SATIŞTA

ALINIK EKRAN KARTI

Arkadaşlar maksimum 100-110 watt güç çeken en fazla 1*6 pin güç girişi olan bir ekran kartı bakıyorum. Kullanılacak sistemde cs go oynanacak ve 144 hz monitörü tam besleyecek kapasitede olacak.
Aklımdaki kartlar hd7850 ve gtx750ti. Alternatif seçeneklere de açığım ancak sitede örneğini görebileceğimiz 800 liraya gtx950 yada 500 liraya r7 260x gibi akıl yoksunu fiyatların olmayacağı ürünler gerekiyor.
Tekliflerinizi iletirseniz sevinirim

SATIŞTA

ALINIK RYZEN İŞLEMCİ

Arkadaşlar İzmir'de ikamet eden arkadaşım için işlemci arıyoruz

İlk etapta elindeki 1155 anakartı için i7 işlemci baktık ardından gördük ki amdnin eskiden süre gelen kötü namını çıkarları uğruna intel ürünleri şişirmek için kullanan bir tayfa var ve 250 liralık i5 2500den sadece %20 daha hızlı olan i7 2600 için bile 450 liradan kapı alıyorlar, bizde komple anakart işlemci ram üçlüsünü değiştirmeye karar verdik.

Sonuçta amd gerçeğini düşünürsek olması gerken rakamlar 2600 için 300, 2600k ve 3770 için 350, 3770k için 400 tldir. Kimse kusura bakmasın ne kadar zamanında mahkeme kararı ile durdurulmuş olsa da media markt reklamları çok doğru söylüyordu. BEN APTAL DEĞİLİM!!

İntel eski sistemi bulunan arkadaşlara da tavsiyemdir gidin ikinci el bulamazsanız bile sıfır ryzen toplayın daha iyi.

Bir forum piyasası düşünün ileriye dönük upgrade yapmaya açık ve garantili 1500x + a320 parasından daha pahalıya çarpan kilitli, garantisiz ve max 4790kya kadar upgrade imkanı sağlayan 4770 + h81 anakart ilanı açılmış.

Sonuç olarak o kan emici, ticaret adı altında cahilin cebindeki paraya göz dikmiş dolandırıcılara prim yapmamak ve daha uyguna daha iyisini almak adına amd sistem topluyoruz. H97 anakartlar için istenen rakama 23 ay garantili, 3950x işlemciyi ve ddr4 ram destekleyen, aynı zamanda m2 ssd girişi de bulunan bir anakartı forumdan temin ettik.

Şimdi varsa elinde olan r5 1500x yada r5 1600 almak istiyoruz.

Anlaşılması halinde referansı 15 ve altında olan arkadaşlardan işlemci kurulumu ve testi sonrası ödeme yapılacaktır bunu dikkate alın lütfen

SATIŞTA

ALINIK İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Arkadaşlar İzmir'de ikamet eden arkadaşımın elden teslim alabileceği bir işlemci soğutucu arıyoruz. Yaz sıcaklarında intel stok soğutucuyla 90 dereceyi geçen işlemcisini bir nebze olsun serin çalıştırmak istiyor. Üst düzey bir modelden ziyade 92-120 mm fanlı uygun fiyatlı bir ürün bakıyor kendisi. Eğer elinde olup satmak isteyen olursa pm ile iletişime geçsin lütfen

SATIŞTA

Satılık Anakart İşlemci ikilisi

Arkadaşlar ürünler iki üç ay kadar önce eski sistemden çıktı. Acil durumda belki lazım olur diye satmadım. Baktım öyle yatıyorlar bari elden çıksın dedim

Anakart Asus M4A78LT-M LE modeli. Yanında ethernet kartı verilecek zira ethernet girişi bazen temassızlık yapıyor. Vereceğim kartla kullanılıyordu zaten.Detaylı özellikler ve işlemci destek listesi için link veriyorum

https://www.asus.com/tr/Motherboards/M4A78LTM_LE/

İşlemci Amd Athlon ii x2 240. Güçlü bir model değil malumunuz. Çift çekirdekli 2,8 ghz çalışma frekansı var. Stock fan mevcut

İkisi için İstediğim miktar düz 100 tl. Ayrı satış yok. İlla soran olursa anakart 90 işlemci 40 tl. İkisini birlikte satmaktaki kararlılığım böylece belli olmuştur sanırım. Muadili ürünlerin fiyatlarına bakmadan ilanı açtım. Eğer forumda aynısı yada benzeri daha ucuz fiyata varsa link atmaktan çekinmeyin gerekli indirimi yaparım
Takas sadece üzerinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafı olan Türk Liraları ile olur.

Hızlı iletişim 554 860 30 90 Emre Karadağ

SATILDI

SATILIK SAPPHIRE RX560

Forumdan aldığımı ekran kartı monitörün 1080'ye güncellenmesi sebebi ile satılıktır. Sapphire rx560 pulse 4gb modelidir. Kutusu statik poşedi ve cd'sine kadar mevcut. Bilmeyen olabilir belirtmek lazım. Piyasada 2 çeşit rx560 var. Bir tanesi bir nevi rx460'ın yeniden isimlendirmesi gibi 14 rops 896 core 6000 mhz bellek versiyonu diğeri ise 16 rops 1024 core 7000 mhz bellek versiyonu. Bendeki 1024 core versiyonu. Kart bana 480 tlye mal oldu.

İstediğim rakam 450 tl. Beni bilen bilir her zaman yüksek fiyatları eleştiren biriyim. Eğer daha uygun 1024 core versiyonu varsa link vermekten çekinmeyin gerekli indirimi yapabilirim.

Güncel karşılaştırma açısından 1050ti karşsında öne geçtiği oyunlar var.

https://www.youtube.com/watch?v=5bJbadBuJ1o

Kart 1 adet 6 pin pci express güç girişine sahip. Adana sıcağında fansız açık kapaklı bir kasada %100 yük altında furmark testinde 76 dereceyi geçmedi. Sıcağı insan gibi olan bir memlekette 70'i geçmeyecektir. Bu süreçte fan %60 hızda çalışıp gayet sessiz kalıyor. Zaten aldığım gün bizzat thermal macun yenilemesini ve genel temizliğini yapmıştım

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

emrekaradag

İsim: emre karadağ
Katılım zamanı: 11 Kasım 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Ağustos 2020; 0:25:21
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: satıldı
Alıcı: viper08
Tarih: 27 Mayıs 2010; 19:36:06
Yorum:Teşekkür ederim
Genel Puan:      
Yorum:Çok temiz bi arkadaş. Güvenilir
Genel Puan:      
Ürün: OCZ gameXstream 700W(satıldı)& BOOST 250W
Alıcı: demircibu
Tarih: 20 Temmuz 2010; 0:09:39
Yorum:tşk sorunsuz ve güzel alışveriş oldu güveni için tşkler.
Genel Puan:      
Ürün: satılık sıfır 4850
Alıcı: __By_CiN_oO__
Tarih: 21 Temmuz 2010; 17:28:12
Yorum:Hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu :)
Genel Puan:      
Ürün: takasla alınık athlon x2 7750-7850 black modeller
Alıcı: Metalchurch
Tarih: 2 Ağustos 2010; 23:39:56
Yorum:sorunsuz alışveriş tşkler arkadaşa.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.141