FORUM DIŞINA SATILDI

Orijinal UFO 2300W + Teleskopik Ayak

Gücü az olan ya da orijinal olmayan modellerle karıştımayın lütfen.

Orijinal UFO, orijinal ayağıyla birlikte satılıktır. 2300W'lık modeldir. Isı ayarı vardır. Belli ısıya gelince otomatik olarak kapatır kendisini.

Hiçbir sorunu yoktur. Ankara içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına da kargolarım ama kargosu çok tutar muhtemelen.

Fiyat 275TL'dir

Alan kişi iyi günlerde kullansın.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Apple Magic Keyboard Kablosuz Türkçe Q Klavye Model A1314

Aktif olarak kullandığım Kablosuz Apple Magic Keyboard klavyemi satıyorum. Klavye Türkçe Q dizilimlidir.

Hiçbir sorunu yoktur. Kozmetik olarak çok iyi durumdadır. Takılan birileri olur diye resimlere koydum; sağ alt kısımda belli bile olmayan çok az bir deformasyon ve arka tarafındaki silikon ayaklarının birisinde ufak bir soyulma var.

Klavyenin çalışmasında vs. kesinlikle bir problem yoktur.

Fiyat 450TL'dir

Alan kişiye hayırlı olsun.

SATILDI

LG Google Nexus 5X - Kutusunda Tüm Aksesuarlarıyla - Kayıtlı

Yeni telefona geçtiğim için artık boşa çıkan Lg Nexus 5X LG-H791 modeli telefonumu satıyorum.

• Google'ın Nexus serisi bu cihazda SAF ANDROİD bulunmaktadır. Ekstra gereksiz uygulamalar yoktur.
  • Eski sayılabilecek bir cihaz olmasına rağmen USB TYPE-C girişlidir.​
  • Ürün zamanında ABD'den kendim aldım. Yıllardır kendi pasaportuma kayıtlıdır. Dolayısıyla kayıt problemi yoktur.
  • Ürün, Türkiye'de satılmamıştır, dolayısıyla bulma şansınız fazla yoktur. LG-H791 uluslarası model, Güney Kore üretimidir.
  • 32GB'lık versiyondur. 16'lıklardan değildir.
  • Parmak izi okuyucusuna kadar çalışmayan hiçbir fonksiyonu yoktur. Ekranı, alındığından beri cam ile korunmaktadır. Hala koruyucu camı üzerindedir. Dolayısıyla çizik yoktur.
  • Ekranda yanma, ölü piksel vs. hiçbir sorun yoktur.
  • CİHAZDA ÇALIŞMAYAN FONKSİYON YOKTUR. SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR.
  • Kasanın arkasında kullanıma bağlı çizikler vardır (Resimlerden de görülebilir.) Ben uğraşmadım ama arka kapak satın alıp değiştirebilir ya da kılıf alıp hiç dert etmeden kullanabilirsiniz. Maliyeti en fazla 40-50TL olacaktır.
  • Fiyat olarak 550TL düşünüyorum.

Satın alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

FORUM DIŞINA SATILDI

13" Macbook Pro Touchbar - TÜRKÇE KLAVYE - GARANTİLİ - KUTULU

İş yerinden laptop verilmesi sebebiyle, kendime ait olan 13" Macbook Pro Spacegray i5/256 SSD/2.3Ghz/QC/A1989 cihazımı satıyorum.

DETAYLAR:

- 11.11.2018 tarihinde satın aldım (Türkiye'den).

- Cihaz Apple Türkiye garantilidir ve garantisi devam etmektedir.

- Yazılım geliştirmek için kullandım. Ağır grafiksel işlem yapılmamıştır.

- Bu model, ekran sıcaklığını otomatik ayarlayan True Tone teknolojisine sahip modeldir. Touchbar olmayan 128GB modellerle karıştırmayın.

- Bilindiği gibi bu modellerde Butterfly Klavye sorunu vardır. Bu sorun nedeniyle Zorlu Center Apple Store tarafından tamamen orijinal parçalarla klavye yenilenmiştir. Yani bu klavye sorununu yaşamayacağınız temiz bir cihazınız olacak.

- Bilen bilir, klavye değişimi esnasında Apple, ürünün pilini de değiştirir. Bu nedenle cihazın pil devir sayısı 0'dır. Yani sıfır bataryalı, sıfır klavyeli, sıfır trackpadli bir ürününüz olacak. Klavye üzerinde parmak izi bile yoktur. Yani ürün sıfır gibi düşünebilirsiniz. Değiştirilen sıfır klavyede çok nadir de olsa Caps Lock tuşu bazen basmıyor. Zaten ihtiyacım olmadığı için uğraşmadım. Olası bir klavye sorunu olursa, Apple, ürünün garantisi olsun olmasın 4 yıl boyunca ücretsiz değişim yapıyor. Web sitelerine bakabilirsiniz.

- Touchbarlı, 4 çekirdekli 2018 modeldir. LÜTFEN TOUCHBAR BULUNMAYAN, İNGİLİZCE-ARAPÇA-YUNANCA KLAVYELİ CİHAZLARLA FİYAT KIYASLAMASI YAPIP MESAJ ATMAYIN BANA. Sitede Türkiye klavyeli ve garantili ürün sayısı oldukça azdır.

- DBrand markasının kaplamasıyla kullandım ürünü. Zaten resimlerde de gördüğünüz üzere ürünün rengi siyahtır. Orijinal rengi spacegray'dir. Sadece bu kaplamanın değeri 150TL'ye yakındır.

- Üründe çizik, leke en ufak bir defo yoktur. Kutudan çıktığı gibidir. Hatta adaptörünü tozlanmasın diye yere bile değdirmedim.

- Klavye koruyucu, kasa kaplaması ve Incase Tensaerlite sleeve ile kullanıldı.

- Satın alacak arkadaşa silikon klavye koruyucu, 15$ değerinde ekstra bir adet sıfır dBrand siyah kaplama ve 90$ değerindeki Incase Tensaerlite taşıma kılıfını da vereceğim. Ürünün fiyatına Amazon Amerika'dan bakabilirsiniz.

FİYAT 9.500TL'dir. Büyük bir pazarlık beklemeyin. Zaten cihazın yanında verdiklerim toplamda 700TL ediyor.

Satın alan kişi iyi günlerde kullansın.

FORUM DIŞINA SATILDI

Leap Motion Dev Board v0.6.5

Konulan yüzeyin üstündeki el hareketlerinizi algılayan, zamanında geliştirme için temin ettiğim fakat kullanmadığım Leap Motion cihazımı satıyorum. videodan ne işe yaradığını detaylı olarak görebilirsiniz.

Ürün, geliştirme versiyonu olduğu için en son versiyona göre eksiklikleri olabilir. Alan kişi buna göre satın alsın. Şu an Amazon ve N11de son versiyonu 1600-1700TL'ye satılıyor.

FİYAT 300TL

https://www.youtube.com/watch?v=_ltlPWif2t8&t=276s

(Takas olarak Apple Magic Trackpad 2 düşünebilirim)

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dükkan Sahibi Hakkında

fenerlee1907

İsim:
Katılım zamanı: 30 Haziran 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Mayıs 2021; 12:47:12
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: iPhone 5S 2000 TL 5C 1650
Alıcı: orkan_pp.1
Tarih: 7 Ekim 2013; 9:49:01
Yorum:Güvenilir sözünün eri arkadaş..Mehmet hocama teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: Sıfır Nexus 4 16GB Siyah Satılık 650 TL Son Fiyat
Alıcı: haritsu
Tarih: 14 Kasım 2013; 13:55:50
Yorum:Arkadaş zamanında cihazı teslim etti, açılmamış sıfır kutusunda. Alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Google Nexus 5 Avrupa Fiyatına
Alıcı: sel_ars
Tarih: 26 Aralık 2013; 21:37:25
Yorum:ÇOK DÜRÜST BİR SATICI HER ARKADAŞ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİR TEŞEKKÜRLER.
Genel Puan:      
Ürün: Logitech G930 Wireless 7.1 Gaming Headset
Alıcı: AnyWher3
Tarih: 16 Aralık 2014; 12:11:13
Yorum:teşekkürler abi, her şey gayet düzgün ve hızlıydı.
Genel Puan:      
Ürün: Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü Referans İlanıdır
Alıcı: b_berkay
Tarih: 25 Aralık 2014; 9:15:30
Yorum:Güvenilir bir arkadaş, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.203