SATILDI

Satılmıştır / LG V30 Spigen Rugged Armor kılıf (SIFIR)

Yedek olarak aldığım ve hiç kullanmadığım sıfır olarak kutusunda duran LG V30 Spigen Rugged Armor kılıf satılıktır. Amazon.com.tr den alınmıştır uygun fiyatlı görüp yedek olarak ilerleyen zamanlarda kullanırım diye düşünürken cihaz değişikliği ile boşta kaldı. Amazon.com.tr faturalıdır. Kutusu faturası vardır.

Spigen Rugged Armor™kılıfı LG V30 için yeni tasarlandı,

Rugged Armor TPU kılıf parlak ve karbonfiber detaylarla süslenmiş bir koruma kılıfıdır.
Özel Aircushion teknolojisi ile iç yapısındaki ve köşelerindeki hava kanallarını kullanarak darbeyi dışarı iter.
Güçlendirilmiş ses ve hold tuşları sayesinde tok bir basma hissi oluşturulmuştur.
Yumuşak karbon fiber dokusu kolay tutuş sağlarken,cihazınızı çizilme ve düşmelere karşı korur.
Karbon fiberden üretilen kılıf ince dikkat çekici çizgileriyle stilinize katkı sağlar.

https://www.spigen.com....lif-spigen-rugged-armor

https://www.hepsiburada...cs21979-pm-HB00000BLDY5

https://www.amazon.com....e_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Fiyat olarak satılmıştır. Fiyatı sıfır ürün için uygun yazdığımı düşünüyorum. Pazarlık ve takas düşünmüyorum. İzmir içi elden İzmir dışı önce havale sonra kargo olarak her yere kargolarım. Kargo alıcıya aittir.

SATILDI

Satılmıştır / PHILIPS 23,6" 243V5LHAB/00 1ms mönitör

01.12.2018 tarihinde vatan bilgisayardan aldığım PHILIPS 23,6" 243V5LHAB/00 1ms led 60hz monitörüm satılıktır. Sıfır ayarındadır çok fazla kullanılmamıştır. Sistemimi sattıktan sonra kutusuna kaldırdım. Garantisi devam etmektedir. Faturası kutusu kutu içeriği kitapçıkları cdsi vga kablosu güç kablosu herşeyi ile durmaktadır. Monitörde ölü piksel ışık sızması gibi durumlar kesinlikle yoktur. Panel kalitesi gayet iyidir. Bu modelin benzerleri 5ms tepki süreleri var benim sattığım mönitör 1ms dir. Mönitör bağlantıları olarak vga dvi-d ve hdmi girişleri vardır.

Teknik detaylar

Tepki Süresi (ms) 1
Parlaklık 250 cd/m2
HDMI Bağlantı Sayısı 1
Monitör Tipi Full HD
Monitör Tipi LED
Monitör Bağlantısı D-Sub (VGA)
Monitör Bağlantısı DVI-D
Monitör Bağlantısı HDMI
Vesa(Askı Aparatı Girişi) Var (100x100)
Yenileme Hızı 60Hz
Ekran Boyutu 23.6 inch
Çözünürlük (Piksel) 1920 x 1080
Görüntü Formatı 16:9
Ekran Renk Sayısı 16.7 Milyon
Piksel Aralığı 0.272 x 0.272 mm
İzleme Açısı 170º (H) / 160º (V)
Etkin İzleme Alanı 521.28 (H) x 293.22 (V)
Dinamik Kontrast 10.000.000:1
Normal Kontrast Oranı 1000:1

Resimleri;

Telefonumun kamerası kötü olduğundan resimler kötü görünüyor monitörün jelatinleri üzerindedir. Ekranında kılcal çizik kasasında herhangi vuruk kırık çizik dahi yoktur.

Linkteki üründür.
https://www.vatanbilgis...r.html#urun-ozellikleri

Fiyat olarak : satılmıştır . İzmir içi elden İzmir dışı önce havale sonra kargo olmak üzere her yere kargolarım kargo alıcıya aittir.

SATILDI

Satılmıştır / Corsair H100x sıfır kullanılmamış

09.02.2020 tarihinde vatan bilgisayardan aldığım corsair h100x soğutucumu satıyorum. Parça parça bilgisayar toplama niyetindeydim malum kur durumu yüzünden şimdilik sistem toplama kararımdan vazgeçtim. Resim çekme ihtiyacı duymadım isteyen olursa çeker konuya eklerim. Hiç kullanılmadı sıfır jelatini üzerinde, cihazı alan arkadaş kendisi açıp kullanacak.

Detaylı bilgi için alttaki linke bakabilirsiniz. AM4 soket uyumludur.

https://www.corsair.com...-Cooler/p/CW-9060040-WW

Fiyat olarak Satılmıştır . İzmir içi elden teslim, İzmir dışı önce havale sonra kargo olarak her yere kargolarım. Kargo alıcıya aittir. Güven konusunda referanslarıma bakabilirsiniz.

SATILDI

Satılmıştır / Orta sınıf oyun sistemi (i7 4790K - RX 580 8G - 16GB Ram)

Vardiyalı çalıştığım için oyun oynamaya zamanım kalmadığı ve laptop kullandığımdan ötürü kullanmaya pek fırsat bulamadığım sistemimi satıyorum. Sistemdeki tüm parçalar sıfır ayarındadır. Hiçbir parçaya hız aşırtma(overclock) uygulanmamıştır stok hali ile kullanılmıştır. Tüm parçaların kutuları, kutu içerikleri faturaları eksiksiz bir şekilde durmaktadır.

Anakart : Msi z97 gaming 7 Vatan bilgisayardan alınmıştır. Garantisi bitmiştir. Kutusu, faturası kutu içeriği(kitapçıkları, sli köprüsü, 4 adet sata kablosu vs. tüm içeriği kullanılmamış olarak duruyor)

İşlemci : İntel İ7 4790K vatan bilgisayardan alınmıştır. Kutusu, orijinal soğutucusu duruyor hiç kullanılmamıştır. Alındığı günden itibaren hava soğutma ile kullanılmıştır. Hız aşırtma hiç uygulanmamıştır. Voltaj verip yorulmamıştır. Düzenli olarak termal macun yenilemesi yapılmıştır.

İşlemci soğutucusu : Akasa Venom Voodoo hepsiburada.com dan 20.10.2018 tarihinde alınmıştır. Kutusu içeriği amd intel aparatları termal macunu herşeyi durmaktadır. Garantisi devam etmektedir. Gayet sessiz ve performanslı bir soğutucudur. AM4 soket için kit alınırsa ryzen işlemciler ile rahatlıkla kullanılabilir.

Ram : PNY Anarchy X DDR3 (4x4gb)16GB CL12 2800Mhz dfs bilgisayardan 17.10.2017 tarihinde alınmıştır. CL12 2800mhz değerlerinde sorunsuz çalışmaktadırlar. Kutusu, faturası durmaktadır. Garanti konusunda tam bilmiyorum ömür boyu mu yoksa 2 yıl mı diye.

SSD : Crucial BX500 120GB kutusu faturası durmaktadır. Vatan bilgisayardan 01.12.2018 tarihinde alınmıştır. Garantisi devam etmektedir.

HDD : Western digital 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB Vatan bilgisayardan alınmıştır. Garantisi bitmiştir.

Ekran kartı : Asus RX 580 DUAL 8G OC hepsiburada.com dan 18.10.2018 tarihinde alınmıştır. Kutusu, kutu içeriği köpüklerine kadar durmaktadır. Kesinlikle mining, madencilik vs işlerde kullanılmadı. Oyun ve film izleme amaçlı kişisel bilgisayarımda kullanıldı. Garantisi devam ediyor.

PSU : Thermaltake 600W 80Plus güç kaynağı vardır. Aralık 2018 de sıfır olarak alındı.

Kasa : CoolerMaster HAF 912 Advanced kutusu köpükleri aparatları kutu içeriği tüm herşeyi durmaktadır. Sıfır ayarındadır. Vuruğu eziği kırığı kesinlikle yoktur. Düzenli olarak tozu alınmıştır. Resimlerden görebilirsiniz. Garantisi yoktur. Kasada ön hava girişinde 200mm coolermaster megaflow kırmızı led fan egzoz fanı olarak 120mm corsair air SP120 kırmızı led fan ekstra olarak akasa vegas mavi led serit vardır.

Optik okuyucu : Asus dwd rw dvd yazma ve okuma sorunsuz olarak çalışmaktadır. Vatan bilgisayardan alınma. Kutusu vardır. Garantisi bitmiştir.

Resimleri ;

Hdd ve Ssd CrystalDiskInfo programı ile durumu.

Fiyat olarak satılmıştır. İstek doğrultusunda ekran kartsız olarakta satış yapılabilir. İzmir içi görerek alışverişi tercih ediyorum. Malum kargo durumunda kasa yada bileşenler zarar görme ihtimali olduğu için. Alıcı arkadaş gelir çayımı içer istediği testi yapar

SATILDI

Satılmıştır / Race Driver Grid Kapalı kutu

Elimde fazlalık bulunan Race Driver Grid oyunu satılıktır. Oyunun güvenlik bantları açılmamış jelatinleri üzerindedir.

Race Driver Grid = Satılmıştır

İzmir içi elden diğer illere önce havale sonra kargo olmak üzere her yere kargolarım kargo alıcıya aittir.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Dükkan Sahibi Hakkında

-Gardiyan-

İsim: Ö. G.
Katılım zamanı: 10 Aralık 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 31 Ekim 2020; 18:25:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Hi LeveL 2x1 GB 667 MHZ SOGUTUCULU DDR2 KİT
Alıcı: wolfire
Tarih: 5 Ekim 2009; 23:22:18
Yorum:sorunsuz alışveriş, güvenilir kişi
Genel Puan:      
Ürün: Sıfır Ayarında Efsane Nokia 8310
Alıcı: azrail18916
Tarih: 16 Ocak 2010; 17:03:07
Yorum:Telefonu aldım.Güvenlir kişi alısveriş yapılabilir.Tavsiye ederim
Genel Puan:     
Ürün: Asus 8800GT 512 MB
Alıcı: DraKoJas
Tarih: 11 Mart 2010; 13:02:41
Yorum:ürün parayı yatırdığım ertesi gün sabahı elime geçti. satış konusunda çok yardımcı oldu hakkını yem
Genel Puan:      
Ürün: Samsung 2x256mb(512 mb)DDR400
Alıcı: sururi
Tarih: 3 Mayıs 2010; 20:08:38
Yorum:Güvenilir bir arkadaş, tavsiyemdir.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık PSU
Alıcı: xtrlovely
Tarih: 21 Mayıs 2010; 20:26:41
Yorum:keyifli bir alışverişti teşekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078