SATIŞTA

ALINIK SANDISK 64GB CLASS 10 ULTRA MICRO SD KART

Ba?lykta da belirtti?im gibi Sandisk 64gb Class 10 Ultra Micro SD kart aramaktayym.

Syfyr yada kullanylmy? olmasy farketmez. Sorunsuz ve uygun fiyatly olmasy yeterlidir.

Ödeme sadece sanalpazar üzerinden yapylacaktyr.

Bütün tekliflerinizi özel mesaj yoluyla yaparsanyz sevinirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

ALINIK BA IEM

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi negatif profilli "balanced armature" iem aramaktayım. Dinamik sürücülü kulaklıklarla ilgilenmiyorum en baştan belirteyim.

Aklımdaki modeller Westone UM2 ve Earsonics SM2 v2 şu an için.

Negatif profilli, BA, kablosu değiştirilebilir ve uygun fiyatlı olması olmazsa olmaz şartlardır. Bu özelliklere sahip bildiğiniz başka marka/modeller varsa fikirlere de açığım.

Özellikle UM serisi bakmaktayım, biraz eski model olmalarından dolayı yeni çıkan W serisine göre daha uygun fiyatlı olması açısından. Tek veya 2 sürücülü olabilir. Fiyat açısından 3 ve üzeri sürücülü modeller düşünmüyorum.

Şu an UM1 kullanmaktayım, elinde olan varsa aynısından yedekleme amaçlı alabilirim. Uygun fiyatlı olması şartıyla tabii.

Teklif edilen ürün sıfır temizliğinde kutu ve tüm kutu içeriği mevcut olacak şekilde olmalıdır.

Ödemeyi sanalpazar üzerinden yapacağım. Şu an için kredi kartı dışında başka türlü ödeme yapamıyorum ne yazıkki.

Tüm teklifleri özel mesaj yoluyla yaparsanız sevinirim.

Teklifte bulunmayıp sadece başka model önerecek arkadaşlar varsa, diğer arkadaşlara da yardımcı olabilmesi açısından fikirlerini buradan paylaşabilirler.

Negatif profil ile ne ifade etmek istediğimi kulaklıklarla ilgilenen arkadaşlar bilecektir ancak yine de fikir vermesi açısından aşağıya bir fotoğraf da ekliyorum.

SATIŞTA

IPHONE 4S 16GB SİYAH

Cihaz bir arkadaşıma ait olup, ilan kendisinin adına açılmıştır.

2,5 senelik, hasarsız, tamir görmemiş, jailbreak yapılmamış, siyah iPhone 4s 16gb.

Kutusu ve aksesuarları(şarj aleti, kulaklık vs.) bulunmamaktadır. Cihaz ve kılıfı şeklinde teslim edilecektir. Başka bir iPhone 4 kutusunda gönderilecektir.

Yurtdışı cihaz olup, pasaport kayıtlıdır. 2 seneyi geçtiği için kaydın düşmesi durumu söz konusu değildir doğal olarak.

iPhone 6 alabilmek için satışa çıkarılmıştır. Herhangi bir sorunu bulunmamaktadır.

Fiyat: 650TL

Fotoğraflar cihazın kendisine aittir.

SATIŞTA

ALINIK ACER ASPIRE SWITCH 10 VEYA ASUS TRANSFORMER BOOK T100

Windows kullanma ihtiyacım olduğu için başlıkta da belirttiğim üzere Acer Aspire Switch 10 veya Asus Transformer Book T100 aramaktayım.

Elimde bulunan sıfır durumdaki Asus Transformer Prime ile takas olacak şekilde alınacaktır. Nakit alınmayacaktır. Cihaz ile ilgili detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz;
http://forum.donanimhab...876/f_//tm.htm#89203876

Tam sürüm Windows ile çalışan ve fiziksel klavyesi olan başka modeller de olabilir, ancak önceliğim T100dür. Lütfen Windows RT yada Android kullanan diğer tabletleri teklif etmeyiniz.

İstanbul içi elden takas önceliklidir.

Bütün teklif ve yorumlarınızı özel mesaj ile iletirseniz sevinirim.

SATIŞTA

[SAT/TAK] ASUS TRANSFORMER PRIME + DOCK ÜNİTESİ - SON İNDİRİM!!

Arkadaşlar ürün sadece kısa bir süre evde kullanılmış olup sıfırdan farksızdır. İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.

ASUS TRANSFORMER PRIME TF201
NVIDIA® Tegra® 3 Quad-core CPU
10.1" Gorilla Glass Super IPS+ Ekran
32GB dahili Hafıza + Micro SD kart Girişi
8MP CMOS sensor Kamera
SonicMaster Ses Teknolojisi
Micro HDMI
G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass
Dock üzerinde: İkinci batarya ile birlikte USB ve SD Kart Girişi

Kutusu, şarj aleti, usb kablosu vs. mevcuttur.

Ekranında ekran koruyucusu bulunmaktadır.

Ekstradan klavye ve yedek batarya özelliği olan dock ünitesi de vardır. Dock ünitesindeki ekstra batarya sayesinde kullanım süresi 9-10 saatten 18-20 saate kadar çıkabilmektedir. Ayrıca standart usb ve ekstra hafıza kartı girişi de bulunmaktadır. USB girişi sayesinde mouse vs. gibi ek donanımlar takabilir, ekstra hafıza kartı girişi sayesinde toplam hafızayı istediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

Cihaz ile birlikte yedek ekran koruyucu ve deri kılıf da verilecektir.

İstanbul içi elden teslim önceliklidir. Kargo riskini almak istemiyorum.

Kredi kartı ile almak isteyenler için sanalpazar üzerinden ilan açabilirim.

Fiyat: 699,99 --> 599.99TL_Pazarlıksız İndirimli fiyat sadece bu hafta için geçerlidir. (Takas fiyatı indirimsiz fiyatıdır.)

Takas sadece ve sadece Windows 8.1 kullanan (RT değil) klavyeli tabletlerle olur. Başka birşey teklif etmeyiniz. Altı üstü konuşulur.

Sıfır ayarında olduğu için ayrıntılı fotoğraflar koymuyorum.

İlan ikinci el kuralları çerçevesinde yoruma açıktır. Fiyatlar, satış şekli vs. gibi hususlar yoruma kapalıdır. Ürünlerin kendileri ile ilgili istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Diğer hususlarda site kurallarını okumadan yapılan yorumlar şikayet edilecektir.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

cmcntkn

İsim: Cem CANTEKİN
Katılım zamanı: 2 Haziran 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Temmuz 2020; 15:41:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TEKNOSA HEDİYE ÇEKİ
Alıcı: moon74
Tarih: 19 Kasım 2009; 20:04:28
Yorum:güvenilir bir arakadaş.tavsiye edilir...
Genel Puan:      
Ürün: SONY ERICSSON M600i
Alıcı: gattuso1903
Tarih: 20 Aralık 2009; 17:31:03
Yorum:dürüst,güvenilir bir satıcı.iletişime geçer geçmez ürünü gördüm.ilanda ürün nasılsa aynı öyle bir ü
Genel Puan:      
Ürün: NOKIA 5800 KUTUSUNDA SIFIR + ÜCRETSİZ KARGO
Alıcı: Evrekas
Tarih: 6 Nisan 2010; 17:34:09
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ALINIK NOKIA 5800
Alıcı: tades1981
Tarih: 13 Temmuz 2010; 19:53:43
Yorum:Hayırlı olsun.önce havale de, güvendiği için teşekkürler.sağlam arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK NOKIA 5800
Alıcı: Promete67
Tarih: 28 Temmuz 2010; 15:48:48
Yorum:dürüst ve ilgili bir arkadaş; çok teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.109