Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

ASUS ECHELON NAVY - Sıfır gibi 250 TL.

arkadaşlar 2+1 kullandığım için kulaklığımı kullanmıyorum. Boş boş duruyor kenarda çok çok az kullandım.

Kulaklık vatandan alındı yalnız faturasıyla kutusunu kaybettim.
Kozmetik olarak mikrofon kısmındaki plastik kırıldı sese etkisi yoktur. Ben yapıştırmadım alacak kişi önceden bilsin diye yoksa 1 damla japon yeterli.

kulaklığın ses kalitesi : gayet dengeli, oyuncu kulaklığı olmasına rağmen müziklerde ve filmlerde iyi performans verdi, midleri ve tizleri başarılı boğuk değil kesinlikle, zaten deneyerek alacaksınız , ben mutlu olacağınızı düşünüyorum

kulaklık için 250 lira istiyorum.
Sıfır fiyatı malum. Takas düşünmüyorum. Lütfen pazarlık yapmayın.

Osman
0537 427 58 58

Görseller : https://photos.google.c...zhyLUg4cmhJN29ScTZKOHl3

FORUM DIŞINA SATILDI

LENOVO G510 i5 4200M 2.5-3.1GHZ + 2GB AMD GPU + SIFIR GİBİ FULL KUTULU - 1200 TL !

Arkadaşlar laptop arkadaşıma aittir. Nakit ihtiyacından dolayı satmak istiyor. Kendisi mühendis olduğu için iş yerinde iş bilgisayarını kullanmış olup eve geldiğinde sadece excel çalıştırmış ve usb dac'ını bağlayıp müzik dinlemiştir. Laptopu yoracak hiç bir işlem yapmamıştır. İstediğiniz her testi yapıp size gösterebilirim, yahut gelin çayımı için birlikte test edelim.

Laptop ;
Alındığı günden beri orjinalliğini korumuştur. Bir kere servise gönderildi USB3 Soketinden dolayı anakartı komple sıfır olarak değiştirip gönderdiler. Kısacası Laptop sıfır ayarındadır. Orjinal kutusu sarj aleti mevcuttur. Bataryasıda ölü değildir.

Laptopun özellikleri :

İntel 4.nesil i5 4200M 2.5 GHZ - 3.1 GHZ
4GB DDR3 1600 Mhz ram.
500 GB Sata 3 HDD
2 GB AMD 8550 GPU + İntel GPU
15.6 İnç 1366 - 768 Ekran

Görseller ; https://drive.google.co...OjoYsv4ymzYb7gecxl0engt

Aciliyetten dolayı istenilen fiyat : 1200 TL'dir.
Ölücüler ve bilgisayarcılar 1000 TL teklif etmektedirler. sahibinden üzerinden ilanım da mevcut ayrıca.
Eşinize dostunuza yakınınıza alabileceğiniz ve şahsımın kefil olacağı bir laptoptur.

Kesinlikle Takas düşünülmüyor.
Kredi kartıyla alabilirsiniz sahibinden üzerinden get açabilirim komisyon eklenmesi suretiyle.
Sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeden arayıp sorabilirsiniz.
Mutlu günler dilerim.

Osman
0537 427 58 58

Ölücü tayfanın mesajları :

FORUM DIŞINA SATILDI

LOGİTECH G610 ORİON BROWN MEKANİK KLAVYE-GARANTİLİ- UYGUNA 330 TL

Arkadaşlar merhaba. bir arkadaşım kredi kartı borcundan dolayı klavyesini satmak istedi ben aracı oluyorum.

Arkadaşım klavyeyi adeks store'dan almış. 2017 nin 4.ayında. Daha garantisi devam ediyor.
Klavye sıfır ayarında bunu belirtebilirim.Deneme amaçlı bende duruyor kullanıyorum şu anda ben daha önce mekanik klavye kullanmamış birisi olarak çok beğendim.
Cherry mx brown switchleri kullanıyor ve yazılımındaki ışıklandırma seçenekleri çok çok hoşuma gitti.
Blue switchlerdeki gibi takarak tukarak ses çıkartmıyor ve red switchlerdeki gibi hissiyatsızlık yok.
Blue switch ile red switch arası diyebilirim. Şahsen çok keyifli olduğunu düşünüyorum.
Eğer satılmazsa ben kendime almayı düşünüyorum açıkçası , alışmaya çalışıyorum. Ben şu anda logitech'in su geçirmez klavyesini kullanıyorum.

Şu anda işteyim akşam eve geçince resimlerini yüklerim.
Kutusu faturası herşeyi mevcut, Sıfırı nasılsa öyle emin olabilirsiniz.
Arkadaşımın istediği fiyat 330 TL. Daha alt modellerini bu fiyata satıyorlar.
Kargo alıcıya aittir. PTT den gönderim yapabilirim.
2 Günde 1 vaktim oluyor. En erken salı günü kargo yapabilirim. Ondan sonra cuma günü kargo yapabilirim PTT'den.

Klavyenin sesini merak edenler için link : https://www.youtube.com/watch?v=6H1dF0gQhMU

Görseller için link : https://photos.google.c...1RGdHlYcUZCakM0UXRhVGNn

Herkese mutlu günler dilerim.
Osman
0537 427 58 58

SATIŞTA

ASUS ECHELON NAVY - 200 TL !

arkadaşlar kulaklığı bir yakınım almış, bana hediye etti kendisi sağolsun, fakat ben şimdilik 2+1 aldım onu kullanıyorum kulaklığa ihtiyacım olmadığı için uyguna veriyorum.

Kulaklık TR ürünü fakat,ben kutusuz ve faturasız olarak aldım, garanti durumunu bilmiyorum, siz garantisi yok diye düşünün, kulaklık çok temiz kullanılmıştır, sıfır gibidir.

tek problemi, mikrofonu takınca ciuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv diye yankı yapıyor, düğmesinden mikrofonu kapat dediğimde ve +30 DB mikrofonu boostladığımda o sorun ortadan kalkıyor sesi biraz geliyor bu şekilde, benim ses kartımla mı alakalı bilmiyorum, mikrofonunda sorun olsaydı bu şekilde çalıştırdığım zamanda aynı şeyi yapardı yada ses alamazdım diye düşünüyorum, konu hakkında bilgisi olanlar daha iyi bilir..

kulaklığın ses kalitesi : bence gayet dengeli, oyuncu kulaklığı olmasına rağmen müziklerde ve filmlerde iyi performans verdi, midleri ve tizleri çok başarılı boğuk değil kesinlikle, zaten deneyerek alacaksınız , ben mutlu olacağınızı düşünüyorum

kulaklık için 200 lira istiyorum.
Osman
0537 427 58 58

Görseller : https://photos.app.goo.gl/8iMaryRSkC1bBzHs5

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

IceRulez

İsim: Osman R.F
Katılım zamanı: 7 Aralık 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Kasım 2019; 23:42:19
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Teknokask'lı Zenfone 6 - 1 Haftalık- GOLD
Alıcı: murat3630
Tarih: 7 Eylül 2014; 17:51:09
Yorum:iyi sevecen bı arkadas guven en son dusunecegınız sey olsun şiddetle tavsıye ederim bı muhabbet bıde cay :)........
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK BEYAZ G2
Alıcı: murat3630
Tarih: 9 Eylül 2014; 18:51:20
Yorum:Her iki tarafada hayirli olsun
Genel Puan:      
Ürün: One Plus One 64GB- BEYAZ- KAYITLI 1 AYLIK 1250 TL !
Alıcı: Zahter1
Tarih: 10 Ekim 2014; 19:19:21
Yorum:Ürün bahsedildiği gibi temiz ve fiyat çok uygundu.teşekkür ederim .Güvenebileceğiniz bir satıcı...
Genel Puan:      
Yorum:güzel bir alışveriş oldu güleryüzlü ve ilgili güvenilir bir arkadaş tekrar teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: İphone 5S - Genpa Değişim Cihazı - 1350 TL
Alıcı: weatherman
Tarih: 21 Kasım 2014; 21:02:41
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125