SATILDI

Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB // ANKARA // 1100 TL

Arkadaslar merhaba. 5700 XT' ye gecebilmek icin halihazirda kullandigim kartimi satiyorum. Hicbir sorunu yoktur. Garantisi bitmis, kutusu mevcuttur.

Suan kasamda takili oldugu icin foto atmiyorum ama dileyen olursa fotograflarini da cekip gonderebilirim.

Fiyat = 1100 TL

Her ilanimda oldugu gibi elden alisverisi tercih ederim. Ama mecbur kalirsak once havale sonra kargo seklinde sorunsuz paketler gonderirim.

Kafaniza takilan birsey olursa, sormak istedikleriniz olursa lutfen cekinmeyin. Simdiden hayirli olsun.

Kürşad Altınyüzük
0545 312 55 58

SATILDI

(SATILDI) i7 4790 // Asus Z97-k // 8 gb ram // Cnps9900df sogutucu /// Ankara - 1500TL

Arkadaslar merhabalar. Yeni sistem aldigim icin eski sistemimi satiyorum. Herhangi bir sorunu problemi yoktur. Garantileri takdir edersiniz ki bitmistir. Anakartin kutusu mevcuttur.

i7 4970 (k degil)
Asus z97-k
8 gb ddr3 ram
Zalman cnps 9900 df

Sogutucu cok iyi sogutuyor ama buyuk bir alet, kasaniza sigacagindan emin olup oyle talip olun lutfen.

Her turlu sorunuzu cekinmeden sorun lutfen. İsteyen olursa wp uzerinden foto atabilirim.

Ayri ayri satis bu asamada dusunmuyorum.

Fiyat = 1500 TL

Ankara ici elden alisveris tercihimdir. Mecbur kalmadikca kargolamayla ugrasmak istemiyorum. Sök-tak yapmadan hazir halde elden teslim etmek daha cok isime gelir.

Simdiden hayirli olsun. Alacak arkadas gule gule kullansin.

Kürşad Altınyüzük
0545 312 55 58

SATILDI

EVGA GTX970 - FTW EDITION // ANKARA (SATILIK) (revize)

Severek kullandığım Evga 970 FTW kartımı, evlendiğim ve ev kurduğum için satıyorum. Kart 2015 yılının sonlarında alınmış ve 3 yıllık garantisi bitmiştir. Kartın ilk ve tek sahibi benim, sadece oyun oynamak için kullanıldı. Faturası yok, kutu ve içerikleri tamdır. Kartın herhangi bir sorunu yoktur. Tertemizdir.

Ankara içinde kartı görüp, test edip alabilirsiniz. Şehir dışına ise önce havale ardından kargo olarak çok güzel paketler ve yollarım.

Fiyat = 700 TL >>> 600 TL

Fabrika çıkışı olarak hızları yükseltilmiştir ve piyasadaki en hızlı 970'lerden birisidir.

Sorularınız olursa seve seve cevaplarım.

NOT: Kartı hali hazırda kullandığım için fotosunu atamıyorum, isteyenlere whatsapp üzerinden gönderebilirim.

0545 312 55 58 - Kürşad Altınyüzük

SATIŞTA

***SATILIK*** I7 3770 1155p (ANKARA)

Anakartım bozulduğu için yeni nesil işlemci ve anakarta geçeceğim. Bu sebeple satıyorum. Sorunsuzdur, kutu ve fatura maalesef ki yok. Yanında stok işlemci fanı ile beraber vereceğim. Ankara içi uygun yerlere elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise önce havale, sonra kargo yapabilirim.

Fiyatı: 550 TL

Not: İşimden dolayı haftaiçi 19.00'dan sonra ve haftasonu uygun olurum.

SATILDI

SATILIK I5 2500K & I7 3770 (ANKARA)

İkisi de kendi kullandığım işlemciler. Anakartımın ekran kartı girişi bozulduğu için anakart ve işlemci nesil değiştireceğim. Fiyatlar pazarlıksızdır. Ankara içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise önce havale sonra kargo gönderebilirim.

İ5 2500K - 270 TL

İ7 3770 - 550 TL

İ5 ile beraber stok intel fan verilecektir. Kutuları veya garantileri mevcut değildir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

rkursada

İsim: Kürşad Altınyüzük
Katılım zamanı: 18 Nisan 2009;
Durum: Forumda
Son giriş: 31 Ekim 2020; 18:15:23
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SIFIR JELATİNİ AÇILMAMIŞ CORSAİR CX600 +80 <<SATILDI>>
Alıcı: radyoaktif
Tarih: 19 Ocak 2015; 19:49:23
Yorum:Ürün, arkadaşın ifade ettiği gibi jelatini açılmamış bir şekilde sıfır olarak kargo ile elime ulaştı ve hala sorunsuzca kullanıyorum. Ayrıca arkadaş, fiyat konusunda da güzel bir indirim yaparak beni fazlası ile memnun etti sağolsun. Gönül rahatlığı ile kendisinden alışveriş yapılabilecek bir insan.
Genel Puan:      
Ürün: **ZOTAC GTX 660** ANKARA [[SATILDI]]
Alıcı: wildboyankara
Tarih: 20 Haziran 2015; 23:46:08
Yorum:tşk ederim
Genel Puan:     
Ürün: [SATILIK] Sapphire 7850 2GB Ekran Kartı
Alıcı: zarbonaz
Tarih: 13 Kasım 2015; 0:49:27
Yorum:ürün hemen elime geçti, sorunsuz bir ürün teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Corsair AF120 Quiet Edition Twin Pack kasa fanı (Beyaz)
Alıcı: sky__walker
Tarih: 8 Ağustos 2016; 20:09:56
Yorum:Sorunsuz alışveriş. Teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: EVGA GTX970 - FTW EDITION // ANKARA (SATILIK) (revize)
Alıcı: speedshark
Tarih: 25 Mart 2020; 16:05:11
Yorum:Sorunsuz bir alışverişimiz oldu, tekrar alışveriş yapmak isteyeceğiniz türde saygılı ve kaliteli bir insan. Tüm alışverişlerim bu şekilde olması dileğiyle, teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.171