SATILDI

CREATIVE EP-630

Arkadaşlar kullanmadığım ihtiyaç fazlası kulaklıkları satıyorum.

Kulaklıklarla ilgili ayrıntılı bilgi aşağıda verilmiştir.

Kredi kartı ile almak isteyenler için sanalpazar üzerinden ilan açabilirim.

Fiyatlarda pazarlık mevcut değildir. Pazarlık içerikli mesajlara cevap verilmeyecektir.

İlan forum kuralları çerçevesinde(fiyat, satış şekli vs.) yoruma kapalıdır. Ürünlerin kendi özellikleri ile ilgili istediğiniz yorumu yapabilirsiniz. Bunun dışında kalan gereksiz tüm yorumlar şikayet edilecektir. Yorum yapmadan önce ikinci el bölüm kurallarını okuduğunuzdan emin olunuz.

CREATIVE EP-630

Orjinal olup, tertemizdir. Hiç bir sorunu yada kusuru yoktur.

Kutusu, yedek uçları, kitapçıklarına kadar mevcuttur. Kutusunda alıcısını beklemektedir.

Fiyat/performans olarak belki de piyasadaki en iyi kulaklıktır. Muhteşem bas gücü ve net ses kalitesi ile efsane kulaklıklardandır.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

MONSTER BEATS by DR. DRE MIXR David Guetta Edition

MONSTER BEATS by DR. DRE MIXR David Guetta Edition

Monster Beats by DRE kulaklıkların en yeni modelidir.

Kulaklık 1. kalite replikadır. Seri numarasına kadar en ince ayrıntıya sahiptir. Orjinalinden görünüm ve malzeme kalitesi olarak hiç bir farkı yoktur. İkisini yanyana koysanız ayırt edilmesi imkansızdır.

Ses kalitesi muhteşemdir. Orjinal Beats ile aynı ses kalitesine sahiptir. Katlanabilir yapısı sayesinde çok az yer kaplamaktadır.

Kullanılmamış olup, sıfır kutusundadır.

Kutusunda kablosu, taşıma çantası, kitapçıkları ve temizleme beziyle teslim edilecektir.

Fiyat: 299,99 TL_Pazarlıksız

Muadilleri internette 400-450TL arasına satılmaktadır. Ticaret amacı gütmediğim için fiyatı gayet uygun tutuyorum.

Son fotoğraf hariç kulaklığın kendi fotoğraflarıdır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

MONSTER BEATS by DR. DRE STUDIO - EN UYGUN FİYAT!

jacques1791 arkadaşımıza satılmıştır.

Kulaklık kullanılmamış olup, sıfırdır. Sadece deneme amaçlı kutusu açılmıştır. Sonrasında ise kutusuna kaldırılmıştır. Kulaklık üzerindeki jelatinleri bile durmaktadır zaten. Fotoğraflar kulaklığın kendisine aittir. Alıntı değildir.(Son fotoğraf. Kulaklık üzerindeki yazıların bulanık çıkmasının sebebi de jelatindir)

Kulaklık 1. kalite replikadır arkadaşlar. Piyasadaki 50-100TL lik replikalardan değildir. Orjinali gibi pille çalışmaktadır. Active Noise Cancellation özelliğine sahiptir yani. Sol kulaklık kısmına 2 adet AAA pil(küçük kalem pil) takılmaktadır. Sağ kulaklık kısmında kulaklığın açma kapama tuşu vardır ve buradaki logo ise ses kesme tuşu olarak çalışmaktadır.(Müzik dinlerken biri ile konuşmak istediğinizde kulaklığı çıkarmadan tuşa basarak sesi kesebilirsiniz.)

Kutusu ve tüm içeriği mevcuttur. Siyah renk iSoniTalk kablosu(mikrofonlu), kırmızı renk normal kablosu, taşıma çantası, uçak ve amfi jakları, 2 adet AAA pil vs..

Orjinalinden görünüm ve çalışma şekli olarak en ufak bir farkı yoktur. Tüm yazıları, logoları, vidalarına kadar birebir aynıdır.

Ses kalitesine gelecek olursak önceden denemiş olduğum Sony ZX300, Philips SHL3000, Sennheiser HD2xx serisi kulaklıklarla kıyaslanamayacak derecede çok daha iyi. İnanılmaz bir bas performansı var. Son ses dinlemek imkansız. Kulaklık bir yerden sonra titremeye başlıyor.

Kulaklık arkadaşıma ait olup, alındığı andan beri bende durmaktadır. Satışı da ben gerçekleştireceğim. Kulaklık kendisine beklediğinden büyük geldiği için kullanmaktan vazgeçmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası Bostancı-Pendik sahil yolu üzerinde elden teslim edebilirim.

Fiyat: 250 -->199.99TL

Aynı ayardaki replikalar 300-350TL civarına satılmaktadır. Ticaret amacı güdülmediği için uygun fiyata verilmektedir.

Lütfen tüm tekliflerinizi özel mesaj ile iletin.

Tekrar belirteyim son fotoğrafta yazılardaki bulanıklığın ve kabarcıkların sebebi kulaklığın üzerinde bulunan koruma jelatinidir.

SATILDI

HTC SENSATION KASASI

Eski cihazımdan geriye kalan aksesuar ve yedek parçaları uygun fiyata elimden çıkartıyorum. Hem arkadaşlara fırsat olsun hem de fazlalıklar elimden çıksın.

Sensation cihazın üzerinden çıkmadır. Yani orjinaldir. Çok kısa bir süre kullanılmıştır. Sensation XE kasası aldığım için sonradan kullanmadım. Sıfır ayarındadır. Çizik ve darbesi kesinlikle yoktur.

Fiyat: 55 TL

SATILDI

NOKIA'NIN AMİRAL GEMİSİ NOKIA N900 KUTUSUNDA UYGUN FİYATA

Cihaz Nokia' nın Linux tabanlı Maemo işletim sistemine sahip internet tableti N900 modelidir.

Cihaz internet tablet olarak tasarlandığı için tam bir internet canavarıdır. İnternette gezmek gerçekten çok kolay ve eğlencelidir.

Fiziksel klavyeye sahip olması özellikle mesaj veya e-posta yazarken büyük kolaylık sağlamaktadır.

İstenirse orjinal işletim sistemi olan Maemo yerine Android, Ubuntu gibi işletim sistemleri de yüklenebilmektedir.

Özellikle "multitask(çoklu görev)" için geliştirilen bir sistem olan Maemo gerçekten istediğinizden fazlasını vermekte. Şu ana kadar neredeyse bütün işletim sistemlerini kullandım (sadece PalmOs hariç) Android'den sonraki en iyisi Maemo'dur diyebilirim. Özellikle internet kullanımında Android'den bile daha iyidir.

Diğer Nokia larda olduğu üzere Symbian gibi hantal ve kısıtlı bir işletim sistemi kullanmadığı için çok hızlıdır. Bu konuda diğer Nokia lar ile karşılaştırmayınız.

Teknik Durumu
Cihazın donanımsal hiç bir sorunu yoktur. Bataryası da gayet iyi gitmektedir. Bekleme konumunda 4 gün görmüşlüğüm vardır Normal kullanımda rahatlıkla 2-3 gün gitmektedir.

Kozmetik Durumu
Kozmetik olarak çok temiz bir cihazdır. Sadece ekranın etrafındaki parlak çerçevenin ön yüzünde ufak tefek çizikler/soyulma vardır. Bunun dışında cihazın geri kalan kısımları sıfır ayarında tertemiz çiziksizdir. Fotoğraflardan da belli olmaktadır zaten. Kızağında en ufak bir gevşeme vs. söz konusu değildir.
*Yandan çekilen fotoğraflarda parlak çerçevede çizikler varmış gibi görünmektedir. Işıktan dolayı öyle gözükmektedir yanlarda çizik vs. yoktur.

Kayıt Durumu
Cihazın pasaport kaydı yaptırılmıştır.

Paket İçeriği
Cihazın kutusu ve orijinal aksesuarları mevcuttur. Cihazla birlikte kutusunda;
1- Şarj Aleti
2- USB Kablosu
3- Kulaklık
4- TV-out Kablosu
5- Yedek Kulaklık Uçları
6- Kitapçıkları
verilecektir.

Ayrıca ekstradan siyah renk sert rubber kılıf ve cihazın üstündekine ek olarak bir adet yedek ekran koruyucu hediye edilecektir.

Fiyat + Pazarlık/Takas Durumu
Satış Fiyatı:500TL'dir.
Piyasadaki muadillerine göre kutusu ve aksesuarları mevcut olan tertemiz bir cihaz için istediğim fiyat gayet makuldur. O yüzden fiyatta en ufak bir oynama olmayacaktır.
Takas sadece HTC HD2, Desire ve Nexus One modellerinden biri ile olabilir. Bu modellerin dışında kesinlikle takas olmayacaktır. Takas fiyatı 600TL'dir.

Ek Bilgiler
Anadolu yakası Pendik-Bostancı sahil yolu boyunca elden teslim edebilirim.

Kredi kartı ile almak isteyen arkadaşlar için site komisyonunu eklemek suretiyle sahibinden.com veya sanalpazar.com üzerinden ilan açabilirim.

Teklifler özel mesaj yolu ile gönderilirse sevinirim. İlanda teklif yaparak kirlilik yaratmayalım lütfen

Nokia N900 Bazı Teknik Özellikleri

- ARM Cortex A8 600 MHz işlemci (1.2Ghz'e kadar overclock edilebilir)
- 2 GB Rom, 1 GB Ram (256mb sabit, 768mb swap ram)
- 3.5" 480x800 Yüksek Çözünürlüklü Dokunmatik Ekran
- 32 GB Dahili Hafıza (Hafıza kartı ile arttırılabilir)
- 5MP Çift LED Flaşlı Kamera
- Wi-Fi
- 3G
- GPS
- Infrared Port
- 3.5mm Standart Kulaklık Girişi ve TV-Out
- Fiziksel Klavye
- Yakınlık Sensörü
- G-Sensör

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

cmcntkn

İsim: Cem CANTEKİN
Katılım zamanı: 2 Haziran 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Temmuz 2020; 15:41:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TEKNOSA HEDİYE ÇEKİ
Alıcı: moon74
Tarih: 19 Kasım 2009; 20:04:28
Yorum:güvenilir bir arakadaş.tavsiye edilir...
Genel Puan:      
Ürün: SONY ERICSSON M600i
Alıcı: gattuso1903
Tarih: 20 Aralık 2009; 17:31:03
Yorum:dürüst,güvenilir bir satıcı.iletişime geçer geçmez ürünü gördüm.ilanda ürün nasılsa aynı öyle bir ü
Genel Puan:      
Ürün: NOKIA 5800 KUTUSUNDA SIFIR + ÜCRETSİZ KARGO
Alıcı: Evrekas
Tarih: 6 Nisan 2010; 17:34:09
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ALINIK NOKIA 5800
Alıcı: tades1981
Tarih: 13 Temmuz 2010; 19:53:43
Yorum:Hayırlı olsun.önce havale de, güvendiği için teşekkürler.sağlam arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK NOKIA 5800
Alıcı: Promete67
Tarih: 28 Temmuz 2010; 15:48:48
Yorum:dürüst ve ilgili bir arkadaş; çok teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.234