SATILDI

HTC DESIRE HD-HD2-G1-MAGIC EKRAN KORUYUCULAR

HTC HD2 LEO EKRAN KORUYUCU: 10 TL (3'lü PAKET)

"mr.big" arkadaşımıza satılmıştır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

HTC T-MOBILE HD2 ANDROID 2.3 GINGERBREAD + EKSTRALAR

okistylesman ARKADAŞIMIZA SATILMIŞTIR

HTC HD2'NİN T-MOBILE VERSİYONUDUR. NORMAL HD2 LERE GÖRE ROM VE RAM OLARAK DAHA YÜKSEKTİR.
(HD2: 512MB ROM 448MB RAM, T-MOBILE HD2: 1 GB ROM 576MB RAM)

Cihaz genel anlamda tertemizdir. Ekranı ekran koruyucu ile kullanıldığından dolayı sıfır temizliğindedir. HD2' lerin genel sorunu olan arka kapağın çizilmesi durumu bu cihazda söz konusu değildir. Arka kapak da sıfır ayarında çiziksizdir.Cihazın sadece kenar kısmında çok ufak 1-2 adet kullanım izi bulunmaktadır.Fotoğraflarda bile belli olmamaktadır.Çok dikkatli incelendiğinde ancak farkedilirler. Yine de belirtmek istedim sadece.

Pasaporta kayıtlı olup, tüm hatlarla çalışmaktadır. Herhangi bir sıkıntısı yoktur bu konuda.

İlgilenen kişilerin bildiği üzere bu cihaz birden çok işletim sistemini çalıştırabilme kapasitesine sahip 1 ghz işlemcisi, 1 gb Rom ve 576 mb Ram ile donanım olarak çok üst düzey bir cihazdır. Orjinal işletim sistemi olan WINDOWS MOBILE' ın yanı sıra ANDROID, WIN7, MAEMO, UBUNTU gibi bir çok işletim sistemini bu cihaza kurup çalıştırabilirsiniz. Cihazda da şu an en iyi performansı sağladığı için ANDROID 2.3 GINGERBREAD işletim sistemi kuruludur. Hatta eğer istenirse WINDOWS MOBILE kullanırken hafıza kartından ANDROID çalıştırma imkanına bile sahipsiniz. Ancak bu şekilde cihaz çok fazla batarya tüketmektedir. 1 gb rom'a sahip olduğu için nandAndroid romlarda normal HD2 lerde yaşanan hafıza sorunu ile bu cihazda uğraşmazsınız.

Cihazla birlikte orjinal kutusunda;
1- Şarj Aleti
2- Data Kablosu
3- Kulaklık
4- Kitapçıklar
5- 2 GB Hafıza Kartı
mevcuttur.

Ayrıca cihazla birlikte hediye olarak;
1- Bir adet SİLİKON kılıf
2- Üzerindekine ilave olarak ekstra bir adet EKRAN KORUYUCU
3- Windows ve Android işletim sistemlerine ait çeşitli versiyonları, program ve oyunları içeren 8 GBlık arşiv
verilecektir.

Fiyat: 750 TL_Yoruma kapalıdır.

Fiyat sondur. Keyfe keder bir satış olduğu için pazarlık kesinlikle yapılmayacaktır. Pazarlık mesajlarına cevap bile verilmeyecektir. Boşuna zahmet etmeyin. Acil satmak için fiyatı düşük tutan arkadaşların fiyatlarını göstererek kirlilik yaratmayın lütfen. Cihazın piyasası bellidir. Eğer denk düşürebilirseniz o fiyatlara kaçırmayın derim.

Kredi kartı ile almak isteyenlere site komisyonunu eklemek suretiyle sahibinden.com veya sanalpazar üzerinden ilan açabilirim.

Teklifler P.M'den lütfen

SATILDI

iPHONE 3G 8GB SİYAH

IPHONE 3G 8GB

Kutusunda; kulaklık hariç aksesuarları tamdır. (şarj aleti, usb kablo, garanti belgesi vs.)

Siyah renk.

Fiyat:480TL

SATILDI

SATILIK NOKIA 5800

Promete67 ARKADAŞIMIZA SATILMIŞTIR

ARKADAŞLAR ELİMDE BİR ADET KUTUSU VE KUTU İÇERİĞİ EKSİKSİZ MEVCUT OLAN SIFIRDAN FARKSIZ MAVİ RENK 5800 BULUNMAKTA. CİHAZ 2 AYLIKTIR NEREDEYSE 1 AY ANCAK KULLANILMIŞTIR. UZUN BİR SÜREDİR KUTUSUNDA DURMAKTADIR ÖYLECE. TEK EKSİĞİ FATURASININ OLMAMASIDIR.. ONUN DIŞINDA EN UFAK BİR EKSİK, ARIZA YADA KOZMETİK AÇIDAN BİR SORUNU BULUNMAMAKTADIR. DETAYLI RESİMLER VE BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ KULLANABİLİRSİNİZ.

FİYAT PAZARLIKSIZ 350 TL'DİR, PAZARLIK MESAJLARINA CEVAP VERİLMEYECEKTİR.

TAKAS SIFIR AYARINDA AKSESUAR VE KUTUSU EKSİKSİZ OLMAK KAYDIYLA SAMSUNG GALAXY(SİYAH) VEYA SONY ERICSSON W995(SİYAH) İLE OLABİLİR. BU CİHAZLAR DIŞINDA TAKAS TEKLİF ETMEYİN LÜTFEN.

TEKLİFLER P.M'DEN.

http://www.sahibinden.c...ayanlara-28755296/detay

SATILDI

PSP SLIM PLAYGEAR - PSP İÇİN EN İYİ KORUMALARDAN BİRİ

ARKADAŞLAR ÜRÜN TAMAMEN SIFIR KULLANILMAMIŞ BİR ÜRÜNDÜR. KORUMA JELATİNİ DAHİ ÜZERİNDEDİR, DIŞ AMBALAJI KONTROL AMAÇLI AÇILMIŞTIR. SORUNSUZ BİR ÜRÜN ALACAKSINIZ.

GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALABİLİRSİNİZ.

PSP SLIM İÇİN EN İYİ TAŞIMA-KORUMA KILIFLARINDAN BİRİDİR.

FOTOĞRAFLAR SİZE GÖNDERİLECEK ÜRÜNE AİTTİR.

FİYAT: 20 TL

K. KARTI İLE ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

http://www.sahibinden.c...korumalardan-biri/detay

LÜTFEN P.M.'DEN İRTİBATA GEÇİNİZ

İYİ FORUMLAR

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

cmcntkn

İsim: Cem CANTEKİN
Katılım zamanı: 2 Haziran 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Temmuz 2020; 15:41:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TEKNOSA HEDİYE ÇEKİ
Alıcı: moon74
Tarih: 19 Kasım 2009; 20:04:28
Yorum:güvenilir bir arakadaş.tavsiye edilir...
Genel Puan:      
Ürün: SONY ERICSSON M600i
Alıcı: gattuso1903
Tarih: 20 Aralık 2009; 17:31:03
Yorum:dürüst,güvenilir bir satıcı.iletişime geçer geçmez ürünü gördüm.ilanda ürün nasılsa aynı öyle bir ü
Genel Puan:      
Ürün: NOKIA 5800 KUTUSUNDA SIFIR + ÜCRETSİZ KARGO
Alıcı: Evrekas
Tarih: 6 Nisan 2010; 17:34:09
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ALINIK NOKIA 5800
Alıcı: tades1981
Tarih: 13 Temmuz 2010; 19:53:43
Yorum:Hayırlı olsun.önce havale de, güvendiği için teşekkürler.sağlam arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK NOKIA 5800
Alıcı: Promete67
Tarih: 28 Temmuz 2010; 15:48:48
Yorum:dürüst ve ilgili bir arkadaş; çok teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.100