AYIRTILDI

PSP GO 16 GB YURD DIŞI DEĞİL!!! GARANTİSİZ DEĞİL!! ÇİZİKLİ DEĞİL!!! EN UYGUN PSP GO DH'de...

PSP GO 16 GB SİYAH 17/12/2010 garantisi başlamıştır SONY EURASİA garantili KUTUSU KİTAPÇIĞII herşeyi mevcut..HEP SERT KORUMA KABINDA MUHAFAZA EDİLMİŞTİR..AYRICA EKRANINDAKİ JELATİN HALA DURUYORDUR.. DH'DEKİ EN TEMİZ PSP GO!! :) ÜRÜN GERÇEKTEN SIFIRDAN FARKI YOKK FOTOĞRAFLARINI AKŞAM ÇEKİP KOYACAĞIM ZATEN..Kİİ GEREK YOK ANK'dan ürünü almak isteyenler bakıp elden beğenmezlerse almayabilirler..saygılar..Ürün kayıp olduğundan bi süre ilanı dondurmuştum TATİLDEYKEN bulmuşlar ama ben 2-3 haftadır tatilde olduğum için ilgilenemedim..

300 tl
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

IPOD TOUCH 32GB DÜNYALARI İÇİNE ALIRR!! ANKARA SATILIK-INDIRIM YAPILDI

cihazın arkasında farkedilmesi zor olan küçük ezik fotolarda görünce bana hak verceksinizzatem ama huyum gereği söyleme ihtiyacı hissediyorum bütün ürünlerimin kusurlarını..EKran temizdir,mükemmel bir wifi çekimi vardır,bataryası çok ii durumdadır.. koruyucu kılıfda çizikler vardır,yenisini takarsanız cillop gibi olur :) ben üşeniyorum yenisini takmaya.. Ölü pixel yokdur..ekran kartıyla almayı düşündüğüm için ii ekran kartlarınızla takasda olabilir. Ank'dan elden görerek alabilirsiniz.. Fiyat 290 TL- 280 TL 275 TL PM'ler geliyor tabikii Orjinal usb kablosu mevcutdur arkadaşlar..

SATIŞTA

++++ XBOX360 ELİTE 120GB JASPER PAL 7 oyun ve FULL+FULL aksesuar ile birlikte ++++

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2
TEKKEN 6
RED DEAD REDEMPTION
PES 2010
PURE FOOTBALL
HALO 3 ODST
DON KING PRESENTS PRIZEFIGHTER

orjinal oyunlarla beraber (oyunlar sıfır gibi, toplamda 3er kez bile kullanılmadı, işimden dolayı oynama imkanım yok denecek kadar az)

xcooler 3lü fan soğutucu
3 adet gamepad kılıf
2 adet wireless gamepad (biri siyah biri beyaz renkte)
2 adet XBOX360 WIRELESS KOL ŞARJ KİTİ 4800 MAH (pil derdine son 2 saatlik şarj ile 48 saat oyun oynama imkanı var, xbox360 eliteden şarj olabiliyor.)
Microsoft Xbox 360 Mikrofonlu Kulaklık
XBOX360 HARDDİSK HDD TRANSFER KİT
ve diğer parçalar resimde belirtilmiştir.

herhangi bir sorunu yoktur. Ürün anakartı jasper board'dur. Ürün mesleğim sebebiyle evde yatıyor. Oyuncu arkadaşların değerlendirmesi daha doğru olur.

ciddi alıcılar için iletişim adresleri

cep no : 0531 328 13 50

Not : Ürünü hızlıal.com dan 640 tlye aldım (Alış tarihi : 17.05.2010) (faturası mevcuttur) ve aksesuarlarını ayrı ayrı orjinal aldım. Üründen herhangi kaçak vs. hiç bir parça yoktur.

http://urun.gittigidiyo...LL-PAL_W0QQidZZ30219615 takip edebilirsiniz Gittigidiyordan

Satış fiyatı : 750 TL

SATILDI

İNDİRİM GELDİİİİ !!!!!!!!!!!!!!!NBA 2K11

Jelatini PS3 şeridlii sıfır elimde fazlaa oldğu için satıyorum acill....
Oyunu ankaradan elden verebilirim...

69 YTL OLDUU!!!

SATIŞTA

PS3 kolu siyah sony..

Fiyyat olarak 69 ytl..Güzel çok temiz kullanılmış.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dükkan Sahibi Hakkında

Buzmavili

İsim:
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Mayıs 2020; 13:24:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SWATCH'ın en kral saatlerinden birii..
Alıcı: fatempro
Tarih: 23 Nisan 2009; 15:15:15
Yorum:ilgili,beyfendi bir satıcı. kesinlikle tavsiye ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: MOR GAME CUPE
Alıcı: MiQelangelo
Tarih: 23 Nisan 2009; 15:19:58
Yorum:çok güvenilir ve iyi bir arkadaş:)
Genel Puan:      
Ürün: STREET FİGHTER 4 kutusuz PAL
Alıcı: oguzhansackan
Tarih: 24 Nisan 2009; 20:30:32
Yorum:Teşekkürler...:)
Genel Puan:      
Ürün: DR'dan alınma BEN EFSANEYİM BLURAY
Alıcı: valentine71
Tarih: 24 Haziran 2009; 23:08:56
Yorum:İlgili, iyi bir arkadaş, daha önce kendisinden mgs4 almıştım, bu sefer o benden mgs4 aldı :)
Genel Puan:      
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109