SATIŞTA

ACER İ3 370M GT520 3GB DDR3 500GB HDD EKRANSIZ ÇALIŞAN LAPTOP

Acer Aspire 5742g modelidir.Ekranı kırılmış ve çıkartılmıştır.Hdmi çıkışı üzerinden monitöre ya da tvye bağlanıp kullanılabiliyor.Hdmi çıkış üzerinden 1920x1080 60hz görüntü veriyor.Ekranın olmaması harici ekranla kullanıma engel olmuyor.Gövdenin alt bölümünde bulunan işlemci fanı kendi kendine durmuştu.İçini açıp söküp bakmak ya da tamire vermek yerine fanı çıkarıp iptal ettim.Dışardan altına harici fan koyarak soğutuluyor.Bu şekilde sıkıntısızca çalışıyor.İşlemci sıcaklığı masaüstünde ve internette gezerken 60 küsür derecelerde , oyunda vs tam yükteyken de en fazla 82dereceyi görüyor.Kapanma donma gibi problemleri yok.Direkt tak kullan şeklinde cihaz.Adaptörü mevcuttur.İstanbul içi elden deneyerek alınabilir.Takas yok , get satış yok.Havale sonrası kargo olur.

Ürünün tüm kusurlarını belirttim ve kusurlarını göz önünde bulundurarak uygun bir fiyat yazdım.Bu şekilde işine yarayıp kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun.

İşlemci : Intel Core i3 370M

Gpu : Nvidia GeForce GT520M 1GB

Ram : 3GB DDR3

HDD : 500GB

Ekran : 15.6" Hd Led Lcd (kırık-yok)

FİYAT : 550TL

SATIŞTA

SONY LBT HB-800AV MİDİ MÜZİK SETİ

LBT HB-800AV modeli.4 yollu dev kolonlar.Müthiş bas ve ses kalitesi.Tüm sürücüler temiz ve çalışır halde.Kumandası mevcut.Cd kaset bakım ister.Deneyerek alınabilir.

Fiyat : 1000tl

SATIŞTA

150" FİXED FRAME PROJEKSİYON PERDESİ 21:9 ULTRA GENİŞ CINEMASCOPE FORMAT 350X150CM

Fixed Frame projeksiyon perdesi olarak kullanabileceğiniz özel bir kağıttır.Elektrostatiktir , duvara mıknatıs gibi kendiliğinden tutunur.Yapıştırıcıya vs ihtiyaç yoktur.Pratik ve kullanışlıdır.İstenildiği zaman kolayca sökülebilir.Kuru bezle kolayca temizlenebilir.21:9 ultra geniş sinemaskop formattadır.Ölçüleri 350x150cm.Köşeden köşeye 150" izleme boyutu sunar.Ürün sıfırdır.Kapalı kutusunda teslim edilecektir.Görüntü kalitesi standart beyaz projeksiyon perdelerinin ayarındadır.Kısa ve ultra kısa mesafe projeksiyon cihazlarıyla uyumludur.Kargo olur.

Fiyat : 375tl

SATIŞTA

120" FİXED FRAME PROJEKSİYON PERDESİ 16:9 FORMAT 270X150CM -

Fixed Frame projeksiyon perdesi olarak kullanabileceğiniz özel bir kağıttır.Elektrostatiktir , duvara kendiliğinden tutunur.Yapıştırıcıya vs ihtiyaç yoktur.Pratik ve kullanışlıdır.İstenildiği zaman kolayca sökülebilir.Kuru bezle kolayca temizlenebilir.16:9 formatındadır.Ölçüleri 270x150cm.Köşeden köşeye 120" izleme boyutu sunar.Ürün sıfırdır.Kapalı kutusunda teslim edilecektir.Adetli satış vardır.Kargo olur.Görüntülerde kullanılan projeksiyon Benq w1070tir.Görüntüsünü kıyasladığım tv Samsung 55ku7000dir.
vardır.Kargo olur.

Fiyat : 275tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

FORUMDA 1400TL DOLANDIRILDIM - 8 KİŞİ OLDUK! feumarte - Dolandırıcının İfadesi alınmış.

Bugün feumarte nickli kullanıcıdan gtx1080 satın aldım.Parasını eft yaptım.Referanslarına güvenerek çok da sorgulamadım.Kendisi 7ye kadar kargo yapabılecegını soyledı.Kargo takıp nosunu da yollarsınız dedım tamam dedı.Fakat kartı yolladınız mı dıye sordugumda mesajlarıma donus yapmadı.Foruma gırıs yapmamıs kac saattır.Arıyorum telını de acmıyor.Whatsappa gırısı en son bugun 18.30.Dolandırıcı degıl de basına mı bı ıs geldı acaba noldu anlamadım.Var mı bu arkadasla ılgılı malumatı olan , alısverısı olan ?

Kullanıcı profılı : https://forum.donanimha...Profile.asp?memID=93302

Edit: feumarte nickli arkadasin hesabi calinmis ve ben hesabi calan kisi tarafindan dolandirilmisim.Adminlerden ve yardimci olabilecek diger arkadaslardan yardim istiyorum.Pazartesi savciliga gidip suc duyurusunda bulunacagim.Hesabin gercek sahibi Fuat Emre kardesim de bu yolda bana destek olacaktir.

Dolandırıcı isim soyisim : Burak Özer

Tc kimlik nosu : 46441964198

Tel: 0505 133 86 54

Ele geçirdiği üyeliğin ismi-nick : feumarte

Kullandığını-çaldığını bildiğimiz diğer hesaplar :

hayalet_tr
esex1903

Banka adı :Finansbank en para

Kullandığı Iban noları:

TR93 0011 1000 0000 0070 0041 22

Telefonu: 0505 133 86 54

Edit 14.06.2018 :

Konuyla ilgili bir gelişme var.

Dolandırıcının ve feumarte nickli hesabı çalınan arkadaşın ifadesi alınmış.Dolandırıcı şahıs ifadesinde internetle hiç ilgisinin olmadıgını , belirtilen telefon numarasının kendisine ait olmadıgını , ekran kartı vs satmadıgını , bir isim benzerligi olabılecegını ve sucsuz oldugunu belirtmis.

Ben şikayet edeli 1 sene oldu sanırım.Çok yavaş işliyor.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

aterikasedi

İsim: İsim Soyisim
Katılım zamanı: 16 Eylül 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 7 Ağustos 2020; 4:53:53
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ### PALİT 9800GT GARANTILI 120 TL -SATILDI SILINEBILIR ###
Alıcı: şubat
Tarih: 1 Aralık 2009; 23:04:54
Yorum:iyi alışverişti teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Asus hd7850 directcu II 2gb-satıldı
Alıcı: Constanzia
Tarih: 7 Temmuz 2015; 18:02:33
Yorum:Alişverişimizi sorunsuz hallettik,kendisine cok tesekkur ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satıldı-Asus R9 290 4GB 515 Bit Kutulu ve Temiz
Alıcı: Kurman07
Tarih: 15 Mart 2016; 22:29:42
Yorum:Güzel bir ticaret oldu. Önemli olan iyi bir dost kazandım. '' Dürüst satıcı ''
Genel Puan:      
Ürün: satıldı=ASUS GTX760 OC 2GB 256BİT KUTULU VE GARANTİLİ=
Alıcı: croyal
Tarih: 5 Temmuz 2016; 1:35:03
Yorum:ilgili satıcı :) güvenebilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.074