SATIŞTA

Xiaomi Mi Note 3- 6 gb ram-Mavi-Sıfırdan farksız

Sıfırdan farksız mavi renk Xiaomi Mi Note 3 , 64 gb hafıza , 6 gb ram

2018 Şubat ayında alındı. Toplamda 4 ay ancak aktif kullanıldı. 14 ay civarı Delta Servis garantisi devam etmektedir.

Global rom yüklüdür, yazılımsal veya donanımsal hiçbir problemi yoktur.

Bataryası çok dikkatli kullanılmıştır, şarjı dolmadan çıkarılmamış , şarj dolumu esnasında hiç kullanılmamıştır. Bu yüzden ilk günkü batarya performansına devam etmektedir. Ortalama 7-8 saat civarı ekran süresi vermektedir.

Kılıfından çıkarılmamıştır. Çizik çürük ezik vs hiçbir kozmetik sorunu yoktur. Her açıdan sıfırından farksızdır.

Ankara içi elden teslim edilebilir. Takas düşünmüyorum.

Fotoğrafları ilana yükleyemedim, aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

https://ibb.co/njMTNdM

https://ibb.co/D1LHYby

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık 16 GB Micro SD Kart + Adaptör (Ankara)

Arkadaşlar bugün aldığım , faturası mevcut olan micro sd kartı 18 liraya veriyorum. Fotoğraf makinemle uyum sağlamadı , o yüzden hiç kullanmadan satıyorum. Telefonla vs çalışıyor hiçbir sıkıntı yok. Denemek için açıldı o yüzden paketi mevcut değil ama fatura mevcut. Ankarada elden teslim edilebilir.

http://images.hepsibura.../500/Camera_4053353.jpg

SATIŞTA

Sıfır Tag Heuer Carrera RS2 Replica(Adana)-Fiyat düştü!

Saat hediye gelmiştir. Hiç kullanılmamıştır. Miyota mekanizması vardır . Bu mekanizmaya sahip tag heuer replikaları 300-350 ytl arasında satılmaktadır . Saatin tüm fonksiyonları çalışmaktadır. Piyasadaki mekanik olmayan tag heuer replikaların en kalitelisidir.
Resimler :

Fiyatı 200 ytldir---> 180 oldu . Her türlü sorunuz için pm atabilirsiniz

SATIŞTA

Orjinal Next Gömlek, Tommy Hilfiger Kot , Pull&Bear Mont , Lacoste Ayakkabı(Sıfır)(Adana)

Arkadaşlar iki ürünü de yeni aldım , yeni aldığım her kıyafeti başkalarının denemiş olması nedeniyle yıkarım, 1 kez yıkadım her ikisini de . hiç giymedim. Kredi kartı borcum nedeniyle satıyorum .

Next Gömlek - Slim Fit - M beden - 50 YTL (İki koltuk arası mesafe 52 cm , boydan uzunluk 74 cm)

Tommy Hilfiger Kot Pantolon - 75 YTL.
33-34 diye yazıyor ancak ben paçasını yaptırmıştım ve slim fit olduğundan , 32-32 giyenlere çok iyi oturucaktır. Boyum 176 kilom 72 , gayet iyi duruyo üzerimde denediğim zaman. Boru paça , normal beldir. Rengi laciverttir hafif eskitme gibi duruyor . Çok şık bi pantolon.

Yalnız pantolonu alacaklara küçük bi uyarım var . Mümkün olduğunca 30 ya da 40 derecede, tek yıkasınlar çünkü boya kullanıldığından renk atma durumu olabilir.

Pull&Bear Mont - 4 gün önce mersin forum pull&bear mağazasından aldım . Hiç giymedim. Kart borcum ve ev faturalarım nedeniyle satıyorum. Faturası duruyor. 130a aldım , 90 a veriyorum . Kot ve small beden.Ama medium giyenlere de olur. Çok küçük değil yani.176 boyundaki ve 72 kilo olan bana çok iyi oturuyo. Deri kapşonu çıkarılıp takılabiliyor. Çok şık kesinlikle tavsiye ederim.

Lacoste Deri Ayakkabı : Yanılmıyorsam mart ayında almıştım .42 numara. Sadece birkaç saatliğine özel bi günde giydim. Onun dışında hep raftaydı . Bunun ve diğer tüm ürünlerin orjinalliğini teyit ettirebilirsiniz bayisinden.Lacoste bayi fiyatı 255 ytl. 140 dan veriyorum.Kaçırmayın derim.

Her türlü sorunuz için pm atabilirsiniz.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

WalterWhite00

İsim: Arch
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Ağustos 2020; 3:42:11
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156