SATILDI

▓ ASUS GeForce GTX 560 TOP Direct Cu II 1 GB 265 Lira 20 Ay Garantili (VATAN)

Selamın Aleyküm arkadaşlar.....

Elimde Mersa garantili 2011 12 17 den 2013 12 17 ye kadar ama vatan pcde 1 yıl koyuyor asus ürünlerine böylece 2014 12 17 ye kadar garantili vatan bilgisayardan alınma ASUS GeForce GTX 560 TOP Direct Cu II 1 GB ekran kartı vardır..

Full Kutu içeriğine yakındır içeriği hdmı to mini hdmi çeviricisi yok onun haricinde herşeyi tam sanırsam kutusu falan kutu içeriği kitapçıklar falan duruyor yani... Dvi, vga çevirici falan...

Kart gtx560 a benzemez. Benim Gtx560top, AMD HD 6950 ile aynı perfonmanstadır ve gtx560 tiden daha hızlıdır yani 925 mhz gpu hızı vardır ve daha da arttırabilirsiniz voltaj vererek ben hiç oc yapmadım ama tahminimce 975 de çalışır voltajsız..

Kart ile izlenimlerimi söyleyim amd hd 6870 den sonra ilaç gibi geldi bu kart bana 550 civarı faturası var vatan dan. Ben bu kart ile her oyunu oynadım neredeyse bir tanesinde bile sorun çıkarmadı onu geçtim şuana kadar şu ekran kartı ile ve i5 2400 işlemcim ile single olarak kasan bir oyun hiç görmedim en zorlayan şuana kadar crysis 3 beta oldu high ayarda zor oynadım onu oda beta diye diğer bf3, crysis2 dx11, gta 4 falan hiç birinde en ufak sıkıntı yaşamadım...

450 Watt gerçek güç kaynağında max 120 wattlık cpu ve 2 bellek, 2 hdd ile çalışacağını garanti veriyorum kutusunda 500 yazsada :)

Kartım 300 (265) lira.
Kartım gerçekten 'çok' sessizdir ve sıcaklık değerleri şuana kadar 65 in üstünde hiç görmedim..

İzmir içi elden, izmir dışı kargo alcıdan...

İzmir içi yakın bir yerdesiniz istediğiniz gibi test edebilirsiniz kartı yanımda.

Özelden gelipte 250 teklif edip, birde karta hakaret etmeyin kartı görmeden!

Kartı nakit paraya verecem yok sanal pazar mış yok kredi kartıymış falan bilmem arkadaşlar. Takas kolaylığı koydum zaten.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

1 tb harici seagate hdd referans

1 tb harici seagate hdd 6-7 ay önce ÖZTİN (osman abiye satmıştım 110 liradan)

SATIŞTA

AIRTIES NSW-105 5 PORT Swıtch sıfır ayarında + hediye 12.5 lira veya takas

AIRTIES NSW-105 10/100 5 PORT SWITCH vatan bilgisayar garantili ürünümü 24 liraya almıştım 2,5 ay önce şuan başka bi model kullanıyorum onun için bunu satıyorum + yanında prego fransız parfüm veriyorum parfümü 17 liraya aldım bende 1 adet daha var parfüm şuan 55 ml vardır tam olarak.

takas kıyafet ile olur güzel t shirtler, gömlekler falan medium beden.

Ufaltılmış ön izleme resmi

SATIŞTA

Olympia dl2000a Japan sıfır kamera 25 lira (Nostalji yapın)

Selam arkadaşlar 2005 yılında babamın almış olduğu olympia dl2000a kamerayı kullanma kılavuzu çantası falan herşeyi tam hiç kullanamadım çünkü anlamıyorum sıfır yani 15 lira istiyorum. Kamera gerçekten güzel ama bana lazım değil resim ekleyeceğim fazla açıklama yapamayacağım anlamıyorum izmir içi elden, izmir dışı her yere kargo alıcı ödemeli yollarım.

Takas vardır sıfır t shirt ile olabilir veya sıfır ayarında medium kaliteli t shirt ilede olabilir.

35 Liradan 30 lira oldu.

25 lira oldu

Alın NOSTALJİ YAPIN

FORUM DIŞINA SATILDI

Playstasion 1'ler

Selam arkadaşlar elimde 2 adet ps1 vardır. 2'side paldır 1.cisi ilk çıkan kaliteli modellerden arkasında 3 lü scart girişi var çok foksiyonlu 2.cisi ise en son revizyon tertemiz slim ps1 + 6 adet kol vardır. İlk çıkan model ps1 pek temiz değil içi hiç açılmadı zaten anlamıyorum tamirci buralarda bulamadım bulsamda yaptırmak istemiyorum ama biliyorum bu aletin hastaları var ve 1000'i geçik süper oyunları var bu aletin. Son revizyon model daha önce çalışıyordu şuan gözündemi sorun var pek bilmiyorum ama duyduğum kadarı ile 10 - 15 liralık göz masrafı varmış istanbulda %100 vardır tamircisi izmirdede var ama karşıyakada uzak bana uğraşmak istemiyorum alacak arkadaş için takas mevcuttur.

Son revizyon ps1 set + 6 kol için 20 lira istiyorum. Kolların 1 veya 2 tanesi çalışıyor bir tane ORJİNAL SONY ama o çalışmıyor bir tane daha analog lu kol var.

Eski ps1 set + 1 kol için 12 lira istiyorum.

Takas vardır kıyafet ile veya battlefield 3 multi player steam veya origins key olabilir. Diğer şeyler için gelmeyin :)

HAA BU ARADA SON REVİZYON PS1 Orjinal oyun oynatıyor büyük ihtimal ile çünkü en son alians vs predetor diye bir oyunu oynadım süperdi gerçekten
Resimler

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Mutlu Dal

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Amd Athlon X2 5600+2.9 GHZ Satılık/Takaslık
Alıcı: öztin
Tarih: 10 Aralık 2010; 19:02:03
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Ati HD 4870 1 GB Vapor X 16 Ay garanti 220 lira
Alıcı: muaz1984
Tarih: 13 Aralık 2010; 22:20:04
Yorum:kendisine çok teşekkür ediyorum yaptığım en güzel alışverişlerden birtanesiydi.
Genel Puan:     
Ürün: 3 gb ddr 2 800 mhz ram 70 lira!!! (65 OLDU ALIN ARTIK!)
Alıcı: Turgut
Tarih: 21 Şubat 2011; 13:59:11
Yorum:Saygılı bir kardeşimiz , kargoyu söylediği zamanda gönderdi, üründe aynı dediği gibi.
Genel Puan:      
Ürün: ThermalRight T-Pad 2 50 lira FULL KUTU
Alıcı: öztin
Tarih: 21 Şubat 2011; 14:04:55
Yorum:TEŞEKKÜRLER SORUNSUZ ALIŞ VERİŞ
Genel Puan:      
Ürün: Philips 20.1 İnç HD Garantili Temiz Monitör 150 LİRA
Alıcı: safkar14
Tarih: 2 Mart 2011; 21:29:18
Yorum:Belirttiği özelliklerdeki ürünü, sağlam şekilde kargolayıp gondermis. Tesekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125