SATILDI

HTC DESIRE HD KUTUSUNDA+EKSTRA HEDİYELER

Bilindiği üzere 1ghz işlemcisi, 1.5gb rom, 768mb ram, 4.3" kapasitif ekranı ve HD video kaydı yapabilen 8MP kamerası ile piyasadaki en üst düzey 4-5 cihazdan birisidir. (İsterseniz işlemcisini 2 ghz' e kadar sorunsuzca overclock yapabilirsiniz.)

Kozmetik Durumu
Cihaz kozmetik olarak SIFIR durumdadır. En ufak bir çizik, darbe vs. söz konusu bile değildir. Kullanıldığını söylemesem farketmeniz İMKANSIZDIR. Topu topu 5 gün anca kullanılmıştır. Kutusunu açtığınızda sıfır cihaz almış gibi hissedeceğinizin garantisini verebilirim.

Teknik Durumu
Cihazın çalışmasında en ufak bir sorun vs. yoktur.

Android işletim sistemini kullananların bileceği üzere bu cihazlarda custom rom kullanabilmek, radio ve kernel modüllerini değiştirebilmek ve bazı uygulamaları kullanabilmek için cihazların "root" edilmesi gerekmektedir. Bu cihazda yapılması gerekli olan "goldcard/downgrdade/root/radio s-off/eng s-off" gibi tüm işlemler tarafımca yapılmıştır. Yani cihazdan tam performans alabilmeniz için gerekli ne varsa hepsi halledilmiştir. Son kullanıcıya tam olarak hazır hale getirilmiştir. Sim kartınızı takıp, istediğiniz gibi rom değiştirip doyasıya kullanabilirsiniz. Şu an da orijinal romla görünüm olarak birebir aynı ama daha performanslı bir rom olan Revolution HD rom yüklüdür.

Paket İçeriği
Cihazla birlikte kutusunda;

1- Şarj Aleti
2- Usb Kablosu
3- Kulaklıkları
4- Kitapçıkları
5- 8GB Hafıza Kartı
6- Orj. Kutusu (cihazın jelatinlerine kadar duruyor)
verilecektir. Sıfır cihaz nasıl alıyorsanız aynı şekilde teslim edilecektir. Sıfır cihazdan tek farkı yanındaki ekstraları olacaktır.

Ayrıca ek olarak;

1- 4GB'lık Rom ve Uygulama Arşivi (Uygulamaların içinde ücretli olanlar da vardır. Yani ücretli uygulamalara bedavaya sahip olacaksınız. ~100$)
2- Her türlü yazılımsal işlem için ayrıntılı rehberler
3- 1 Adet Silikon Kılıf

Kayıt Durumu
Cihazın pasaport kaydı yaptırılmış olup, bütün hatlarla kullanılabilir.

Fiyat:999.99TL

Pazarlık/Takas Durumu
Fiyat sondur. Cihazın piyasası bellidir. Sıfır durumda, pasaport kayıt olayı halledilmiş, yazılımsal tüm işlemleri yapılmış ve yanında da bu ekstralar ile daha ucuza bulabiliyorsanız(ki imkansız) beni hiç rahatsız etmeden gidip oradan alabilirsiniz. Pazarlık mesajlarına cevap bile verilmeyecektir. Boşuna zahmet etmeyin.

Ek Bilgiler
Batarya süresi hakkında yapılan şikayetleri fazla dikkate almayın lütfen. Cihazı kullanmayı bilmeyenlerin yaptığı yorumlar yüzünden Desire HD böyle kötü bir üne kavuştu ne yazıkki. Cihazın pili normal kullanımla 2 gün, bekleme konumunda ise 4 gün gitmektedir. Gerekli bilgilere imzamdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Forumda takip edenler bilir; cihaz hakkında yayınladığım rehberler alıcının Android dünyası ve cihaz hakkında her türlü bilgiye ulaşmasına olanak sağlayacaktır.

Anadolu yakası sahil yolu boyunca elden teslim edebilirim.

Kredi kartı ile almak isteyen arkadaşlar için site komisyonunu eklemek suretiyle sahibinden.com veya sanalpazar.com üzerinden ilan açabilirim.

Teklifler özel mesaj yolu ile gönderilirse sevinirim. İlanda teklif yaparak kirlilik yaratmayalım lütfen

Cihaz sıfırdan farksız olduğu için çok ayrıntılı fotoğraflar koymuyorum.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

[İNDİRİM!!]BLACKBERRY EFSANESİ - BOLD 9000 SIFIR GİBİ KUTUSUNDA

Blackberry deneme hevesiyle 2 gün önce aldığım sıfır ayarındaki Bold 9000 cihazı alışamadığım için satıyorum arkadaşlar. Tertemiz görünce bir heves alıverdim ancak anladım ki Blackberry bana göre değilmiş

Kozmetik Durumu
Arkadaşlar fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere cihazda en ufak bir çizik, soyulma mevcut değildir. Sıfırdan farksızdır.
Ekranında kötü de dursa jelatin vardır şu anda. İsteyen çıkartabilir. Tertemiz sıfır kondisyonda bir cihazdır.

Teknik Durumu
Cihazın çalışmasında en ufak bir sorun yoktur. Sadece sol tarafındaki kısayol tuşunda bir temassızlık vardır. Kısayol tuşu olduğu için o tuşun varlığı yada yokluğu cihazın hiç bir şeyine etki etmemektedir. Bu modelin kronik sorunu olan iztopunun takılması yada çalışmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Mükemmel bir şekilde çalışmaktadır.

Kayıt/Garanti Durumu
KVK cihazıdır yani doğal olarak kayıtlıdır. Garantisi bitmiştir.

Paket İçeriği
Cihazla birlikte;
1- Şarj aleti
2- Yazılım CDsi
3- Kutusu
verilecektir. Standart usb kablolar ve kulaklıklar ile çalıştığı için herhangi bir usb kablosu ve kulaklık ile kullanabilirsiniz cihazı. Nasıl aldıysam aynı şekilde teslim ediyorum.
Ayrıca ekstradan bir adet silikon kılıf da hediye edilecektir.FİYAT: 377.77 ----> 350 TL_Pazarlıksız(Pazarlık mesajları cevaplanmayacaktır)
Bu fiyata bu temizlikte bulmanız imkansız, kaçırmayın!!! Harap haldeki cihazlara 400-450 istenirken Blackberry kullanmak isteyenler için güzel bir fırsat.

Takas Durumu
Takas sadece ve sadece HTC cihazlarla olur. Onun dışında takas teklif etmeyiniz lütfen. Takas fiyatı 400 TL'dir.

Teklifler özel mesaj yoluyla iletilirse sevinirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

XPERIA AİLESİNİN ÖNCÜSÜ - SONY ERICSSON XPERIA X1

Arkadaşlar daha dün almış olduğum Xperia X1 cihazı daha büyük ekranlı cihazlara alıştığım için satmak istiyorum. Önceden siyah rengini severek kullanmıştım ancak bu arada büyük ekranlı cihazlara alıştıktan sonra biraz garip geldi.

Cihazın kutusu ve aksesuarları faturasına kadar mevcuttur.

Kozmetik Durumu
Cihaz daha önce satmış olduğum cihazlar gibi sıfır ayarında değildir ne yazıkki. Ekranında ekran koruyucusu vardır. Kasada ufak tefek çizikler/silinmeler mevcuttur.

Klavyesi ve kızağı ise cihazın en temiz yeridir. Klavyesi ve kızağı SIFIRdan farksızdır. Tüm tuşlar SIFIR durumda ve görevlerini SORUNSUZCA yerine getirmektedirler. Kızağında en ufak bir gevşeme-sallanma söz konusu DEĞİLDİR.

Kronik Xperia X1 sorunu olan çatlak konusuna gelirsek 2 yerinde mevcuttur. Birincisi pil kapağı ile kasanın birleştiği yerdedir. Pil kapağının altında kaldığı için görülmemektedir. İkincisi ise "power" tuşunun arkasında incecik bir çizgi halindedir. Bir çatlaktan daha çok çizik gibi durmakta olup, fotoğrafta bile pek gözükmemektedir. Yani aslında tek bir çatlak var diyebiliriz ama her şeyini en ince ayrıntısına kadar belirtmek istedim. Son iki fotoğrafta inceleyebilirsiniz. Bu durum cihazın çalışmasına ve elinizde sağlam durmasına etki bile etmemektedir.

Sonuç olarak cihaz öyle döküntü durumda değildir, sıfır da değildir ancak temiz bir ikinci el durumdadır.

Teknik Durumu
Cihazda şu an Energy rom yüklüdür. İstediğiniz WinMobile romu veya Android işletim sistemini yükleyebilirsiniz.

Paket İçeriği
1- S.E. Xperia X1 cihaz(Batarya+Kalem içinde doğal olarak)
2- Şarj aleti
3- USB Kablosu
4- Kulaklık
5- Yedek Kalemi
6- Kitapçıkları
7- Yurtdışı Faturası
8- Kutusu

Ayrıca cihazla birlikte ekstradan 1 adet silikon kılıf da verilecektir.


Fiyat: 333TL

Takas Durumu
Takas Blackberry deneme merakım olduğu için sadece siyah renk Bold 9000 veya HTC G1 ile düşünüyorum. Temizlik-kutu-aksesuar-garanti yoksunu cihazlar için üste nakit vermeyeceğim. "Maksat sadece cihaz değiştirmek olsun" diye düşünen arkadaşlarla takas yapmak istiyorum sadece. Ayrıca 500-550TL'ye Bold 9700 bulunan ortamda kendi cihazına 450-500TL fiyat biçecek Fukuşima radyasyon bulutları seviyesinde gezen arkadaşlar boş yere kirlilik yaratmasınlar lütfen.


Teklifler özel mesaj yolu ile iletilirse sevinirim.

Temel Teknik Özellikleri
528mhz işlemci / 512mb Rom / 256mb Ram
3.0" 480x800 Dokunmatik Ekran
Fiziksel QWERTY Klavye
3.2MP TouchFocus Kamera+LED Flaş
3G
Wi-Fi
GPS
Ön Kamera

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATILDI

HTC DESIRE HD KAYITLI+EKSTRA HEDİYELER

Arkadaşlar bir süredir kullanmakta olduğum HTC Desire HD cihazı değişiklik amacıyla satıyorum.

Bilindiği üzere 1ghz işlemcisi, 1.5gb rom, 768mb ram, 4.3" kapasitif ekranı ve HD video kaydı yapabilen 8MP kamerası ile piyasadaki en üst düzey 4-5 cihazdan birisidir. (İsterseniz işlemcisini 1.8 ghz' e kadar sorunsuzca overclock edebilirsiniz.)

Cihazın teknik olarak en ufak bir sorunu olmamakla birlikte, kozmetik olarak SIFIR durumdadır. En ufak bir çizik, iz vs. söz konusu bile değildir. Kullanıldığını söylemesem farketmeniz İMKANSIZDIR. Kutusunu açtığınızda sıfır cihaz aldığınızı hissedeceğinizin garantisini verebilirim. Ayrıca pasaport kaydı da yapılmış olup, tüm hatlarla kullanabilirsiniz. O yüzden bu konularla ilgili soru sormazsanız sevinirim çünkü cevabım burada yazanlarla aynı olacaktır.

Android işletim sistemini kullananların bileceği üzere bu cihazlarda custom rom kullanabilmek, radio ve kernel modüllerini değiştirebilmek ve bazı uygulamaları kullanabilmek için cihazların "root" edilmesi gerekmektedir. Bu cihazda yapılması gerekli olan root/radio s-off/eng s-off gibi tüm işlemler tarafımca yapılmıştır. Yani cihazdan tam performans alabilmeniz için gerekli ne varsa hepsi halledilmiştir. Şu an da üzerinde Revolution HD 3.2 rom yüklüdür ve tam bir performans canavarı haline gelmiştir.

Batarya süresi hakkında yapılan şikayetleri fazla dikkate almayın lütfen. Cihazı kullanmayı bilmeyenlerin yaptığı yorumlar yüzünden Desire HD böyle kötü bir üne kavuştu ne yazıkki. Cihazın pili normal kullanımla 2 gün, bekleme konumunda ise 4 gün gitmektedir. Gerekli bilgilere imzamdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Forumda takip edenler bilir; cihaz hakkında yayınladığım rehberler alıcının Android dünyası ve cihaz hakkında her türlü bilgiye ulaşmasına olanak sağlayacaktır.

Cihazla birlikte kutusunda;

1- Orj. Şarj Aleti
2- Orj. Usb Kablosu
3- Orj. Kulaklık (poşetleri dahi açılmamış)
4- Kitapçıkları
5- 8GB Hafıza Kartı
6- Orj. Kutusu (cihazın jelatinlerine kadar duruyor)
verilecektir. Sıfır cihaz nasıl alıyorsanız aynı şekilde teslim edilecektir. Sıfır cihazdan tek farkı yanındaki ekstraları olacaktır

Ayrıca ek olarak;

1- 4GB'lık Rom ve Uygulama Arşivi (Uygulamaların içinde ücretli olanlar da vardır. Yani ücretli uygulamalara bedavaya sahip olacaksınız. ~100$)
2- 2 Adet Anti-Glare Ekran Koruyucu(Piyasadaki 4TL'liklerle karıştırmayın! 1adet üzerinde 2 adet yanında verilecektir.)
3- 1 Adet Delikli Rubber Kılıf (piyasaki 10 TL'likler gibi değildir, cihaza tam olarak oturmaktadır.)
hediye edilecektir.

Fiyat:1100TL_Yoruma Kapalıdır.

Fiyat sondur. Keyfe keder bir satış olduğu için pazarlık kesinlikle yapılmayacaktır. Pazarlık mesajlarına cevap bile verilmeyecektir. Boşuna zahmet etmeyin. Cihazın piyasası bellidir. Sıfır durumda, pasaport kayıtlı, kullanıma tam hazır hale getirilmiş ve yanında bu kadar ekstralar ile daha ucuza bulabiliyorsanız(ki biraz zor) beni hiç rahatsız etmeden gidip oradan alabilirsiniz.

Anadolu yakası sahil yolu boyunca elden teslim edebilirim.

Kredi kartı ile almak isteyen arkadaşlar için site komisyonunu eklemek suretiyle sahibinden.com veya sanalpazar.com üzerinden ilan açabilirim.

Teklifler özel mesaj yolu ile gönderilirse sevinirim. İlanda teklif yaparak kirlilik yaratmayalım lütfen

Cihaz sıfırdan farksız olduğu için çok ayrıntılı fotoğraflar koymuyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


SATIŞTA

[ŞOK İNDİRİM!!]Sıfır Kutusunda GUESS ve Tertemiz CAT Saatler

NAKİT İHTİYACI NEDENİYLE FİYATLARDA 1 HAFTALIĞINA İNDİRİME GİDİLMİŞTİR.


GUESS 11518G3

Hiç kullanılmamış olup, kutusunda durmaktadır. Üzerindeki bandrolü dahi çıkarılmamıştır. Garanti belgesi vardır ancak 2 yıl geçtiği için garanti süresi dolmuştur. Fotoğraflar saatin kendisine aittir.
Paslanmaz çelik kasa, siyah deri kordon, kronometre, takvim ve 50 m su geçirmezlik özelliklerine sahiptir.

FİYAT: 300 --> 250 --> 200 TL
Fiyat yoruma kapalıdır. Takas fiyatı indirimsiz fiyatıdır. Pazarlık mesajlarına cevap verilmeyecektir.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cat SK 143 11 630

Çok az kullanılmış olup çok uzun bir süredir kenarda durmaktadır. Tek eksiği pilinin bitmiş olmasıdır. Alan kişinin pil taktırması gerekmektedir.
Kasası ve camı tertemizdir. Sadece kayışında ufak tefek kılcal çizikler vardır.
Paslanmaz çelik kasa+kayış, 100 m su geçirmezlik, takvim ve kronometre özelliklerine sahiptir.

Not: Bazı fotoğraflarda camın üzerinde tozlar gözükmektedir, gözükenler çizik değildir yanlış anlaşılma olmasın..

FİYAT: 150 --> 100 TL
Fiyat yoruma kapalıdır. Takas fiyatı indirimsiz fiyatıdır. Pazarlık mesajlarına cevap verilmeyecektir.
TÜM TEKLİFLERİ VE FİYAT YORUMLARINI ÖZEL MESAJ YOLUYLA İLETİNİZ!!!
AKSİ DAVRANIŞLARDA BULUNANLAR ŞİKAYET EDİLECEKTİR.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

cmcntkn
 

 
İsim: Cem CANTEKİN
Katılım zamanı: 2 Haziran 2009;
Şehir: İstanbul,Pendik
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Temmuz 2020; 15:41:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TEKNOSA HEDİYE ÇEKİ
Alıcı: moon74
Tarih: 19 Kasım 2009; 20:04:28
Yorum:güvenilir bir arakadaş.tavsiye edilir...
Genel Puan:      
Ürün: SONY ERICSSON M600i
Alıcı: gattuso1903
Tarih: 20 Aralık 2009; 17:31:03
Yorum:dürüst,güvenilir bir satıcı.iletişime geçer geçmez ürünü gördüm.ilanda ürün nasılsa aynı öyle bir ü
Genel Puan:      
Ürün: NOKIA 5800 KUTUSUNDA SIFIR + ÜCRETSİZ KARGO
Alıcı: Evrekas
Tarih: 6 Nisan 2010; 17:34:09
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ALINIK NOKIA 5800
Alıcı: tades1981
Tarih: 13 Temmuz 2010; 19:53:43
Yorum:Hayırlı olsun.önce havale de, güvendiği için teşekkürler.sağlam arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK NOKIA 5800
Alıcı: Promete67
Tarih: 28 Temmuz 2010; 15:48:48
Yorum:dürüst ve ilgili bir arkadaş; çok teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR5
0.064