SATIŞTA

RYZEN 7 2700X İŞLEMCİ//ASUS TUF B450-PRO ANAKART//2X8 3600MHZ RAM

KONU YORUMA YAZMADAN ÖZEL MESAJ İLE SORU VE TEKLİFLERİNİZİ ULAŞTIRMANIZI RİCA EDERİM
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
((LÜTFEN DÜKKANIMDAKİ DİĞER ÜRÜNLERİDE İNCELEYİN))
DÜKKANIM İÇİN TIKLA

-SERİ İLETİŞİM İÇİN WHATSAPP SMS TELEFON ÇAĞRISI VEYA ÖZEL MESAJ ATIN
-AHMET AKGÜN – 0553 779 53 53
-TEMİNATIM REFERANSLARIM'DIR...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

PAZARLIK MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR!!!

ÜRÜNLER KUTULU FATURALI GARANTİLİDİR FİYAT SONDUR

SATIŞ FİYATIM 3,350,00 TL DİR.

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 7 2700X 3.7GHZ 20MB ÖNBELLEK 8 ÇEKİRDEK AM4 12NM İŞLEMCİ (8/16 ÇEKİRDEK RYZEN WRAİT RGB SOĞUTMALI İŞLEMCİ)

ANAKART : ASUS TUF B450-PRO GAMİNG AMD B450 SOKET AM4 DDR4 4400(OC)MHZ ATX GAMİNG (OYUNCU) ANAKART

RAM : TEAM T-FORCE VULCAN TUF YELLOW 16GB (2X8GB) DDR4 3600MHZ CL19 GAMİNG RAM (BELLEK)

İSTANBUL İÇİ ELDEN, İSTANBUL DIŞI, ÖNCE ÖDEME - SONRA İNDİRİMLİ KARGO İLE YOLLANIR
REZERVE SEÇENEĞİ KISMI ÖDEME KOPARA İLE GEÇERLİDİR

SATIŞTA

SATILIK/// Romanson RS2531HM Kol Saati ROMANSON PASHA MODELİ SIFIR AYARINDA/// PC PARÇASI TAKASLI

KONU YORUMA YAZMADAN ÖZEL MESAJ İLE SORU VE TEKLİFLERİNİZİ ULAŞTIRMANIZI RİCA EDERİM
DÜKKANIM İÇİN TIKLA

ROMANSON PASHA MODELİ ERKEK KOL SAATİ ŞAHANE BİR İŞÇİLİK ŞAHANE BİR ÜRÜN SIFIR FİYATI 1750 TL https://www.saatcim.com...531hm---kol-saati/23436

SATIŞ FİYATIM 900,00 TL DİR

SAAT SIFIRINDAN FARKSIZDIR, SAAT KULLANMADIĞIM İÇİN ÖZEL GÜNLERDE 4 5 KERE TAKILMIŞTIR,

BOŞTA DURDUĞU İÇİN DEĞERLENDİRMEK AMACIYLA SATIYORUM.

TAKAS SADECE GÜNCEL 2020 YILI ÜRÜNLERİ İÇİN GEÇERLİ PC PARÇALARI İLE OLABİLİR İKİNCİ EL FİYATINA BAKAR FİYAT FARKINI ÇIKARIRIM

X570 B450 550 Z490 ANAKARTLAR İŞLEMCİ 10, NESİL RYZEN 3,VE5 NESİL DDR4 RAMLER SSD EKRAN KARTLARI

SAAT UNİSEX MODELDİR BAYANLARDA TAKABİLİR.

İSTANBUL İÇİ ELDEN, İSTANBUL DIŞI, ÖNCE ÖDEME - SONRA İNDİRİMLİ KARGO İLE YOLLANIR

SATIŞTA

SATILIK----WD BLACK 1 TB 7200RPM HDD BÜTÜN TESTLERİ YAPILMIŞ SORUNSUZ.

DÜKKANIM İÇİN TIKLA

WD BLACK 1 TB 7200RPM HDD

32MB CACHE SATA 2 7200RPM PERFORMANS DİSKİ

WD BLACK SERİNİN EN İYİ DİSKİDİR BLUE VS DİĞER DİSKLERDEN ÜSTÜNDÜR

SIFIR FİYATLARI 350 TL CİVARINDADIR

SATIŞ FİYATIM 200,00 TL DİR 1TL PAZARLIK YOKTUR KARGO İLE SAĞLAM PAKET YAPIP GÖNDERİLİR LAKİN RİSK ALICIYA AİTTİR
ALIYORUM DİYEN ULAŞSIN LÜFTEN. GEREKSİZ MESAJ ATMAYALIM.

SATIŞTA

"SATILIK // CORSAIR ML SERİSİ ML140 PRO 2X BEYAZ 3XKIRMIZI FAN

DÜKKANIM İÇİN TIKLA

İHTİYAÇ FAZLASIDIR FUL KUTULU AZ KULLANILMIŞTIR.

PİYASADA ML140 PRO FAN SIFIR FİYATI 350,00 TL DEN SATILMAKTADIR.

SATIŞ FİYATIM 200,00 TL DİR ( ELİMDE 3 KIRMIZI 2 BEYAZ MEVCUT)

PAZARLIK YOKTUR İSTEDİĞİNİZ RENKTE İSTEDİĞNİZ SAYIDA ALABİLİRSİNİZ.

ÜSTÜN CORSAİR KALİTESİ

SATIŞTA

SATILIK--- RYZEN 7 2700X 16GB 3600MHZ RX580 480SSD 144HZ 1MS MON.(TAKASLI)

DÜKKANIM İÇİN TIKLA

8/16 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ 16GB 3600MHZ RAM RX580 8GB EKRAN KARTI 480GB SSD MÜTHİŞ SOĞUTMALI BİR KASA VE 144HZ 1MS CURVED MONİTÖR İLE İKİNCİ EL İLANLARDAKİ EN UYGUN KASA BU İŞLEMCİ GÜCÜ VE BU EKRAN İLE BU FİYATA ÜRÜN YOK.

BİLGİSAYARIN PARÇALARI ARALIKLI ZAMANLARDA ALINIP 1 AY KADAR ÖNCE TOPLANMIŞTIR HER PARÇANIN UZUN SÜRE GARANTİSİ MEVCUT %90IDA SIFIRDIR

--------------------------------------------------------------------

--BİLGİSAYAR PARÇA LİSTESİ--

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 7 2700X 3.70GHZ 20MB SOKET AM4 İŞLEMCİ

ANAKART : MSI B450M PRO-M2 MAX AM4 DDR4 3466/OC DVI VGA HDMI M.2 USB3.2

RAM : TEAM T-FORCE VULCAN TUF YELLOW 16GB (2X8GB) DDR4 3600MHZ CL19 GAMİNG RAM (BELLEK)

EKRAN KARTI : ASUS RX580 8GB DUAL OC GDDR5 256BİT AMD RADEON DX12 EKRAN KARTI

SSD : JAMES DONKEY JD480 480GB 3D NAND 2.5" 510MB-480MB/SN SSD DİSK - 3 YIL BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ

KASA : EVEREST RAMPAGE 66 S SİYAH 2 USB3.0 2 USB 2.0 GAMİNG CAMLI KASA

SOĞUTMA VE FANLAR : DARK 2XFAN + LED ŞERİT KUMANDALI RGB LED KİTİ (DKCKRGB02)
2 SET FAN ALINDI TOPLMDA 4 ADET 2 ÖN BİR TAVAN BİR ARKA OLMAK ÜZERE RGB VE UZAKTAN KUMANDALI

PSU : POWERBOOST BST-ATX600B "STALLION" 600W 80+ BRONZE MODÜLER 12CM FANLI ATX POWER SUPPLY

MONİTÖR : GAMEPOWER GPR24C1MS144 24" 144HZ 1MS (HDMI+DİSPLAY) FREESYNC FULL HD CURVED

---------------------------------------------------------------------------------

FİYAT 7,800,00 TL VE SONDUR BU FİYATLARA SADECE KASA SATANLAR VAR. (KLAVYE MOUSE DAHİL DEĞİLDİR)

PAZARLIK MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR...

TAKASA SUNULAN ÜRÜNÜN FİYATINI İKİNCİ ELİNE GÖRE BEN BELİRLERİM SİZ BELİRLEYECEKSENİZ KENDİ MALINIZI BANA SATMAYA ÇALIŞACAKSANIZ ULAŞMAYIN. (TAKAS YARDIMCI OLMAK İÇİN YAZILMIŞTIR POLEMİĞE GİRMEK İÇİN DEĞİL)

TAKAS SADECE 9 10 NESİL LAPTOPLAR + NAKİT VE

İPHONE 11 12 ÜST SEGMENT TELEFONLAR İLE OLUR

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

K@FKASYALI

İsim: AHMET AKGÜN
Katılım zamanı: 14 Ekim 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ocak 2021; 21:57:25
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:gerçekten ilgili satıcı.ürün temiz ve dediği gibi.alışverişte ilk tercih edilmesi gerekenlerden bir
Genel Puan:      
Yorum:ürün gerçekten çok temizmiş.teşekkür ediyorum kendisine
Genel Puan:      
Ürün: SATILK --- LOOKAB® Optirius Power-Cord kablo (1 METRE)
Alıcı: atillakurt
Tarih: 7 Kasım 2012; 17:37:41
Yorum:Ürün elime temiz bir şekilde geçti.Sıfırdan farksız.Sorunsuz kargo içinde ayrıca teşekkürler.Dürüst ve ilgili satıcı tekrar teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK HAF X 942 KASA SIFIRINDAN FARKSIZ (FATİH / İSTANBUL)
Alıcı: sembolnet
Tarih: 25 Kasım 2013; 13:08:02
Yorum:Temiz ürün teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI>> MSI HD7850 TWİN FROZR O.C DDR5 2GB
Alıcı: turindebrouche
Tarih: 3 Ocak 2014; 13:59:36
Yorum:Ürün gayet muntazam bir sekilde kutulanmış, sanki yeni alınmış gibi eksiksiz ve temiz elime ulaştı. Teşekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.094