FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Greyder Ortopedik tabanlı bot

Geçen sene hediye olarak gelen 1 defa giydiğim ( sıfır gibi herhangi bir yıpranma vs yok fotoğraflarda görüldüğü üzere, dürüst olmak açısından 1 defa giydiğimi söylüyorum ) ardından rafa kaldırdığım

41 Numara Greyder marka bot'u satıyorum.

Fatura tarihinde yer aldığı gibi Ocak ayında alındı. Vaktim olmadığı için değiştirme vs için uğraşmadım. Zaten doğru düzgün de kış olmadı :) 249'dan 239'a düşmüş.

Fiyat : 200 TL >>> Son fiyat 160TL. Öğrenciye vs biraz daha indirim olabilir :) Eskişehir ve Ankara içi elden teslim. Kargo ile havale/eft yapılması halinde gönderirim. Kargo benden.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

AR2432 replika

Kalite olarak replika satıcıları arasından en iyilerden olan Andy isimli arkadaştan alınmıştır. Fazla geldiği için satılıktır, kullanılmamıştır.

Fiyat 230 TL.

SATILDI

İNDİRİM GELDİ SATILIK MX4 PRO 32 GB 1150 TL

MEİZU MX4 PRO 32 GB GRİ RENK. 2 HAFTA KADAR KULLANILMIŞTIR.

FOTOĞRAFLARDA GÖREBİLECEĞİNİZ GİBİ GAYET TEMİZDİR.

FİYATIM 1180--- 1150 TL ... TAKAS TEKLİFLERİNE AÇIĞIM ÖZELLİKLE Mİ4 Z2 VS İLE TAKAS OLABİLİR ALTI ÜSTÜ KONUŞULUR.

ORJİNAL ŞARJ BAŞLIĞI VE KABLOSU VAR
KUTU VE FATURA YOK. GARANTİ FATURA SORMUYOR ZATEN İMEİ VEVE SERNUMARASINDAN GARANTİYE BAKIYORLAR. ALDIĞIM ŞAHIS KAYBETMİŞ.
TR ÇIKIŞLI İMEİ KONTROL EDER OYLE ALIRSINIZ.

FLYME 4.5.4 SÜRÜMÜ VAR ÜZERİNDE. ANDROİD 5.0 . KIRILMAZ CAM VAR ÜSTÜNDE + SİLİKON KILIF HEDİYE EDECEĞİM.

İYİ FORUMLAR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma kapalıdır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma kapalıdır.

SATILDI

Satılık ZTE Nubia Z9 mini

Elimde iki adet yolcu beraberinde gelmiş kutusuz zte nubia z9 mini var. İkisi de test edildi . Cihazlar geleli 2 gün oldu.
androidbrick ve micro77 nin yöntemleri sayesinde kayıt hallediliyor.

Z9 Mini modeline de yakından göz atmak gerekirse 5 inç ekranda yine Full HD (1080 x 1920) çözünürlüğü bizi karşılıyor. Ekran boyutu Max modeline göre düşük olduğu için inç başına düşen piksel sayısı da 441'e yükselmiş durumda. Ekran/kasa oranında yine %70'lik oran tutturulurken Z9 Mini modelinin kasası 141.3 x 69.8 x 8.2 mm boyutlarında ve 147 gram ağırlığa sahip.

Teknik detaylara baktığımızda ise Snapdragon 615 çipsetine 2 GB sistem belleği ve yine 16 GB depolama alanının eşlik ettiğini görüyoruz. Micro SD desteği ise yine cihazı yalnız bırakmıyor. Arka kamera 16 MP olarak karşımıza çıkıyor ancak 4K kayıt yeteneği Mini modelde yer almıyor, ön tarafta ise yine 8MP selfie kamerası mevcut. İlginç bir şekilde Max modeli gibi 2900 mAh bataryaya sahip Z9 Mini yine Anroid 5.0.2 üzerinde Nubia UI 2.8 arayüzü ile birlikte geliyor.

Ön arka kırılmaz cam + şeffaf imak arka kapak vardır.

FİYAT 950 tl aksesuar dahil 338 dolara geldi.

Cihazın bence öne çıkan özellikleri :

16 mp Sony IMX234 sensörü . Bu LG g4 modelinde yer alan sensör. Pro modu cidden çok iyi sıfır karanlıkta net fotoğraf yakalayabiliyorsunuz. ŞURADA PRO MOD

2900 mah batarya gayet güzel gidiyor. stamina modu da mevcut içinde.

Kasa premium bir yapıya sahip ele tam oturuyor.

Sd kart desteği 128gb kadar sd kart destekliyor.

Ekranın çözünürlüğü ve keskinliği çok hoş.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Meizu M1 Note 32gb

3 4 defa sarj edilmiş sıfır m1 note 32gb 1hafta oldu, kardeşime almıştım eline büyük geldiği için satıyorum. 285 dolara geldi . Gönderici ödemeli olacak kargo dahil fiyattır. Pazarlık olabilir. Fotoğraflar aşağıda. (kayıtlı)

750TL

Elde tutuş olarak bence mx4e göre daha iyi bir cihaz 5.5 olmasına rağmen.
Sarj çok iyi gidiyor gsmarena incelemesini yapmış testleri 13 14 saat ekran açıklığı ordan görebilirsiniz aynı şekilde fotoğraf örneklerine mevcut cihazın gsmarenada.
Ekran renkleri ve detay oranı çok güzel. Genelde ben xiaomi cihaz kullanıyorum tanıyanlar bilir miui arayüzü hoşuma gidiyor çünkü. flyme os ise miui den bir gömlek üstte gibi geldi arayüz ve menüler çok hoş. Geçişler dolu ve sade bunu neden buraya koymuşlar diye düşündüğüm bir bölümü olmadı. Mesut çeviğin donanimhaberde kısa bir incelemesi var. Ona bakmanızı da tavsiye ederim. cihaz şuan kullanılmıyor, fotoğraflardaki silikon poşetin içinde duruyor.. Alana şimdiden hayırlı olsun.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

R0dosto

İsim: Ahmet
Katılım zamanı: 5 Eylül 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 26 Eylül 2020; 23:59:58
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ||||||| SON FİYAT |||||| SATILIK XİAOMİ Mİ4 + BOL Aksesuar
Alıcı: mateuss
Tarih: 21 Nisan 2015; 0:23:33
Yorum:güvenilir arkadaş hızlı kargo iyi paketleme
Genel Puan:      
Ürün: Satılık ZTE Nubia Z9 mini
Alıcı: Zahter1
Tarih: 7 Temmuz 2015; 11:43:06
Yorum:Karşılıklı güven ile alışverişi yaptık, sağolsun mahcup etmedi, güzel pakette geldi telefonum.. Bi dahaki alışverişi gözüm kapalı yapabilirim. Tavsiye olunur... Teşekkür ederim tekrardan..
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172