Elimde hali hazırda asus 24inc 144 hz var o yetiyor bana. Monitör sıfır ayarındadır ölü pixel falan yoktur. Fiyat, pazarlıklı fiyattır ölücük olmamak kaydı ile ikramda bulunurum. Bu arada '' TRENDYOL mağazasında şu kadar sıfırı'' diyen olursa yada olacaksa hiç fiyat sormasın. Kocaman OUTLET yani teşhir ürünü yazıyor, bununla kıyaslama yapıp fiyat politikamı eleştiriyorlar. Hiç girmeyin böyle işe, teşhir ürünü almak isteyen buyursun oradan alsın.

Muhammet çağrı ercan
05449443990

SATILDI

Satılık Turtle Beach Atlas Edge PC Audio Enhancer for PC

Merhaba. Turtle Beach Atlas Edge ses kartı satılıktır. Ürün 10 günlüktür. Superhuman hearing ve 3D Wave NX ses işlemcisi vardır (Lütfen araştırın). Pubg ve tarzı oyunlarda ses kasmak inanılmaz kolaydır. Örneğin Vikendi haritasında coal mine bölgesinde iken tren istasyonundaki adamın ayak sesini duyuyorum. O kadar ki iyi. Abartı olduğunu düşünmeyin kesinlikle. Artık bir kulaklık alıp işi bitireceğim. Bu zamana kadar 27 kulaklık eskittim :)yeter diyorum. Audeze mobius alıp bu kulaklık işine son vermek için hem kulaklığımı hem de ses kartını satıyorum. Alan asla pişman olmaz. 3.5mm girişli 4 boğum yani hem kulaklık hem de mik için kullanılabilir.

Muhammet Çağrı Ercan
05449443990
https://www.sahibinden....for-pc-827549615/detay/

SATILDI

SATILIK COOLER MASTER MH 670 7.1 WIRELESS OYUNCU KULAKLIĞI

Selamlar. 14.04.2020 tarihinde almış olduğum cooler master mh 670 wireless kulaklığımı satıyorum. Beni forumda tanıyanlar iyi bilir en fazla 1 ay kullanırım bir kulaklığı :) Ses kalitesi inanılmaz iyidir ve hem programından hemde windows'tan equalizer ayarı yapılmaktadır. Satış tamamı ile keyfidir. Bu benim 27.nci kulaklığım ve farklı sesler duymayı seven biriyim. Pubg'de ayak sesleri çok iyi kasılıyor. Rainbow ve ghost recon breakpoint oyunlarında efsodur. Resimleri whatsApp ile yollayabilirim neredeyse sıfırdır. Bu arada sarjı 18 saati aşıyor. Günde 4-5 saat pubg oynuyorum ve max iki kere sarj ediyorum haftada. 3.5 mm jack girişi de vardır.BU SON FİYATTIR, SATILMAZ İSE KULLANMAYA DEVAM EDERİM (ŞU AN KUTUSUNDA BEKLİYOR)

Muhammet Çağrı Ercan
05449443990

SATILDI

SATILIK ASUS B350-F STRİX- ryzen 1600x referans ilanı

Referans ilanıdır.
Ürünler S,W,A,T arkadaşımıza satılmıştır hayırlı olsun.
24.03.2020 tarihinde kargoya verilecektir

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

CagriErcan

İsim: Muhammet Çağrı Ercan
Katılım zamanı: 17 Ocak 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Ocak 2021; 20:08:52
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI.....Thermalright Silver Arrow Sb-e Extreme (1 fan hediye)
Alıcı: Akay KLC
Tarih: 30 Mayıs 2017; 11:08:28
Yorum:sağlam paketleme hızlı kargo, dürüst satıcı pakete hediye de koymuş teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI..... Asus Rx480 O8G strix.
Alıcı: BackTR
Tarih: 13 Haziran 2017; 9:44:13
Yorum:Soronsuz alışverişimiz oldu ilgili ve alakalı biri teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI.....SON İNDİRİM... Antec Kühler H2O 1250 Sıvı soğutma kiti
Alıcı: THEpi
Tarih: 30 Haziran 2017; 19:01:00
Yorum:Sorunsuz alışveriş. İlgili ve güvenilir.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI... Thermalright Silver Arrow Sb-Extreme (Kral Soğutucu)
Alıcı: padfinder
Tarih: 28 Temmuz 2017; 12:53:26
Yorum:Arkadaşın alışveriş ahlakı iyi. Kargo konusunda da indirimli göndermede yardımcı oldu. Güven veren bir satıcı. Alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Sıfır kondisyonunda PALİT GTX 1060 JETSTREAM 6GB --1250TL--
Alıcı: Phanrisal
Tarih: 13 Nisan 2018; 13:43:14
Yorum:Güvenilir bir satıcı.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.061