Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık iPod shuffle 2 GB (4. Jenerasyon) Yeniden

Daha önce 1 adet sattım sanırım tekrar konu açmam gerekiyor. Kutusu ve ambalajı dahil hiç açılmadı. Alan arkadaşım ambalajını açıp kullanacak. Linkte ayrıntıları var orayada ilan vermiştim şimdi buraya kopyalayıpta konuyu uzatmayayım oradan inceleyin özellikleri baya bi uzun. Ürün resimlerinin yanında ayrıca benim çektiğim resimlerde mevcut.

Ankara içi isterseniz eldende teslim edebilirim.

Fiyatı 90 lira olup takas düşünmüyorum. İlanda 100 liraydı ancak önceki ürünü 90 dan sattığım için buda 90 liradır.

http://www.sahibinden.c...55843WQQpXQQdisplayitem
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

V-Beat Drumsticks. Müzikle uğraşanlar içeri...

http://www.firebox.com/.../2023/V-Beat-Drumsticks

"Baterinin başına geçip, çılgınca baget savurmak, her halde en keyifli müzik yapma yöntemlerinden birisi olmalı… Ne yazık ki bateri setleri biraz hantal aletler, ayrıca da pahalılar. V-Beat Air Drums ile aynı işi, bagetlerinizi havada sallayarak da yapmanız varken, kimin klasik bir bateri setine ihtiyacı var ki?

İki adet harakete duyarlı baget ve bunların bağlandığı bir beyin (ana istasyon)’dan oluşan bu set ile, karşınızda gerçek bir bateri seti var gibi havaya uçuşan vuruşlar ile müzik yapabilirsiniz. Aynen klasik bir bateri setinin karşınıda olduğunuzu düşün; çeşitli davulları ve büyük zilleri ile. Hatta isteseniz ayak sensörlerini de bağlayıp bass davul/hit-hat efeti de yaratabiliyorsunuz. Ayakkabınıza pedallarını bağlayıp, yerinizde ayak tepmeniz yeterli oluyor.

Ana istasyon içinde, çalarken eşlik etmek isteyebileceğiniz 3 farklı melodi yüklenmiş olarak geliyor. Ama onun dışında istediğiniz her hangi bir MP3 çaları ana istasyona ses çıkışı almak için bağlayabilirsiniz. Böyle istediğiniz tüm parçalara eşlik edebilirsiniz. ( http://zee.cokh.net/bah...-beat-air-drums-guitar/ )"

Cihaz linkte verdiğimin aynısı Türkiyede satışı var mı bilmiyorum ama yoksada artık var.

Bir yarışmadan kazandım. Ne batari ile nede başka bir müzik ensturmanı ile alakam olmadığı için satışa çıkarıyorum. Merak ettiğim için kutusunu açtım biraz inceledim tekrar kutusuna koydum, alıcısını bekliyor.

Fiyat 50 TL dir. Takasta düşünebilirim.

SATILDI

Satılık iPod shuffle 2 GB (4. Jenerasyon) Fiyat DÜştü!!!

Kutusu ve ambalajı dahil hiç açılmadı. Alan arkadaşım ambalajını açıp kullanacak. Linkte ayrıntıları var orayada ilan vermiştim şimdi buraya kopyalayıpta konuyu uzatmayayım oradan inceleyin özellikleri baya bi uzun. Ürün resimlerinin yanında ayrıca benim çektiğim resimlerde mevcut.

Ankara içi isterseniz eldende teslim edebilirim.

Fiyatı 100 lira olup takas düşünmüyorum.

http://www.sahibinden.c...55843WQQpXQQdisplayitem

SATILDI

(Sıfır) Satılık Samsung S3 Dokunmatik Mp4 Player

Samsung S3 2 Gb Dokunmatik Mp4 Player

RADYO
SES KAYIT ÖZELLİĞİ
OYUN
RESİM
VİDEO
MÜZİK

Açılmamış sıfır kutusundadır garantilidir. Ürünü ayrıntıları ile inceleyebileceğiniz video mevcut çok şık bir cihaz zaten videodan da anlayacaksınız.

http://www.youtube.com/...tdxIpE0&feature=related

Fiyatı 130 TL

Ürünü Ankara içi elden teslim edebilirim

Ürünün resimleri:

SATILDI

Casper Nirvana Mini Notebook (Sıfır)

Casper Mini Notebook

CASPER MINI BOOK NIRVANA CPU-N270-8E06 1.6GHZ
Intel® AtomTM N270 - 1.6 Ghz - 512 KB L2 Cache
Boyut : 10" - Çözünürlük : 1024x600 piksel
LCD
Intel GMA 950 - 64 MB (Paylaşımlı)
1 GB
DDR2 - 667 MHz
160 GB - 5400 rpm
1.8 kg

Sıfır ve 2 yıl garantilidir. Hiç açılmadı çalıştırılmadı Ankara içi elden teslim edebilirm. İsterseniz kontrol edersiniz ve alışverişimizi öyle yaparız

Fiyatı 550 TL

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

ysr86

İsim: Yasir Gültekin
Katılım zamanı: 14 Aralık 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Kasım 2017; 16:50:16
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Casper Nirvana Mini Notebook (Sıfır)
Alıcı: thermal
Tarih: 21 Aralık 2009; 21:24:45
Yorum:yasir kardeşime teşekkür ediyorum. ürün konuştuğumuz şekilde ve şartlarda elime ulaştı. tekrar görü
Genel Puan:      
Ürün: Satılık iPod shuffle 2 GB (4. Jenerasyon) Fiyat DÜştü!!!
Alıcı: zaferaxu
Tarih: 5 Haziran 2010; 17:23:36
Yorum:Sözüne güvenilir,dürüst bir satıcı kendisine teşekkür ederim.Sattığı ürün dediğinden fazla bile çık
Genel Puan:      
Ürün: V-Beat Drumsticks. Müzikle uğraşanlar içeri...
Alıcı: hadusum
Tarih: 8 Haziran 2010; 18:25:05
Yorum:
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
2.137