Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

[SATILDI] Corsair CX650M - 650Watt 80Plus® Bronze

Hiçbir sorunu yoktur ve gayet temizdir. Sistem yükselttiğim için satıyorum. Kutusu ve tüm kabloları mevcut. 2017 yılında TR den alınma faturasını ve garantisini bulamıyorum ama arıyorum. Sormak istedikleriniz olursa pm den sorabilirsiniz. İyi forumlar.

Son fiyatım budur, indirim yada takas düşünmüyorum. Kargo alıcıya aittir.

SATILDI

[SATILDI] Sapphire RX580 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB GDDR5 256Bit (6 aylık+TR Fat.+Gar.)

Sapphire RX580 NITRO+ Special Edition 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Arkadaşlar kartım 6 aylık. Kutusu, faturası, garantisi herşeyi full. Herhangi bir sorunu yok ve kart sanalmarketim den 21.11.2018 tarihinde alınma. Sadece haftasonları fırsat buldukça oyun oynadım, onun dışında herhangi birşey (mining vb.) için kullanılmadı. Haftada 2-3 gün kullandığımı varsayarsak gayet temiz bir kart. Normal RX580 lerden üstündür, çekirdek hızı daha fazladır. Hediye GTX 1070ti geldiği ve ilk defa nvidia denemek istediğim için RX580 i satıyorum. Daha önceki fiyatımda indirim düşünüyordum ama ölücü arkadaşlar yüzünden boş muhabbet çok oluyor. O yüzden en dip fiyatımı yazacağım. Takas ve indirim kesinlikle düşünmüyorum. Kargo alıcıya aittir. Eğer yakınsanız eve gelip istediğiniz testi yapabilir, istediğiniz oyunu oynayıp performansına bakabilirsiniz.

Detaylı özelliklere linkten bakabilirsiniz:https://www.sapphiretech.com/

NOT: Lütfen fiyat yüksek vb. muhabbeti yapıp konuyu kirletmeyiniz. Kimseyi zorlamıyorum benim malımı alın diye. O yüzden kimse art niyetli mesajlar yazmasın. Ölücüler uzak dursun, aksi halde şikayet edilecektir.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] 8.Nesil Full Kasa + Monitör (4 Aylık)

Arkadaşım yeni topladı ama iş yoğunluğunun artması sebebiyle bilgisayara zaman ayıramadığı için satıyor. Parçaların çoğu ocak ayında alındı. Hepsinin kutusu var, 1-2 parçanın faturasını ve garantisini bulamadık ama arıyoruz. Donanımsal herhangi bir sorunu yoktur.Piyasadaki hemen hemen bütün oyunları rahatça oynatır. Kargo alıcıya ait, takas yada pazarlık yok. Tek parça satışı yoktur.

SSD - SanDisk 240GB Ultra II SDSSDHII-240G

RAM - Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 2400 MHz CMK8GX4M1A2400C16 (kgf)

KASA - THERMALTAKE V3 MidT ATX SİYAH KASA

İŞLEMCİ - Intel Core i3-8100 Coffee Lake 3.60GHz 6MB Soket 1151 (kgf)

ANAKART - MSI MB B360M PRO-VDH Soket 1151 DDR4 2666 DVI VGA USB3.1 mATX (kgf)

MONİTÖR - Asus 23 Mx239H Ips Led Monitör Gümüş-Siyah (kgf)

EKRAN KARTI - MSI RX 480 ARMOR 8G OC GDDR5 256Bit DX12 AMD Radeon (k)

GÜÇ KAYNAĞI - Sharkoon SilentStorm Icewind 750W 80+Bronze Siyah (kgf)

OPTİK SÜRÜCÜ - Pioneer Dvr-S21bk 24X Dvd-R/Rw/Cd-R/Rw Dahili Optik Yazıcı

NOT: Şurada şu kadar, burada bu kadar gibi gereksiz ve boş yorumlar yapmazsanız sevinirim. Fiyatımız bu, kimseye de zorla satış yapmıyoruz. Aksi halde şikayet edilecektir, saygılar.

SATIŞTA

SATILIK Tech90 Pirate Jean Siyah Kot Motor Pantolonu (Sıfır) FİYAT DÜŞTÜ!

Ürün etiketi üstündedir, yıkama vb. işlemler görmemiştir. Ürün sıfırdır. Kargo alıcıya aittir.

Özellikler
Çarpma bölgerinde Kevlar® iç materyal
Çarpma bölgerinde Kevlar®
Yüksek kalite denim
3 ayrı renkte eskitilmiş yıkama
Dizde ayarlanabilir IMPACTEC® koruma
Yanlarda opsiyonel IMPACTEC® koruma cebi
Antialerjik yıkama

Beden: 34-L
Renk : Siyah
Fiyat: 400TL

SATIŞTA

SATILIK 4RIDERS Ibiza Yazlık File Ceket

4RIDERS Ibiza Yazlık File Ceket (2. el)

Ürün 2. eldir. Çok fazla giymedim, temiz ve sağlamdır.

http://www.motomax.com....zlik-file-ceket-pmu2122

[
color=#CC0033]Özellikler
4RIDERS Ibiza Evo yazlık file ceket
Reflektif şeritler
Nefes alan hava girişi sağlayan file yapı
İç cepler
Bilekte cep telefonu ( iPhone ebatlarına kadar )
Kol genişlik ayarı
Velcro ile bilek ayarı
Bel genişlik ayarı
Konforlu yaka

Beden: S
Renk : Siyah
Fiyat: 100TL

Ürünler Muğla/Merkez'de elden teslim edilebilir. Uzak mesafeli satışlar için kargo alıcıya aittir. Ürünlerin ücreti tarafıma ödendiği an kargoya teslim edilip kargo takip numarası ve kargoyla ilgili tüm bilgiler alıcıya iletilecektir. Bunların dışında herhangi bir alım şeklini kabul etmiyorum.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

Aegean-Man

İsim: Egemen BOYACI
Katılım zamanı: 12 Aralık 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 21 Ekim 2019; 13:55:00
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] - Galaxy Note 2 N7100 (Beyaz)
Alıcı: er.dyz
Tarih: 14 Nisan 2014; 15:06:44
Yorum:alisverisi sorunsuz bi sekilde gerceklestirdik , kargo paketi de ozenilerek hazirlanmisti,guvenilir satici.
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] 2.EL TEMİZ MOTOSİKLET AKSESUARLARI
Alıcı: StubB
Tarih: 2 Kasım 2016; 15:16:55
Yorum:İlgili muhabbet yanlısı bir arkadaş. Sıkıntısız bir şekilde alışveriş yaptık :)
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] NOTE 4 TEMİZ ve HEDİYELİ (fiyat düştü)
Alıcı: türker660
Tarih: 5 Aralık 2016; 11:11:17
Yorum:DÜRÜST VE İLGİLİ BİR ARKADAŞ GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ HERŞEY SÖYLEDİĞİ GİBİ TEŞEKKÜRLER
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] Xiaomi Mi5s Plus / 128Gb / 6Gb / Füme
Alıcı: Ersinkarakus07
Tarih: 4 Ağustos 2017; 19:52:11
Yorum:Kendisi kozmetik olarak 10 üzerinden 9 demiş ancak kılcal çizik bile yoktu cihazda, çok güzel paketlenmiş kamyondan atsalar hasar almaz o derece. satın alma işlemi bittikten sonrada sağolsun sürekli arayıp sorun olup olmadığını sordu. Sıfır cihaz diye satsa inanılırdı o şekilde temiz ilk ekran üzerinde gelen yazılar olan jelatine kadar üstündeydi güvenle alışveriş yapilabilir. Şuan kendisinden aldığım telefonla yazıyorum bu yorumu kendisine çok teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: [SATILDI] GEIL VALUE PLUS 4GB DD3 1333MHz
Alıcı: yufak
Tarih: 23 Mayıs 2018; 10:33:00
Yorum:ilgili bir kardeşimiz teşekkür ediyorum kendisine
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.111