SATIŞTA

Samsung S4 Mini 'Sıfır ayarında beyaz' 14 Ay garantili 640 lira

Selamlar arkadaşlar Samsung S4 Mini cihazım var siyahtı aldığımda sonra orjinal beyaz ön panel taktırdım 435 lira'ya anlık hefesten dolayı ve bu arada dokunmatik de değişmiş oldu ve kılıflı arka kapak aldım oda orjinal ama Iphone kullanmak istiyorum biraz İos deneyeceğim. İnanın bana bu telefonla 4, 5 sekme açıp + oyun oynuyordum + sosyal paylaşım uygulamaları açık + müzik dinliyordum telefonda bir tane bile çizik yok en ufak darbe herşeyi çalışıyor 'Kulaklığı, şarj aleti, kutusu, faturası falan tam 1350 liraya aldım 2013 Ağustosun 4'ünde. İlk çıktığı zamanlarda.

Teknolojik aletler ne kadar güzel olursa olsun bi yerden sonra başkasına geçmek istiyorsun. Bende bu yüzden satıyorum.

KREDİ KARTI İle satış yapmıyorum. Sanal pazar veya gitti gidiyor falan çünkü kredi kartı kullanmıyorum... Nakit önce havale sonra kargo veya Elden bakarsın incelersin istediğin gibi ama bu kadar güveniyorum ürünüme..

İzmir içi elden, izmir dışı kargo ile satış...

Fotoğraflar temsilidir ve inanın sıfır ayarında bu kadar güveniyorum çünkü 435 lira harcadım 'keşke harcamasaydım bi anlık hevesle harcayıp ön paneli + dokunmatikle orjinal değiştirdim... SIFIR AYARINDA...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILDI

SATILDI

FORUM DIŞINA SATILDI

Samsung Star 3 S5220 Dokunmatik WİFE, Bluetooth 3.0, 3.2 MP SATILDI

Samsung Star 3 S5220 Beyaz Cep Telefonu Uzman Görüşü
Boyut ve Ağırlık

Star 3 S5220 modern tasarımıyla basit ama şık kalın. Yuvarlak kenarlar ve metalik çerçeveye sahip modüler formu klasik görüntü verir ama çağın teknoloji ve tasarımına sahiptir.

ÜRÜN MEDİA MARKTAN Alındı. 2012 30 aralıkta aldım 2yıl garantili. HAFIZA KARTI girişi bozuk onun haricinde bir sorunu yok :) Kullanmaya yönelik çizikler mevcut.

170 liradan indim 95 lira istiyorum izmir içi elden, izmir dışı kargo ile TÜM TÜRKİYE'ye yollarım :)

85 LİRA SOON

LİNK BU
http://www.hepsiburada....ms5220&categoryId=16001

Facede, twitter da falan internetde rahatça takılabiliyordum hatta müzik açıp, facede takılıyordum :D

Önce para sonra kargo izmir içi elden verebilirim.

SATILDI

SATIŞTA

Salcano Nova 26 V Fren ve Disk Fren (125 Lira İZMİR İÇİ)

Arkadaşlar merhaba bende 2011 Model Salcano Nova '26' Bisiklet var.

Kullanım olarak kirli değildir temizdir ve sağlamdır bisiklet 2-3 küçük sorunu haricinde sorunları yoktur. Ama çizikler falan vardır da kendini belli etmez fazla.

BİSİKLET BU.
TİP : 26" ÇİFT AMORTİSÖRLÜ MTB
VİTES : Orta Attırıcı Shimano, Arka Attırıcı Japon Grundig
KADRO : HI-TEN AMORTİSÖRLÜ KADRO
MAŞA : AMORTİSÖRLÜ MAŞA
FREN : ALÜMİNYUM V-FREN ve ARKA DA Disk Fren var ama ben Kullanmıyorum maliyeti fazla oluyor onun için V-Fren Kullanıyorum.
GİDON BOĞAZI : ZOOM AHEAD GİDON BOĞAZI
RUBLE : SHIMANO MF-TZ21
TEKERLEK : SALCANO DAILY COMFORT XCM 26x1,95 LASTİK

Bisiklet GERÇEKTEN ÇOK ÇABUK HIZLANIYOR VE RAHAT. Ben memnunum ama üstüne para koyup çok üst model almayı düşünüyorum. Şehirler arası turlara katılmak için.

Ben bu bisikleti 435 liraya almıştım 2011 Yazında, arka attırıcı kırıldı onu değiştirdim yenisini taktırdım onun haricinde ön jant değişti 8 çiziyordu baya gittim SHİMANO Bayisine orta seviye bişe taktırdım.

Bisikletin vites ayarlarının yapılması gerekiyor ve ön kol sol attırıcı kozmetik olarak kötü görünüyor ama çalışıyor yani çalışmasında sıkıntı yok ama kapağı çıkmış durumda. Bide sol kol fren kırık.

İzmir içi çoğu yere getirebilirim bisikleti.

Disk frendi ama ben V-Fren taktırdım daha basit diye.

Saygılar, iyi günler

SATILDI

Asus nVidia GTX560TOP Direct CUII 'VatanPC' 265 Lira

Merhaba arkadaşlar

Asus nVidia GTX560TOP Direct CUII Ekran kartımı satmaya karar verdim. 2011 16 Aralık ta VATAN BİLGİSAYARDAN aldım ve 3 yıl garantili olarak. Garantisi 2014 16 aralıkta bitecek yani 20 ay kadar garantisi var.

Kartın KUTUSU, İçeriği ve garanti belgesi falan var ama full içerik değil dvi hdmi çıkışı falan yok bitek.

Kart gerçekten temiz durumdadır hiç overclock yapmadım kartıma 925 mhz hızında çalışıyor gtx560 ile arasında gerçekten fark var ve GTX560'ti ile baş baş gider bazı oyunlarda daha iyi sonuç verir aklıma gelenlerden GTA 4 ve BF3.

Karttan gerçekten memnunum hayatımda ilk defa bir kartla bu kadar fazla vakit geçirdim 15 ay oldu :) Ama yaz geliyor bisiklet almak istiyorum elimdeki salcano çöp oldu.

İzmir balçova dan elden, izmir dışı kargo ile yollarım ama KARGO ALICIDAN.

Bu kart HD 6870 Ayarında değildir. Bu kart HD 6950 Ayarındadır inanmazsanız DH Video testlerini izleyin.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Mutlu Dal

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Amd Athlon X2 5600+2.9 GHZ Satılık/Takaslık
Alıcı: öztin
Tarih: 10 Aralık 2010; 19:02:03
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Ati HD 4870 1 GB Vapor X 16 Ay garanti 220 lira
Alıcı: muaz1984
Tarih: 13 Aralık 2010; 22:20:04
Yorum:kendisine çok teşekkür ediyorum yaptığım en güzel alışverişlerden birtanesiydi.
Genel Puan:     
Ürün: 3 gb ddr 2 800 mhz ram 70 lira!!! (65 OLDU ALIN ARTIK!)
Alıcı: Turgut
Tarih: 21 Şubat 2011; 13:59:11
Yorum:Saygılı bir kardeşimiz , kargoyu söylediği zamanda gönderdi, üründe aynı dediği gibi.
Genel Puan:      
Ürün: ThermalRight T-Pad 2 50 lira FULL KUTU
Alıcı: öztin
Tarih: 21 Şubat 2011; 14:04:55
Yorum:TEŞEKKÜRLER SORUNSUZ ALIŞ VERİŞ
Genel Puan:      
Ürün: Philips 20.1 İnç HD Garantili Temiz Monitör 150 LİRA
Alıcı: safkar14
Tarih: 2 Mart 2011; 21:29:18
Yorum:Belirttiği özelliklerdeki ürünü, sağlam şekilde kargolayıp gondermis. Tesekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.094