FORUM DIŞINA SATILDI

J7 Pro Gold 32GB // J5 2016 Gold 16GB

Merhaba arkadaşlar, temiz kullanılmış gold renk iki telefon var ikisi de arkadaşımın kendi telefonudur. J7 Pro tertemiz kırılmaz cam ve koruyucu kılıf ile kullanılmıştır yurtiçi cihazdır herhangi bir sorunu sıkıntısı yoktur taş gibi cihazdır, J5 2016 ise ekranı kırıldı tamirciye götürdük ucuz çin malı tft ince ekran mı takalım dedi yoksa revize yani tamir görmüş ekran mı kullanalım yoksa orijinal ekran mı takalım dedi içimden orijinal takmak geçti lakin 80 dolarcık istediler neredeyse telefonla aynı fiyat o yüzden yaptıramadım 40 dolara orijinal tamir görmüş orijinal ekran taktırdım yani paradan kaçmadım kurcalarken arka kapak tırnağı kırıldı o kadar sıkıntı yapmıyor zaten koruyucu kılıf takılı olduğu için önem arz etmiyor kozmetik olarak 10 üzerinden 8 alır. iki telefonunda şarj cihazları orijinal değil j5 2016 kutusu mevcut diğerinin kutusu kayboldu şuan kullandığımız j7 prime2 nin kutusunu verebilirim istek olursa. fiyat olarak j7 pro ya 800 tl j5 2016 ya 500 (SATILDI) tl istiyorum, Ankara'da elden teslim edilir diğer şehirlere havale sonrası kargolama yapılır kapıda ödeme yoktur. Lg G6 isteyen olursa diğer ilanlarına bakabilir. Değerine göre takas tekliflerine de açığım.

FORUM DIŞINA SATILDI

LG G6 / Kutu / Şarj cihazı / Kulaklık / Fatura /

Merhaba, yurt dışından Xiaomi mi9 aldığım için Türk Telekom'dan fatura üzerine aldığım LG G6 Metalik renkli telefonumu satıyorum. Telefonu aldığımdan bu yana sürekli 3-4 ayda bir değiştirmek kaydıyla hep silikon kılıf ve kırılmaz cam takarak kullandım. Nokta çizik veya hata mevcut değil, arızalı hiçbir donanımı yoktur, şarjı bile ilk gün ki gibi sağlıklı gün boyu gidiyor, kamerası fotoğraf ve videolarda harikalar yaratıyor gece fotoğrafları dahil en son çıkan telefonlarla yarışır o yüzden biraz telefonumdan ayrılmam zor oldu. Cihazın kutusu faturası şarj cihazı orijinal kulaklığı kutusundan hiç çıkarmadım bile o kadar temiz. Fiyat olarak 1200 TL düşünüyorum, Ankara'dan almak isteyenlere elden teslim edebilirim bakıp görüp deneyerek mesajda anlattığım kadar temiz olduğunu da anlarsınız alırken, şehir dışından alacak kişiler için önce havale sonra kargo şeklinde ülkenin her yerine gönderim yaparım.SATIŞTA

Orijinal 19-20 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması (Takasa açık)

Merhaba, bu hafta üst düzey bir Beşiktaşlı yöneticinin hediye ettiği 2019-2020 sezonun iç saha forması bulunmaktadır, bedeni (M) medium dur lakin kalıbı geniştir (L) large giyene rahat olur. Satma nedenin koyu Fenerbahçeliyim hiç giymeyeceğim bir şeyi dolapta çürütmeye gerek yok hem bana hem bir Beşiktaşlıya yarasın diye satışa çıkarttım. Ürün sıfırdır hiç kullanılmamış etiketi üzerinde durmaktadır. Kendi mağazasında 249 tl ye satılmaktadır bende 190 tl değil en son 150 tl istiyorum. Saçma sapan olmayan takas tekliflerine açığım kimsenin hurdasını istemiyorum. Ankara içi uygun saatler olmak üzere elden teslim edilir diğer şehirlere kargo alıcıya ait olmak üzere gönderilir. Aşağıdaki fotoğraflar temsilidir birebir aynısıdır. Ciddi alıcılara Whatsapp üzerinden fotoğraflarını çekip atabilirim.
SATIŞTA

Özel Kişilere Özel Gümüş İşlemeli Kehribar Tespihler bakmadan geçme

Merhaba, ilan içerisinde sergilediğimiz tespihler birinci sınıf hem ele yakışır hem dosta gider hediyelik utandırmayan usta işi yapılan kaliteli ürünlerdir. Fotoğrafları büyüterek daha yakından bakabilirsiniz. Ürün fiyatlarında bir parça da olsa pazarlık payı vardır. Çoklu alımda indirim uygulanır. Türkiye'nin her noktasına nokta atışı kargo ile gönderilir. Kapıda ödeme yoktur, EFT veya Havale hesaba düşer düşmez ilk kargo teslimat süresinde adrese gönderilip kargo bilgileri kişiye gönderilir.

Özel kişilerin kullanacağı veya özel kişilerden hediye edilen bir üründür, fabrikasyon işi değil tamamen üst düzey usta el işçiliği ile orijinal kehribar çubuktan beyzi kesim olarak yapılmıştır. İmame kısmı piyasada satılan imame üstü kaplama gümüş değildir tamamı el tornası ile işlenmiş emek harcanarak yapılmış gümüş MISIR imame dir. Tespih deki tüm metaller 925 ayar gümüşten yapılmıştır, kesinlikle imitasyon malzeme kullanılmamıştır. Tespih koku ve renk alma garantili olup her teste açıktır. Yanında özel ahşap tespih kutusu hediye olarak gönderilecektir. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. FİYAT 200 TL dir.


Özel kişilerin kullanacağı veya özel kişilerden hediye edilen bir üründür, fabrikasyon işi değil tamamen üst düzey usta el işçiliği ile orijinal dökümden gözyaşı kesim olup en çok tutulan renklerden nar tanesi modeli olarak yapılmıştır. Tespih deki tüm metaller 925 ayar gümüşten yapılmıştır, kesinlikle imitasyon malzeme kullanılmamıştır. Tespih koku ve renk alma garantili olup her teste açıktır. Yanında özel ahşap tespih kutusu hediye olarak gönderilecektir. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. FİYAT 150 TL dir.


Özel kişilerin kullanacağı veya özel kişilerden hediye edilen bir üründür, fabrikasyon işi değil tamamen üst düzey usta el işçiliği ile orijinal kehribar çubuktan beyzi kesim olarak yapılmıştır. İmame kısmı piyasada satılan imame üstü kaplama gümüş değildir tamamı el tornası ile işlenmiş emek harcanarak yapılmış gümüş MISIR imame dir. Tespih deki tüm metaller 925 ayar gümüşten yapılmıştır, kesinlikle imitasyon malzeme kullanılmamıştır. Tespih koku ve renk alma garantili olup her teste açıktır. Yanında özel ahşap tespih kutusu hediye olarak gönderilecektir. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. FİYAT 200 TL dir.


Özel kişilerin kullanacağı veya özel kişilerden hediye edilen bir üründür, fabrikasyon işi değil tamamen üst düzey usta el işçiliği ile orijinal kehribar çubuktan kesme kesim olarak yapılmıştır. Rengi Koyu Turuncu Osmanlı benzetmesi olarak geçer İmame kısmı piyasada satılan imame üstü kaplama gümüş değildir tamamı el tornası ile işlenmiş emek harcanarak yapılmış gümüş MISIR imame dir. Rengi Nevşehir üzümü yeşili olarak geçer.Tespih deki tüm metaller 925 ayar gümüşten yapılmıştır, kesinlikle imitasyon malzeme kullanılmamıştır. Tespih koku ve renk alma garantili olup her teste açıktır. Yanında özel ahşap tespih kutusu hediye olarak gönderilecektir. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. FİYAT 200 TL dir.


Özel kişilerin kullanacağı veya özel kişilerden hediye edilen bir üründür, fabrikasyon işi değil tamamen üst düzey usta el işçiliği ile orijinal kehribar çubuktan beyzi kesim olarak yapılmıştır. Rengi Anadolu üzümü yeşili olarak piyasada satılmaktadır. Tespih deki tüm metaller 925 ayar gümüşten yapılmıştır Sarı kısımları altın suyuna yatırılmıştır, kesinlikle imitasyon malzeme kullanılmamıştır. Tespih koku ve renk alma garantili olup her teste açıktır. Yanında özel ahşap tespih kutusu hediye olarak gönderilecektir. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. FİYAT 150 TL dir.


Özel kişilerin kullanacağı veya özel kişilerden hediye edilen bir üründür, fabrikasyon işi değil tamamen üst düzey usta el işçiliği ile orijinal dökümden gözyaşı kesim olup en çok tutulan renklerden Umut Mavisi modeli olarak yapılmıştır. Tespih deki tüm metaller 925 ayar gümüşten yapılmıştır, kesinlikle imitasyon malzeme kullanılmamıştır. Tespih koku ve renk alma garantili olup her teste açıktır. Yanında özel ahşap tespih kutusu hediye olarak gönderilecektir. Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilir. FİYAT 150 TL dir.


FORUM DIŞINA SATILDI

SC2007/00 IPL PHILLIPS LAZER EPİLASYON (unİsex) CİHAZI

Merhaba arkadaşlar satılan ürünüm SC2007/00 modelidir, sorunu sıkıntısı kesinlikle yoktur bir iki kez ancak kullanılmıştır,alındığı gibi kutu içeriği aynen durmaktadır, diğer modeller ile karşılaştırmayın üst düzey atım sayısı yüksek bir cihazdır. İsteyen internetten phillips IPL SC 2007/00 modelini aratırsa fiyatın yaklaış yarısı olduğunu görür. aNkara içi uygun zamanlarda elden teslim edilebilir diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapılır.

Bu ve buna benzer adreslerden sıfırını alabilirsiniz tabi ona görede fiyatı ödersiniz. https://www.hepsiburada...-basligi-ile-p-SGSC2007

İstediğim fiyat 800tl pazarlık sünnettir. Hurda vuruk kırık ve piyasa değeri olan ürünlerle takas düşünülebilinir.


Gerçek test ve inceleme videosu : https://www.youtube.com/watch?v=ah_6Wxl3zYI
Gerçek test ve inceleme videosu : https://www.youtube.com/watch?v=bmjEoo2XhP8

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

oNuR0675
 

 
İsim: oNuR Leylioğlu
Katılım zamanı: 3 Ocak 2010;
Şehir: Ankara
Durum: Forumda
Son giriş: 28 Şubat 2021; 16:35:09
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: packardbell 300 atx p4 kasa+psu 25 tl - ankara
Alıcı: buyuksoy39
Tarih: 16 Ekim 2012; 23:37:25
Yorum:güvenilir bir arkadaş tşk ederim.
Genel Puan:      
Ürün: İNTEL CORE2 DUO E6540
Alıcı: Matimu
Tarih: 3 Ocak 2013; 22:16:35
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: daha ucuzu yok* sistemler - parçalar
Alıcı: turanesel
Tarih: 28 Ocak 2013; 11:48:37
Yorum:guzel bır sekılde kaplamıs ve hemen kargoya vermısın saolsın
Genel Puan:      
Ürün: CASPER İNTEL İ3 İŞLEMCİ 4 GB RAM 1GB EKRAN KARTI
Alıcı: BuilderX
Tarih: 23 Eylül 2015; 12:28:58
Yorum:ilgi ve alaka için teşekkürler, sorunsuz alışveriş.
Genel Puan:      
Ürün: HURDA NİYETİNE SATILIK TAKASLIK
Alıcı: cesiaga
Tarih: 7 Aralık 2015; 1:24:41
Yorum:Kaliteli bir DH üyesi. Sorunsuz alış veriş. Tavsiye edeceğim bir üye
Sayfa

[1]

  [2

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR1
0.109