SATIŞTA

REFERANS İLANI ASUS GTX 1080Ti ROG POSEIDON 11GB GDDR5X TEMİZ

....SATILDI.....Asus 1080ti Poseidon normal saat hızında kullanıyorum hiç bir donanımımı overlock vs yapmam sevmem zorlamam titiz kullanırım düz 1080ti ler ile karıştırmayın hem su sogutmalı hem fanlıdır sade fanlıda kulanabilirsiniz sulu için radyatör ve pompayı siz alıyorsunuz öyle gelmiyor iç kutusuyla verilecektir dış kutu yoktur o şekilde bir arkadaşdan alındı fatura belgesi kagıt şeklinde yoktur internet üzerinden verildi öyle gönderilir her hangi bir problemi yoktur resimler ve gpu-z orjinaldir istanbul dışına eft sonrası ptt vs kargolarım get açmıyorum bin türlü insan var takas yoktur yedek kartım var ihtiyacım yok nakit lazım tşk.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

ALINIK/ SAMSUNG 980 PRO 500 GB 800 TL.

slm samsung 980 pro 500 gb model m
2 ssd alınacaktır 2. el az kullanılmış sıfır da olabilir 800 tl uygun fiyatlı başka model gb aramıyorum istanbul dışı olanlara referans gösterebilirim kargo ulaşır test eder havalesi yatar..hayırlı forumlar

SATIŞTA

BenQ ZOWIE XL2411 KuTuLu 1100.TL.

BenQ Xl 2411 24 inç 144 hertz kutulu monitörüm 144 hertz de 6 adet hafif çizikli gösteriyor oyunlarda belli belirsiz gözükmekte rahatsız etmiyor gri vs renklerde çok az gözükmekte film vs göremiyorsunuz bile çok gözüken bişi degil 60 hertzde hiç bir çizik vs yok sorunsuz atmaca bilgisayardan aldım orjinal dvıa kablolu kullanıyorum orjinal hdmı 2.0 kablo ile denenip bakılması lazım dvı hdmı baglantı ile düzelebilir dendi alıp deneyemedim olmazsada belli belirsiz net gözüken bir çizik degil herhangi bir ölü pixel sorunu yok ben rahatsız olmadım satma sebebim önceki monitörüm daha büyüktü küçük felanda kalmıyor ama ben asıl 49 inç düşünüyorum ama maglum çok pahalı biraz abartı seviyorum 29 vs üstü inç 1 ms 144 165 uygun 240 vs hertz monitörle takaslıcam veya nakit düşünüyorum istanbul dışı havale sonrası gönderirim . get açmıyorum 18 adet referansım var güzel monitör tavsiye ederim şüphe edecek bi durumu yok ciddi düşünen dileyen pazar günü evimde test eder oyun açar film açar sorun olmaz.not resimler alntıdır çizk resmi orjinaldir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

ASUS GTX980- STRIX OC KUTULU TEMİZ 1475.TL.

Slm Kartım temiz kullanıldı hız aşırtma overlock yapılmadı sevmemde geniş bir kasada titiz kullanmaktayım kutuludur garanti maglum bitikdir istanbul dışı havale sonrası gönderilir get açmıyorum 18 adet referaslarım mevcuttur.gpu-z orjinaldir resimler alıntıdır dikkat !! karttan anlamayanlar karşınızdaki kart ustalarına başka marka ve modellerle kırpılmış mini versiyonlarla yanlış kıyas yapılarak bunların arasındaki fiyat farklarını bilmeyenler veya karalamak için ilana laf atanlar ilan baltalamasın ve fiyat öldürmesi yapmasın sizin için zaman kaybı olur. cüzi minik pazarlık sünneten yine olur şunu verim gibi muhabbetlere girmeyiniz pm den ulaşınız ilanada yorum yazılmaması rica olunur .>>.2500.TL.

SATIŞTA

HP 2510İ 25 İNÇ,, 60 HZ 1MS 62.5 CM,,

başlıkta belirtigim monitörümü pro oyun için g-sync hz yüksek bir monitör almak için satıyorum oyun monitörü olarak kullanıldı ekranda dış yüzeyde noktalar şeklinde japon yapıştırıcı galiba lekeler var 2 resimde gösterdim zor gözüküyor hareketli film oyunlarda gözükmüyor bile beyaz siyah sabit renklerde görebilirsiniz ölü pixel yok bildigim kadar garantisi maglum yok 2 ci sahibiyim kutu vs yok herhangi bir sorunu olmadı bu zamana kadar normal kullanıcılar için şahaser gibi monitördür içiniz rahat alıp kullanın tavsiyemdir biz ileri düzey bir monitör bakıcagımız için buda gayet güzel büyük bir monitör çerçevesinde silerken temizlerken kılcal çizikler olmuş olabilir parlak çerçeveli olmasından dolayıdır dvı girişlidir fiyatı uygun tutuyorum dvı vs kablosuz almıştım dvı kablo veririm herhangi bir şekilde kutular teslim ederim.. düşüncelerinizi sorularınızı pm den belirtebilirsiniz . 24 inç,, üstü G-sync 1ms 144 hz veya üstü uygun monitörlerle takas degerlendirilir,, 599 tl,,

Boyutlar (WxDxH) 24,3 x 7,9 x 17,1 inç
Ekran tipi LCD monitör / TFT aktif matris
En boy oranı 16: 9
Yerel çözünürlük Full HD (1080p) 1920 x 1080
Kontrast Oranı 1000: 1/60000: 1 (dinamik)
Kontroller ve Ayarlamalar Parlaklık, kontrast
Yatay görüş açısı 170
Dikey görüş açısı 160
Görülebilir Boyut 25"
Piksel aralığı 0.288 mm
Parlaklık 300 cd / m²
Üretici firmaHP
GÜÇ AYGITI
Nominal Gerilim AC 120/230 V
Frekans Gerekli 50/60 Hz
Güç Tüketimi Operasyonu 60 Watt
SES
tip Hoparlörler - stereo - entegre
Çıkış Gücü / Kanal 2 Watt
ÇEŞİTLİ
Microsoft Sertifikaları Windows 7 ile uyumlu
Kontroller ve Ayarlamalar parlaklık, kontrast
Güvenlik Yuvası Türü Kensington güvenlik yuvası
Düz Panel Montaj Arabirimi Evet
GÖRÜNTÜLE
Görüntü parlaklık 300 cd / m2
Görüntü en boy oranı 16: 9
Görüntü Kontrast Oranı 1000: 1
Video formatı 1080p (Tam HD)
tip LCD ekran
GÜÇ
Güç Tüketimi Bekleme / Uyku 2 Watt
Güç kaynağı iç
ÇEVRESEL STANDARTLAR
EPEAT Uyumlu EPEAT Gümüş
ENERGY STAR Sertifikalı Evet
MEKANİK
Ekran Konumu Ayarlamaları Döner, eğim
Düz Panel Montaj Arabirimi Evet
SES ÇIKIŞI
Form faktörü entegre
Çıkış Gücü / Kanal 2 Watt
GÖRÜNTÜ
Görüntü en boy oranı 16: 9
BOYUTLAR VE AĞIRLIK
Genişlik 24.3
derinlik 7.9
Yükseklik 17,1
Ağırlık 15.43 lbs
BAŞLIK
Marka HP
Ürün hattı HP
model 2510i
Paketlenmiş miktar 1
uygunluk PC
BOYUTLAR VE AĞIRLIK (NAKLİYE)
Genişlik (Kargo) 27.4
Derinlik (Nakliye) 20,7
Yükseklik (nakliye) 7.4
Ağırlık (Nakliye) 22.05 lbs
KABLO DETAYLARI
tip DVI kablosu, VGA kablosu
Dahil Adet 1
TV ALICISI
TV Alıcısı Varlığı Yok hayır
ARAYÜZLER
tip DVI-D, VGA
GENEL
Üretici firmaHP
SATIŞ NOKTALARI SEE ALL

ürün inceleme linki https://www.youtube.com/watch?v=vaeOw6pBWiU

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

SuperVisör

İsim: mahir cam
Katılım zamanı: 1 Kasım 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Şubat 2021; 21:18:51
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
https://forum.donanimhaber.com/forumid_260/filt_10639/tt.htm

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: sat/takas Q6600 gold garanti belgeli 240 tl
Alıcı: Fly_Momento
Tarih: 21 Haziran 2010; 22:10:25
Yorum:ilgili alakalı drüst bir arkadas satışta gösterdigi iyi niyetli davranıştan dolayı teşşekür ediyoru
Genel Puan:      
Ürün: satıldı Q9650 3.0GHZ 12MB CACHE GARANTİLİ İŞLEMCI 400 tl
Alıcı: Fly_Momento
Tarih: 17 Eylül 2010; 22:48:52
Yorum:güvenilir bir arkadaş gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: PALİT GTX 460 2 GB DDR5 256 BİT
Alıcı: arbiter
Tarih: 17 Haziran 2012; 11:14:57
Yorum:iyi bir alışveriş oldu teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Kingston Hyperx 4+4 8 GB DDR3 1600 Mhz Garantili 110 TL.
Alıcı: 0LDB0Y
Tarih: 28 Eylül 2012; 22:31:56
Yorum:kaliteli ürün güvenilir arkadaş gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Yorum:İLGİLİ VE BİLGİLİ YARDIMCI OLUYOR KENDİSİ TEMİZ BİR ALIŞ VERİŞ YAPILDI
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109