SATIŞTA

Satılık - Corsair Vengeance 8 GB 2666 mhz C16 ddr4

Boşta durduğu için satılıktır. Hiçbir problemi yoktur 1 yıl kullanıldıktan sonra sistem değiştirildiği için boşa çıkmıştır.

RAM:CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram

Fiyat: 250 tl

ilgilenenler Whats Up dan yada arayarak dönüş yapabilir: 534 847 75 01

Avrupa yakası: tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim. Dileyen referanslarımı incelemekten çekinmesin. Saygılar.

-

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

[Satıldı] Satılık - Mekanik Oyuncu Klavyesi RBG Redragon K552

Renk seçeneği manuel ayarlanabilir ve FULL RBG KLAVYEDİR.

Klavye Amazon üzerinden alınmış olup 0 kondisyonda sorunsuzdur. Kutu ve içeriği muhafaza olup nakit ihtiyacından dolayı satılıktır.

KEYBOARD:Redragon K552-R Mechanical Gaming Keyboard

Fiyat: 200 tl

ilgilenenler Whats Up dan yada arayarak dönüş yapabilir: 534 847 75 01

Avrupa yakası: tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim. Dileyen referanslarımı incelemekten çekinmesin.

-

-

-

-

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

[Satıldı] Satılık Cooler Master V8 GTS işlemci soğutucu

Garantisi bitmştir. 2 yıl önce almış olduğum ve 1 yıldır iş yoğunluğundan oyuna fazla vakit ayıramadığım için soğutucumu satmaktayım.

Neredeyse 0 kondüsyonda sorunsuz olup yaklaşık 1 yıl kullanıldı, canavar gibi çalışmaktadır, bileşen ve parçaları eksiksizdir. Yalnız satmam diyerek aldığım için kutusunu muhafaza etmedim. Satılmadan önce tarafımca özenle paketlenilip o şekilde teslim edilecektir.

İşlemci Soğutucu:COOLER MASTER V8 GTS 775/1150/1155/1156/2011&AM2/AM3/FM1/FM2

Fiyat: 250 tl

İncelemesi Bu Linkte - Vatan fiyatı

Not: Overclock yapanlar değerleri görünce cooler master farkını rahatlıkla anlayabilir, sessiz, performanslı gamer dostu ürün.

ilgilenenler Whats Up dan dönüş yapabilir: 543 517 21 95 (samet)

avrupa yakası: taksim / şişli / beşiktaş / kağıthane / levent (tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim)

-

-

-

-

-

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

[Satıldı] Satılık Kingston 120GB SSD HyperX 3K Serisi (Okuma 555MB / Yazma 510MB)

Yaklaşık 1 yıldır iş yoğunluğundan oyunlara fazla vakit ayıramıyorum boş durmasının bir anlamı olmadığı için sistem parçalarımı satmaktayım.

SSD:Kingston 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510MB)

Not: daha önce hdd kullananlar için ssd pc yi uçak moduna alır. oyun oynarken aynı anda setup, download yada stream, ts vs.. işlemlerinizde hız kesmeden size yardımcı olur. hızından değerlerinden herşeyinden memnunum.

avrupa yakası: şişli / beşiktaş / kağıthane (tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim)

-

-

-

SATILDI

[Satıldı] Satılık Kingston 8GB (2x4) HyperX Genesis ddr3 1600 Mhz

Yaklaşık 1 yıldır iş yoğunluğundan oyunlara fazla vakit ayıramıyorum boş durmasının bir anlamı olmadığı için sistem parçalarımı satmaktayım.

Parçalar taş gibi olup özellikleri aşağıda yazıyor donma, ısınma, soğuma, ses vs.. sorunları olmayıp yaklaşık 1 yıl kullanıldı, bileşen ve kitapçıkları eksiksizdir. Yalnız satmam diyerek aldığım için kutularını muhafaza etmedim. Satılmadan önce tarafımca özenle paketlenecektir.

RAM:Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram

Not: Gaming sistem topladığım için bu ramleri almadan önce araştırdım ve ramlarde hiçbir şekilde ısınma sorunuyla karşılaşmadım oyun performansıda gayet iyi donma takılma gibi bir sorun yaşamadım gamersanız performans konusunda aklınıza birşey takılmasın kısaca ramlarden memnunum diyebilirim.

avrupa yakası: şişli / beşiktaş / kağıthane (tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim)

-

-

-

merak edenler için ayrıntı: yalnızca CS GO oynadım öyle sistemi kasacak bir oyun değil. zaten CS GO bölümündede aktif olduğumu görebilirsiniz.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Sâwyer

İsim: Samet
Katılım zamanı: 10 Mayıs 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Şubat 2021; 19:53:30
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Alınık xtend bcaa bütce 90 tl
Alıcı: nerrath
Tarih: 4 Ocak 2016; 21:58:26
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung 850 EVO 120GB
Alıcı: serkan235
Tarih: 28 Ocak 2016; 5:49:54
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satıldı Asus GTX 760 DirectCU Mini 2GB 256Bit
Alıcı: kulabert
Tarih: 6 Mart 2016; 16:43:10
Yorum:Elden hızlı ve itinalı teslimat için teşekkürler. sozune güvenilir ve dakik bir arkadaş
Genel Puan:      
Yorum:Arkadaşla yapmış olduğum alışveriş göstermiş olduğu ilgi, güzel konuşmaları, ve kargoyu gün içerisinde vermesiyle sonuçlanmış olup ürünün belirttiği gibi eksiksiz ve temiz olması da arkadaşın ürünlere göstermiş olduğu ilgiyi gösteriyor.Ürün ve satışda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: [Satıldı] Satılık Kingston 8GB (2x4) HyperX Genesis ddr3 1600 Mhz
Alıcı: ta4chu
Tarih: 14 Haziran 2016; 21:29:51
Yorum:Kendisine çok teşekkür ederim. İlk günden itibaren ürünle ilgili sorduğum her soruya hızlı ve eksiksiz cevap verdi. Alışveriş sorunsuz bir biçimde gerçekleşti Özellikle Kargo işleminde ürünün paketlenmesine gösterdiği hassasiyet içinde ayrıca teşekkür ederim. Güvenle Alışveriş yapabileceğiniz birisi.....
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.156