SATIŞTA

Toty Mbappe - Toty Bruno Fernandes - Garrincha ve dahası. 20 milyonluk Kadro. + Coins

Play Station 5 geçiceğimden ötürü Fifa hesabımı satıyorum . İçerisinde 20 milyon luk takım bulunmaktadır . Satılabilir olarak Garrincha ve James vardır . yaklasık 3 milyon etmektedir . Ekstradan 1 milyon coins ve satilabilir 500 k ‘lık transer listesi vardır .Web app açıktır . Herhangi bir coin transferi olmamıstır . Üst düzey bir kadrodur . İçerisinde ayriyeten Dota - 2 immortal rank vardır . Alıcsına şimdiden hayırlı olsun .

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Satılık 9 Aylık Msi Optix MPG27C 144 HZ Monitor

Arkadaşlar monitörüm satılıktır. Jelatinleri hala durmaktadır . Kutusuyla beraber teslim edilecektir . Antalya'da yaşıyan var ise test edebilirler yerinde teşekkürler iyi forumlar herkese.

Vatan Bilgisayardan 24 Aralık 2018 tarihinde alınmıştır.

SATILDI

satilik fifa15 ps4

arkadaslar temizinden fifa 15 fiyat 90lira . Sanalpazar acilir ..

SATIŞTA

[Satılık] Ps 4 Konsol +1 Kol + Fifa 15

Arkadaşlar cihaz ihtiyaç sebebiyle satılıktır. Kutusuyla beraber yanında 1 adet game pad ile verilecektir. + fifa 15 ile birlikte.

Cihaz arçelikden satın aldım ve buna istinaden türkiyedeki bütün sony bayilerinde garantisi devam etmektedir.

Fiyat olarak 1100 tl düşünüyorum . Takas kabul görmeyecektir.

http://hizliresim.com/1n3Ry1

http://hizliresim.com/Y5aoWz

Ürün resimleri eklenmiştir.

SATIŞTA

Satilik (Takaslık ) Infamous Second Son Türkçe

Temiz oyun turkce satiliktir . Dileyene fiyat 115 tl dir. Watch Dogs ile takas olur

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

AprilThe1st

İsim: Orçun Çuvak
Katılım zamanı: 20 Ekim 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Nisan 2021; 3:40:53
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Mp3 20 Tl Kulaklık 25 Tl
Alıcı: Siyah Nur
Tarih: 12 Ocak 2012; 13:19:00
Yorum: Çok ilgili ve samimi birisi. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:  
Ürün: [Takaslık] iPhone 4 Beyaz ..
Alıcı: swapper
Tarih: 14 Nisan 2012; 18:19:18
Yorum:Zaman kaybı yasamak istemiiyorsaniz uzak durun.Takas için anlaştık önce ürünü ben yolladım 5 kuruş para da almadım ama çeşitli bahaneler ile almaktan vazgeçti .ipad 3 üm Antalya'ya kargolarda süründü . Ticaretin ciddiyetinde olmayan bir arkadas.güvenilir değil demiyorum ama ürünü ilk gönderen sakın siz olmayın .
Genel Puan:      
Ürün: [Satılık] iPhone 4 Beyaz ..
Alıcı: Cbekcibasi
Tarih: 7 Mayıs 2012; 21:23:59
Yorum:iyi bır arkadas guvenlı bır sekılde alısverıs yapabılırsınız
Genel Puan:   
Ürün: Satılık Pc Parçaları .. 100 lira üzeri fiyat yok...
Alıcı: LuN4TiC
Tarih: 23 Haziran 2012; 1:44:17
Yorum:ilk başlarda ilgili gözüküp yardımcı olacak gibi görünse de aldığım parçalardan biri arızalı çıktı (psu) ve o parçayı iade edeceğimi söyledim. daha ürün elime ulaşır ulaşmaz bir kaç defa "onay verin acil paraya ihtiyacım var" gibi mesajlar attı. ben bütün ürünleri denedim, ekran kartı ve ramlarde sorun yoktu ama psu arızalıydı. mevcut ilanı iptal edip psunun parası düşülerek yeni ilan açmasını ve ben aldığım toplu pc parçalarının psu hariç biçilmiş fiyatını hemen alıp onay vereceğimi ve psu'yu ise iade edeceğimi söyledim. o da buna gerek olmadığını bana mevcut ilanı onaylamamı ve psu'nun ücreti kadarını ben onaylayıp benim param onun eline geçtikten sonra bana geri havale geçeceğini söyledi. ben de kabul ettim ve onayladım. ama daha sonra bana psu değerindeki parayı geri yatıracağını psuyu bekletmemi söyledi, kendisinde kargo ücretinin olmadığını söyledi. 1 ay oldu yatırmadı. kargo ücreti sorun değil ben ptt kargo ile ücreti kendim karşılayarak gönderebilirdim ama kendisine ka
Genel Puan:      
Yorum:Güvenilir ve ilgili bir arkadaş.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.117