SATILDI

Temiz Z3 Compact(750 TL)

11.05.2017 tarihine kadar garantisi vardır,mediamarkt faturalı,kutuludur,cihaz 26.06.2016 tarihinde micro sd kapağı ve ekran kalkması problemlerinden dolayı teleservise gönderilmiş ve kasa komple yenilenmiştir bu 2 problem zaten bu cihazda bulunan kronik problemdir ve servis gideriyor, değişimden sonra en ufak bir problemi yoktur,servisten gelir gelmez ön ve arka kırılmaz cam uygulanmıştır ,çizik,vuruk,soyulma en ufak hatası yoktur.cihazla beraber silikon kılıf,manyetik şarz kablosu,sıfır Dock station, yedek olarak aldığım micro sd ve sim kart kapağı verilecektir.Pazarlık yoktur,fiyat sondur,sadece Dock,manyetik ve kapak 100 tl eder.Ölücüler Rahatsız etmesin mümkünse.


Fiyat: 750 TL


FORUM DIŞINA SATILDI

LETV X600 16GB BOL AKSESUAR(Yeni Resim Eklendi)

Merhaba Arkadaşlar..

Yaklaşık 6 aydır kullandığım bir cihaz,kutuludur,kozmatik olarak 10 üzerinden 9 alır,cihazın ekranında nilkin marka kırılmaz cam vardır ve yine aynı marka 1 adet yedek kırılmaz cam,silikon kılıf,usb-c yi micro usb ye çeviren adaptör,MHL kablo cihazı tv ye bağlayabilirsiniz çalışıyor test edildi,BASEUS marka yedek usb-c kablo oldukça kaliteli bir ürün.Yani cihaz full dür,aldığınız zaman extra birşeye ihtiyacınız kalmıyor.Cihaz performans açısından çok iyi bir cihaz bence tek eksi yani bataryası normal bir kullanıcıya 1 gün gider ama yoğun kulanan biri iseniz sizi üzebilir ona göre değerlendirin.

MHL kablo link: MHL

BASEUS Yedek kablo: BASEUS

Micro usb adaptör : ADAPTÖR

Silikon Kılıf : SİLİKON

Kırılmaz Cam : NİLKİN 2 ADET biri üzerinde diğeri yedek.

Yani sadece aksesuarları : 45$*3 = 135 tl dir.

Resimler Linki : RESİM

Not: Bu cihazı sıfır aldığınız zaman yanında verilen orjinal kılıfı çok dandik,yani sıfır aldığınız zaman kılıf,kırılmaz cam vs. ihtiyacınız olacak,ona göre değerlendirin.

Pazarlıksız nakit : 650 tl

Get ile satış : 715 tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

LETV X600 16GB(İPTAL)

SATIŞ İPTAL.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

ZTE NUBİA Z9 MİNİ 900 TL

Sıfır üründür,full kutuludur,imei malum yöntemle yine forum üzerinde bi arkadaş tarafından çözülmüştür kapanma riski yoktur,orjinal rom tam türkçe olmadığı için cm 12.1 rom kurulmuştur android 5.1.1 dir ve türkçedir.Cihazın özellikleri likte mevcuttur http://www.devicespecif...s.com/tr/model/c5b5335a , Kamera kalitesi gerçekten çok iyidir.Tek fiyattır,pazarlik pazarlık mesajlari cevaplanmayacak.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

Zte Nubia Z7 MAX

Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum,sadece köşelerinde çok hafif soyulma var cihazı aldığımda vardı bu soyulma oda çok dikkat etmeniz lazım görmek için ama ben detaylı resmini koydum bunun dışında en ufak problemi yoktur,kozmetik olarak 9,5 çok rahat verilebilir, yazılım olarak bu kurulu http://www.needrom.com/...ios-android-5-1-1-base/ türkçedir , isteyen olursa orjinal rom olan bu http://www.needrom.com/...oad/nubia-z7-max-v3-15/ kurulabilir ama ingilizcedir.4 adet gerçekten kaliteli kılıfı vardır piyasa değeri 100 tl üzeridir,orjinal kutusu,şarzcihazı vardır,imei malum yollarla çözülmüştür ,üzerindeki hariç 1 adet de yedek kırılmaz cam vardır.Resimlerde görüleceği üzere cihaz çelik çerçevelidir z7 max ın özel seri bir cihazıdır.

Sıkça sorulan bir soru " Neden Satıyorsun ? " .Tek problemim 5,5" olması alışamadım halen,kullanırım diye kılıf felan aldım ama kullanamıyorum.

5" altı 5" 5,2" veya 5,5 olupta kasa yapısı olarak 5" boyutunda olan z7 max ayarı veya üstü cihazlarla takas olur.1000 tl Fiyat sondur pazarlık yoktur sadece kılıfları 100 tl dan fazla.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

***Æ***
 

 
İsim: Emrah Aksoy
Katılım zamanı: 17 Aralık 2001;
Şehir:
Durum: Forumda
Son giriş: 11 Mart 2020; 23:50:05
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: Zte Nubia Z7 MAX
Alıcı: okumus3
Tarih: 3 Temmuz 2015; 19:28:55
Yorum:Telefon ile görüşerek ödemesini yaptığım telefonu, ödeme sonrası gönderdi. Üründe sıkıntı yok. Güvenilir arkadaş. teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: ZTE NUBİA Z9 MİNİ 900 TL
Alıcı: Notilus
Tarih: 16 Temmuz 2015; 14:24:50
Yorum:cok cok güvenilir bir arkadaştır. gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: Temiz Z3 Compact(750 TL)
Alıcı: Takumi
Tarih: 12 Ocak 2017; 20:05:00
Yorum:Aynen anlatıldığı gibi, temiz kullanılmış, aksesuarları ile eksiksiz cihaz. Çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.359