SATILDI

AORUS RTX 2080 (4 Yıl Garanti) 👑 [SATILDI]

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar ve iyi forumlar.

Sıfır kondisyonda bir ürün alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çok fazla detaylı anlatıma ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

Fatura tarihi 19.02.2020'dir. 19.02.2024'e kadar garantilidir. / Kutu ve fatura mevcuttur, Oksid Bilişim faturalıdır. Distribütör Arena'dır.

AORUS RTX 2080

Kart sadece oyun amaçlı kullanılmıştır. Vakit bulamadığımdan dolayı çok az kullanımı söz konusudur.

SATIŞ FİYATI: SATILDI

Ödeme seçeneği olarak hesabıma havale ilk tercihimdir.

Kargo ile satış yapılması durumunda; alıcının yanlış kargo adresi vermesi, alıcının kargoyu zamanında almaması ve ürünün göndericiye iadesi sonucunda para iadesi yapılmaz (çünkü satılan ürün sorunsuz olarak veya sorunları birebir belirtilerek gönderilmektedir).

Ürün gönderimi önce ücret sonra kargo şeklinde olacaktır. Kargo ücretini alıcı öder. İstanbul içi müsait zaman aralıklarında elden satış olur.

Dip NOT: Arkadaşlar lütfen ilan kurallarına göre mantıklı yorumlar yazarsanız sevinirim. Akabinde bana PM üzerinden ulaşabilirseniz memnun olurum.

SATILDI

iPhone SE (2. Nesil) 256GB Siyah 👑 [SATILDI - SIFIR]

Çok fazla detaylı anlatıma ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

Fatura tarihi 07.07.2020'dir. / 2 yıl Apple TR garantilidir. / N11 üzerinden alınma, sıfır ürün. / Sim kart takıldığı andan itibaren garanti başlar.

iPhone SE (2. Nesil) 256GB Siyah

Keyfi satış olduğunu belirtmek isterim. İhtiyacı olan bir arkadaşımız varsa değerlendirebilir.

SATIŞ FİYATI: ÜRÜN SATILMIŞTIR

Kargo ile satış yapılması durumunda; alıcının yanlış kargo adresi vermesi, alıcının kargoyu zamanında almaması ve ürünün göndericiye iadesi sonucunda para iadesi yapılmaz (çünkü satılan ürün sorunsuz olarak veya sorunları birebir belirtilerek gönderilmektedir).

Ürün gönderimi önce ücret sonra kargo şeklinde olacaktır. Kargo ücretini alıcı öder. İstanbul içi müsait zaman aralıklarında elden satış olur.

Dip NOT: Arkadaşlar lütfen ilan kurallarına göre mantıklı yorumlar yazarsanız sevinirim. Akabinde bana PM üzerinden ulaşabilirseniz memnun olurum.

SATILDI

ASUS MG278Q 27 inç 2K 1ms 144Hz FreeSync/G-SYNC Compatible 👑 [SATILDI]

Fiyatın uygun olmasının en büyük sebebi; fotoğraflardan da görüleceği üzere, 2-3 saatlik kullanım sonrası panelin sol üstünde oluşan beyaz çizgidir (yani ilk açıldığı zaman bu çizgi yoktur). Bu çizgi özellikle beyazımsı ve bazı renklerde bu kadar belli olmaktadır (siyah da hiç görünmemektedir misal).

1 adet de ölü piksel mevcuttur. Uzun zamandır bende olan bir monitör ve başka herhangi bir sıkıntısı yoktur.

En hızlı TN panellerden diyebiliriz, öncelikli amacı oyun olan bir kişi için bu kısmın çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Ekran yanması olarak da tabir edilen bu durumun genele yayılması gibi bi' durum da söz konusu değildir.

Fatura yoktur. / Kutu mevcuttur. / Sonradan almış olduğum DisplayPort kablosunu da gönderiyor olacağım.

ASUS MG278Q

Kozmetik olarak kasasındaki ve ayak kısmındaki birkaç çizik dışında bir sıkıntısı yoktur. Paneldeki durumlar da görüldüğü üzeredir.

SATILDI

EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG (1.5 Yıl Daha Garanti - NO MiNiNG) 👑 [SATILDI]

Sıfır kondisyonunda bir ürün alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çok fazla detaylı anlatıma ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

ÜRÜNÜN FATURA TARİHİ 28.08.2018'dir. 558 GÜN DAHA GARANTİSİ BULUNMAKTADIR. / Kutusu ve faturası mevcuttur, amazon.com faturalıdır. / Kesinlikle Mining yapılmamıştır.

Fatura benim adıma değildir, RMA'i üzerimdedir. Kartı satın aldığınız zaman RMA'i kendi üzerinize aktarabilirsiniz. Garanti süreci tamamen RMA kaydı üzerinden işleyebilmektedir.

EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG

Kart sadece oyun amaçlı kullanılmıştır. Vakit bulamadığımdan ötürü çok az kullanımı söz konusudur. Sıfıra yakın bir kart alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fiyat olarak (bu dolar kurunda ve sıfır fiyatını baz alarak) ortalama bir düzeyde tutmaya çalıştım.

Kargo ile satış yapılması durumunda; alıcının yanlış kargo adresi vermesi, alıcının kargoyu zamanında almaması ve ürünün göndericiye iadesi sonucunda para iadesi yapılmaz (çünkü satılan ürün sorunsuz olarak gönderilmektedir).

Ürünün gönderimi önce ücret daha sonra kargo şeklinde olacaktır. Kargo ücretini alıcı öder. İstanbul içi müsait zaman aralıklarında elden satış olur.

SATILDI

CORSAIR VENGEANCE RGB 16GB (2*8) DDR4 3000 MHz@1.35v C15 👑 [SATILDI]

Yeni ram aldığımdan dolayı eski ramlerimi satıyorum. Çok fazla detaylı anlatıma ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

ÜRÜN ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR. / 9 aylık aktif kullanımı söz konusudur. / 20.06.2018 Oksid Bilişim faturalıdır ve Boğaziçi çıkışlıdır. Kutusu mevcuttur.

CORSAIR VENGEANCE RGB 16GB (2*8) DDR4 3000 MHz@1.35v C15

Fiyat olarak (bu dolar kurunda ve sıfır fiyatını baz alarak) ortalama bir düzeyde tutmaya çalıştım.

Kargo ile satış yapılması durumunda; alıcının yanlış kargo adresi vermesi, alıcının kargoyu zamanında almaması ve ürünün göndericiye iadesi sonucunda para iadesi yapılmaz (çünkü satılan ürün sorunsuz olarak gönderilmektedir).

Ürünün gönderimi önce ücret daha sonra kargo şeklinde olacaktır. Kargo ücretini alıcı öder. İstanbul içi müsait zaman aralıklarında elden satış olur.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

REDSTONE

İsim: REDSTONE
Katılım zamanı: 6 Aralık 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 26 Ekim 2020; 15:43:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Samsung S23B550V 23'' FULL HD LED (Hediyeli) 👑 [SATILDI]
Alıcı: xxxcem
Tarih: 31 Ekim 2014; 21:00:19
Yorum:Görkem kardeşimden aldım ürünü baska yerden alsaydım 0 diye acıp kullanırdım cok temiz kullanmıs saolasun her konudada yardımcı oldu.
Genel Puan:      
Ürün: ASUS Z97 GRYPHON ARMOR EDITION 👑 [SATILDI - SIFIR ÜRÜN]
Alıcı: Tari_34
Tarih: 11 Temmuz 2015; 0:53:08
Yorum:Tesekkurler ,Belirtildiği üzere ürün ve kaliteli alışveriş oldu
Genel Puan:      
Yorum:güzel alışveriş oldu.güvenilir satıcı.ilanda belirttiği gibi çok temiz ürün. teşekürler...
Genel Puan:      
Ürün: FRISBY FHC-3510S USB 3.0 Disk Kutusu 👑 [SATILDI]
Alıcı: sewger
Tarih: 11 Mart 2016; 0:34:12
Yorum:ilgilenen dürüst ve güvenilir bir satıcı teşekkürler
Genel Puan:      
Yorum:Son derece bilgili,güvenilir bir satıcı.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.141