SATILDI

Satılık Logitech G35 (1.5 yıl garantisi var)>>Satıldı

Arkadaşlar üründe küçük bir çatlak vardır resimde de görebilirsiniz ancak elektronik kısmında değil. kabloları örten küçük plastik bir parçada var çatlak.Daha önce başka birine sattım kulaklığı ama eline geçtiğinde çatlak olduğunu gördü ve bana geri yolladı. Bu çatlağın sebebi büyük olasılıkla kargo firmasından kaynaklanıyor ancak kutuda eziklik olmadığı için sorumluluk kabul etmiyorlar.. Askere gideceğim için satma kararı aldım. Kulaklık yastıklarını hiç değiştirmedim. Kadıköy GND Bilişimden 26 haziran 2014 tarihinde aldım. Kutusu fişi ve damgalı garanti belgesi mevcuttur. İstediğim fiyat 150TL (tnryldz60 isimli arkadaşımıza satılmıştır) dir. İstanbul içi elden satış tercihimdir. Kargo istenmesi durumunda alıcı karşılayacaktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık 1TB USB 3.0 Adaptörsüz Garantili Seagate Expansion HDD Kutulu >>Satıldı

Arkadaşlar ürünü asus dsl n66u modemle kullanmak için almıştım ancak daha sonra uydunete geçtim dolayısıyla modem de hdd de boşa çıktı. modemi önceden sattım şimdi de hdd yi satıyorum. Ürün 27.12.2015 tarihine kadar garantilidir. 27.12.2013 tarihinde Üsküdar Vatan Bilgisayar dan aldım. Üründe hiç bir kir, çizik vs. yoktur. Tertemiz üründür. Az önce yavaş biçimlendirmeye başladım ve ısrarla söylüyorum ürün çok az kullanıldı hatta boşuna aldım diyebilirim. İstadiğim fiyat 120TL (serdarozg87 arkadaşımıza satılmıştır) dir. İstanbul içi elden satış tercihimdir. Kargo istenmesi durumunda alıcı karşılayacaktır.

Ürün Link: http://www.mediamarkt.c...m_SMs_r4dsNrxoCvtTw_wcB

SATILDI

Satılık Asus DSL-N66U 900 Mbps, 5Ghz wifi, Gigabit Ethernet (Garantili) (Satıldı)

Ürün sorunsuzdur.Fiber, VDSL, ADSL ve 3G desteği vardır. Tek bir çizik bile yoktur. Wifi alanı oldukça iyidir (Özellikle vurgulamak isterim gerçekten wifisi çok iyi). Ürün Full kutu içeriği ve faturasıyla birlikte verilecektir.Garantisinin bitmesine 2 yıldan fazla var. Ürün Vatan Bilgisayar dan alınmıştır. Ayrıca ürünü satın alan kişiye kurulum ve ayarlamalar hakkında yardımcı olurum. İstanbul içi elden satış tercihimdir. Kargo istenmesi durumunda alıcı karşılayacaktır.

Özellikleri:

1- Torrent uygulamasıyla bilgisayarınız kapalıyken bile torrentleriniz çalışmaya devam edecek ve upload, download yapabileceksiniz. Ayrıca telefonunuzdaki asus download master programıyla torrentlerinizi telefonunuzdan kontrol edebileceksiniz.
2- Gigabit ethernet sayesinde bilgisayarınız ve modeminiz arasındaki hızı en üst düzeye taşımış olacaksınız.
3- Modeme bağlı bilgisayarlardaki videolara ve fotoğraflara, modeme bağlı Tv nizden bakabileceksiniz.
4- Yazıcınızı kablosuz hale getirip evdeki tüm bilgisayarlardan çıktı alabileceksiniz.
5- Aicloud uygulaması ile modeminize bağlı bellekteki tüm dosyalara her yerden ulaşabileceksiniz.

Fiyat 220TL
(eagle58 e satılmıştır)

Resmi Sitesi: http://www.asus.com/tr/Networking/DSLN66U/

SATIŞTA

Satılık Süper Hızlı FX X8 işlemcili Komple PC

Anakarrt: Asus Sabertooth 990FX R2.0
İşlemci: AMD FX X8 9370 işlemci
Ram: Corsair 2x4GB 1600mhz CL9
Ekran Kartı: Asus HD7870 DCII TOP
Kasa: Zalman Z11 Plus MidT
Power: Corsair CX Serisi 80plus Bronze 750w
SSD: OCZ 120gb Vertex 460 Serisi
HDD:500GB Sata 3 7200 rpm + 120gb
İşlemci Soğutucu: Xigmatek Gaia SD1283
Monitör: Asus 23.6" VN247H
Klavye: Logiteck g105
Mouse: A4 Tech X7 Kablosuz
Hoperlor: Logitech X-540 5+1

HDD ve Ram hariç hepsinin garantisi sürmektedir. O/C denenmemiştir. Bir kere bile mavi ekran hatası vermemiştir. Anakart işlemci kasa power ekran kartı daha yeni alındı Çok hızlı bir PC dir. Kutuları var. Çizik yoktur. Faturaları mevcuttur ve ürünlerin hepsi Vatan Bilgisayardan alınmıştır. İhtiyaçtan satıyorum. Fiyat 2800TL dir. İstanbul içi elden satış tercihimdir.

Not: Ürünler topluca satılacaktır tek tek satmayı düşünmüyorum.

SATIŞTA

SATILIK Xigmatek NRP-PC702 700W Power 80Plus Bronze ( Kutulu ) 100TL

Ürün vatan bilgisayardan alınmıştır. Çok sessizdir ve kutusu vardır. Garantisi yoktur ve ürün 80+ bronzedir.

Power: Xigmatake 700w

İnceleme: http://www.hardwareheav...eview-introduction.html

Powerın Fiyatı: 100 TL

İstanbul içi elden satış tercihimdir. Kargo istenmesi durumunda alıcı karşılayacaktır.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

rampy

İsim: kaan alper
Katılım zamanı: 7 Haziran 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Eylül 2020; 14:53:37
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:dürüst güvenilir arkadaş. ama çok pazarlıkçı...:D
Genel Puan:      
Ürün: Samsung 20 inc 2ms analog 50000:1 monitör>>100TL
Alıcı: yusufakdag
Tarih: 14 Nisan 2014; 16:07:14
Yorum:Alisverisi elden yaptik, gayet temiz bir urundu. Ozenli bir arkadas, alisveris icin tesekkurler.
Genel Puan:      
Yorum:İlgili ve güvenilir bir arkadaş.Teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: ANAKART+İŞLEMCİ+RAM+EKRAN KARTI (YÜKSEK KALİTE)
Alıcı: apocalypse666
Tarih: 14 Nisan 2014; 16:20:32
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:tşkler
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.094