SATIŞTA

Takaslık iphone 5-g3/s5/z2 ile

Kenarlarda klasik 5lerdeki izler mevcuttur. Ekran ve arka temizdir. 9.2.3 mevcut jb bekledim çıkmadı daha uğraşamıcam İos ile. Bahsettiğim cihazlardan kafa kafaya uyacak şekilde takas yapmak isteyenler whatsapptan iletişime geçebilirler. 05368310905

SATILDI

Satılık hor kullanılmış çok pis turkcell t60

Arkadaşlar ürün yaklaşık 7 aylık. Üst düzey telefon kullanmam artık niyetiyle almıştım ancak allah belasını versin bu turkcell in yapacağı telefonun. Zaten seyrek olan saçlarımı temelli döktü kel etti beni. O yüzden hor kullandım, düşürmemek için insan çabalar ya ben hiç çabalamadım. Ne zaman düşmek isterse düşürdüm bir gr.da içim acımadı. Abartmayacak derecede vuruk izleri var kasada, çizik de var, turkcell logosu çıktı,t60 yazan yerdeki t harfi çıktı, aldığımda gyro sensör sıkıntılıydı o da var. Garantisi devam ediyor gönderir uğraşırım diyen gönderir birebir değişim yapıyorlarmış ben uğraşmam bu telefon için. Satar 6s alırım yada s7 alırım.alacak olan da minoxili hazır bulundursun (: fiyat 300 takas üst model herhangi bir cihazla olur.aparatları vs duruyor kutu dahil. Bu fiyata satılmazsa çöpe attığım ilk telefon olur (:
Edit: Bu arada telefonu o kadar buzanın gözüne sokmuşum ki çalışmayan bir icat izlenimi yaratmış. Çalışma, şarj vs. Hiç-bir kusuru yok bu anlamda. Ama çakma iphone 6 görünümü sabit her halükarda (: resimler eklendi

SATIŞTA

masaüstü ile takaslık lg a520 i72630qm-8gb-gt540m-750gb

arkadaşlar elimde lg a520 p.ac7bt laptop mevcut. herhangi bir sorunu mevcut değildir. batarya 2 saat civarı gidiyor. ürün sadece fan temizliği amaçlı açılmıştır bu güne kadar. herhangi bir tamir vs söz konusu olmamıştır. bir de klavye değişti (ufaklık tuşları sökmüştü o yüzden). şarj kablosu vs hepsi orjinaldir. garantisi bitti. ufak tefek kullanıma bağlı çizikler mevcuttur ancak kullanıma yada görsele etkisi yoktur sağ taraftaki iki usb takınca ara sıra oynatmak gerekebiliyor ama sorunsuz çalışıyor. gayet temiz cihaz. oyun ve işlem performansı hatrı sayılır seviyededir ancak ben fps ve oyun manyağı olduğum için beni tatmin etmiyor. Tercihim istanbul bostancı-içerenköy civarı elden teslim. iletişim 05368310905
ARKADAŞLAR 3 GÜNE KADAR ŞEHİR DIŞINA TAŞINDIĞIM İÇİN BU RAKAMA VERİYORUM. SATILMAZSA İŞİMİ GÖRMEZ ZATEN KULLANIRIM. AÇIKÇA YAZIYORUM SON FİYAT PAZARLIK YOK KARGOYMUŞ BİLMEM NEYMİŞ YOK. BU RAKAMI VEREN YADA HAVALE YAPAN ALIR CİHAZI BU RAKAMA DA BÖYLE LAPTOP BULABİLİRSENİZ BİR KOLİ ALIN. TEKRAR YAZIYORUM PAZARLIK TEKLİFİYLE GELENE LAPTOP SATILMAYACAK!
İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i7
İşlemci Hızı 2.0 GHz turbo ile 2.9 GHz
İşlemci Numarası 2630 QM
İşlemci Ön Bellek 6 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi 8 GB
Hafıza (RAM) Tipi DDR3 (1333 MHz)
Sabit Disk Kapasitesi 750 GB
İşlemci Markası INTEL hd 3000
ekran Kartı Hafızası 2048 Mb (2 GB)
VGA Chipset Markası NVIDIA
VGA Chipset Modeli GT540M
Ekran Boyu(inch) 15.6″
Monitör Tipi WXGA
Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
Optik Sürücü DVD±RW Dual
Mobil Özellikler BlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera
İşletim sistemi Win 10 Premium Tr (64)
Ağırlık 2.8 KG
Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

galaxy note pro ile takaslık ipad air 2

arkadaşlar elimde ipad air 2 wifi 16gb gold modeli var. hafıza kartı takılamadığı için takaslamayı düşünüyorum. detayları özelden görüşebiliriz. kutu vs mevcut ancak ürün hediye geldiği için fatura mevcut değil. tr apple store garantisi mevcut, yurt dışı vs değil icat. sorgulamasını beraber yaparız gerekirse ilgilenen arkadaşla. farklı bir ürünle takas mevcut değil. istanbul içi elden tercih sebebidir. teşekkürler
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Sevgiliye en güzel hediye dondurma şeklinde oje!

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi dondurma şeklinde oje. Bayanlar bayılıyor. Minik bir jest için mükemmel bir hediye. Renkler mevcut adet fiyatı 10TL. Pm yada tel 05309009967 sipariş verebilirsiniz. 10 ve üzeri alımlarda yardımcı olurum. Whatsapp açık (:

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

meshood

İsim:
Katılım zamanı: 7 Eylül 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 3 Haziran 2020; 22:51:54
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: İngiltere-iphone 4 factory unlock-kayitli-1050 tl
Alıcı: atrin
Tarih: 22 Ekim 2011; 14:06:31
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Takaslik 4s-simfree-16gb-siyah-kayitli
Alıcı: focuturk
Tarih: 25 Mayıs 2012; 17:22:21
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: atrix 4g at&t pas. kayitli 650tl (masaustu sistemle takas var)
Alıcı: lazerol61
Tarih: 11 Haziran 2012; 20:24:49
Yorum:sorunsuz alış veriş teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: zotac gtx 295 tek pcb 300tl.
Alıcı: Urzais100
Tarih: 26 Haziran 2012; 3:10:02
Yorum:İlgili, Samimi, Güvenilir. Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan:      
Ürün: asus p5w-dh deluxe 100tl.
Alıcı: yalçınyaşar
Tarih: 21 Temmuz 2012; 14:30:18
Yorum:Sorunsuz güzel bir alışverişti. Kendisine herşey için teşekkürler..
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.102