FORUM DIŞINA SATILDI

TEMİZ LENOVO A7000 CEP TELEFON + ekstralar

İlk sahibinden temiz kullanılmış, kozmetik olarak 8/10 verilebilecek dual sim kartlı telefona ait bazı özellikler;

- 5.5" ekran
- DUAL sim kartlı
- Micro Sd kart destegi ( 32 gb max)
- 152.6 x 76.2 x 8 mm ebatlarında
- 2 Gb ram
- Dolby Atmos® teknolojine sahip ses kalitesi

Telefonla ilgili daha detaylı bilgiyi Lenovo A 7000 linkinden alabilirsiniz.

Telefonla birlikte

- Şarj aleti
- Batarya
- Kutusu, broşür ve kullanım kılavuzu (Full paket)
- Kutusu içinde gelen orjinal kulaklığı ( sıfır, kullanılmadı)
- Ekran çizilmesini önlemek için alınan cam ve jelatin ( 1 er adet ve sıfır)
- Kutuyla gelen kılıfının(sıfır kullanılmadı) dışında kendim aldığım 2 farklı kılıf (toplam 3 adet)

Satış için önceliğim istanbul ve elden teslimdir.Ciddi alacak arkadasların pm aracılıgıyla iletisim kurmasını bekliyorum. Keyfi ya da ürüne zarar verip ondan sonra İade talebinde bulunmak söz konusu degildir. Ürünün çizik vs ne varsa özellikle belirtiyorum. TEMİZ 2.EL ürün satıyorum başkaları ile lütfen mukayese etmeyiniz. Daha öncede sattığım ürünlerdeki referanslardan bilgi alabilirsiniz. (Ürünün faturası var. Alacak olan kişiyle satış sözleşmesi yapılacaktır.)

URUNUN FIYATI HAK EDER ETMEZ GIBI TARTISMAYA AÇIK MESAJLARINIZI YAZMAMANIZ RICA OLUNUR.AZ DA OLSA PAZARLIK PAYI VARDIR.

TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.

Fotoğraflar satılacak ürüne aittir.

FİYAT 375 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

Beko Marka Tezgah altı buzdolabı İlk sahibinden

İlk sahibinden, temiz kullanılmış Beko marka BK 7751T model tezgah altı buzdolabı satılıktır. Yeni muadil beko buzdolapları 1200 TL civarıdır.

Buzdolabının özellikleri;

- 84.5x54x5x60 cm boyutlarında
- Dondurucu bölmeli (hacmi 12 lt)
- Soğutucu bölmeli (96 lt)

Herhangi bir arızası veya kusuru yoktur. Temiz kullanılmış bir dolaptır.

İstanbul içi alıcı adrese gelip kendisi alması gerekiyor. Onun dışında alternatif gönderme yapamam aracım yok.

FİYATI 550 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SIFIR Trixie Pet Taşıma Çantası 44X30X40 Cm

Merhaba,

elimde tek kalmış ve kullanılmamış sıfır pet taşıma çantası var. Detaylarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Küçük köpekler ve kediler için uygun , seyahatlerde petinizin rahat transferi için kullanacağınız , petinizi içerisine bağlayarak dışarı atlamasını engelleyecek kısa kayışlı , dayanıklı naylondan imal edilmiş , kolay temizlenir , su şişesi vb ihtiyaçlarınızı koyacağınız cebe sahip , aynı zamanda tekerlekli çek çek olarak da kullanılan , iç tabanında özel yastıklı , kolay temizlenen , 10kg a kadar petlerinizi taşıyacağınız kedi veya köpek taşıma çantası. Siyah renklidir.

Satış için önceliğim istanbul ve elden teslimdir.Ciddi alacak arkadasların pm aracılıgıyla iletisim kurmasını bekliyorum. Fiyatı piyasada 600-700 TL arasıdır. İstanbul dışı kargo alıcıya aittir.

Fiyat 400 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

FİYAT DÜŞTÜ!! SATILIK TEMİZ GARANTİLİ ÇİFT HATLI NOKİA X FULL KUTU +AKSESUAR+HAFIZA KARTI

İlk sahibinden temiz kullanılmış, kozmetik olarak 9/10 verilebilecek dual sim kartlı telefonun kasim 2016 ya kadar garantisi vardır. Telefona ait bazı özellikler;

- DUAL sim kartlı
- Micro Sd kart destegi ( 32 gb max)
- 115.5 x 63 x 10.4 mm ölçülerinde
- 128.7 gr
- GPS Var, A-GPS uyumlu ( here maps i ücretsiz sunuyor)
- Fm Radyo, mix radio ile müzik dinlemek daha zenginleşiyor.
- Çeşitli mağazalardan uygulama, oyun vs indirilebiliyor( whatsapp, skype, viber, candy crush vs gibi uygulamaları rahatlıkla kurabilirsiniz)
- Ekrana çift vurarak uyku modundan çıkması
- Standart android işletim sistemli telefonlar gibi kasmıyor.

Telefonla ilgili daha detaylı bilgiyi NOKİA X linkinden alabilirsiniz.

Telefonla birlikte

- Şarj aleti
- Batarya
- Kutusu, broşür ve kullanım kılavuzu (Full paket)
- Telefona uygun kendim aldığım 3 farklı renkteki silikon kılıf ( telefonun arka kapağı beyaz olduğu için aldım ve kir yok)
- 16 gb class 10 micro sd kart (TEAM marka)
- Kendi orjinal kulaklığı (hiç kullanılmadı)
- Sıfır paketinde ekran jelatini (ekstra alınmıştı) verilecektir.

Satış için önceliğim istanbul ve elden teslimdir.Ciddi alacak arkadasların pm aracılıgıyla iletisim kurmasını bekliyorum. Keyfi ya da ürüne zarar verip ondan sonra İade talebinde bulunmak söz konusu degildir. Ürünün çizik vs ne varsa özellikle belirtiyorum. TEMİZ 2.EL ürün satıyorum başkaları ile lütfen mukayese etmeyiniz. Daha öncede sattığım ürünlerdeki referanslardan bilgi alabilirsiniz. (Ürünün faturası var. Fatura istenirse, alacak olan kişiyle satış sözleşmesi yapılacaktır.)

URUNUN FIYATI HAK EDER ETMEZ GIBI TARTISMAYA AÇIK MESAJLARINIZI YAZMAMANIZ RICA OLUNUR.

TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.

Fotoğraflar satılacak ürüne aittir.

FİYAT 205 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

tolgaabi

İsim:
Katılım zamanı: 19 Kasım 2003;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Mart 2020; 23:56:09
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:benim için çok iyi bir alışveriş oldu ürün çok temizdi hatta sıfır gibiydi
Genel Puan:      
Ürün: PHILIPS SHP8500 Hi-Fi Kulaklık
Alıcı: icg
Tarih: 24 Ağustos 2009; 17:30:27
Yorum:iyi bir alışveriş oldu, @tolgaabi'ye teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK SONY ERICSSON W200i + 2 Gb hafıza kartı + Kılıf
Alıcı: edimcace
Tarih: 12 Nisan 2010; 18:38:51
Yorum:iyi ve dürüst bir satıcıdır inşallh baska bir alışverişimizde görüşmek üzere
Genel Puan:      
Yorum:ÜRÜN ÇOK TEMİZDİ , İYİ BİR ALIŞVERİŞ OLDU
Genel Puan:      
Ürün: Microlab 2+1 hoparlör sadece 25 TL
Alıcı: yasarbinbası
Tarih: 4 Ağustos 2012; 16:27:37
Yorum:daha öncede bu arkadaşla alışveriş yaptıgımız icin sorunsuz ve güvenilir bir arkadaştır
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.289