SATIŞTA

Alınık Fiio x3ii veya x5ii

Merhabalar,
İlanda belirttiğim gibi 2.version fiio x3 veya x5 arıyorum.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Alınık Siberia 800/840 Wireless Gaming Headset

Merhabalar,

Başlıkta belirttiğim gibi Siberia 800 veya 840 Wireless Gaming Headset arıyorum satanlar iletişime geçebilir.

SATILDI

HM-601 Limited Edition ( SATILDI )

Hifiman HM-601 Limited Edition

HM-601 lerden farkı , kullanılan amfi HM-602 de kullanılan amfi ile aynıdır.HM-602 ile aynı dac ve amfi donanımına sahip , dolayısıyla ses yönünden HM-602 ile aynı ürün denilebilir (yazılım bilgilerinde de cihaz HM-602 olarak gözüküyor), firmware v0.12 yüklüdür.
Ürün çok temizdir çizik dahi yok desem yeridir, kutu içeriği eksiksizdir, ekranında koruyucusu mevcuttur,şarj aleti amerikan tarzdadır yanında kendi aldığım ceviriciyi de veriyorum. Fiyat SATILDI

SATILDI

Audio Technica CKS 99 ( Satıldı )

2 Ay önce forumda Yahya abiden sıfır olarak aldığım CKS 99 kulaklığımı da satıyorum,sıfıra yakın temizliktedir,ürün kutusu,deri taşıma çantası,üstünde gelen haricinde diğer kulaklık pampalarını hiç kullanmadım(yanında gelenler haricinde ekstra kulaklık pampalarıda vardır kısacası eksiksizdir;Fiyat; Satıldı
Kargolar alıcıya aittir.

SATILDI

Satılık Fiio X3(Satıldı)

Yaklaşık 1 buçuk ay önce forumda Oğuzhan beyden 2.el olarak aldığım Fiio X3'ü Nakit ihtiyacı sebebiyle satıyorum,sıfır gibidir ekran koruyucusunda kılcal çizik vardır yanında 2 adet ekran koruyucu göndereceğim yani sıfır gözüyle bakabilirsiniz, sürekli silikon kılıfında kullanılmıştır,usb kalbolusu,kutusu,2tane ekran koruyucusu ve aşyadaki jack ile birlikte eksiksizdir;Fiyat: Satıldı.
2 Ay önce forumda Yahya abiden sıfır olarak aldığım CKS 99 kulaklığımı da satıyorum,sıfıra yakın temizliktedir,ürün kutusu,deri taşıma çantası,üstünde gelen haricinde diğer kulaklık pampalarını hiç kullanmadım(yanında gelenler haricinde ekstra kulaklık pampalarıda vardır kısacası eksiksizdir;Fiyat;110TL

Yeni fotoğraflar eklenmiştir.

Kargolar alıcıya aittir.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Dragon16

İsim: Eren M
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 28 Ekim 2020; 11:30:30
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Logitech G710+ (Satıldı)
Alıcı: RustyBeard
Tarih: 4 Kasım 2014; 12:41:57
Yorum:Hızlı ve sorunsuz alışveriş, ilgili bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Fiio X3(Satıldı)
Alıcı: zecko1980
Tarih: 3 Mayıs 2015; 13:04:18
Yorum:Fiio X3 cihazını satın alan kişi olarak; gerçektende tam belirtmiş olduğu gibi bir cihaz satın aldım, gerek satış öncesi ve sonrası ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Audio Technica CKS 99 ( Satıldı )
Alıcı: kunglao1
Tarih: 5 Mayıs 2015; 21:15:50
Yorum:Mükemmel bir insan.Korkmadan alış veriş yapabilirsiniz.Tekrardan teşekkür ederim kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: HM-601 Limited Edition ( SATILDI )
Alıcı: recaus
Tarih: 8 Temmuz 2015; 17:29:08
Yorum:İlgisi alakası yüksek dürüst bir insan rahatlıkla güvenebilirsiniz
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.109