SATILDI

SATILIK SIFIRDAN FARKSIZ FATURALI HYPER X CLOUD 2 (420TL)

Ps4le tam uyumlu, çok az kullanılmış sıfırdan farksız tek çiziği olmayan HYPER X CLOUD 2 kulaklığımı satıyorum. Zamanım olmadığı için çok kullanamadım ve artık hiç kullanmıyorum. Yedek padleri hiç kullanılmadı. Kutusu ve kutu içeriği tamdır. Get kullanmıyorum. Alışveriş Ankara içi elden teslim. Şehir dışına önce havale sonra kargo olacak şekilde gerçekleşecek. Resimler eklenecektir.

Faturası mevcuttur. 6 aylık garantisi devam ediyor.

SATILDI

SATILIK XİM 4 (400TL) indirimli son fiyat

Yurt dışından getirttiğim kozmetik açıdan çok temiz XİM4 cihazım satılıktır. Kutusu vardır ve kutu içeriği tamdır. Get kullanmıyorum. Pazarlık yoktur zaten piyasadaki en uygun fiyatı veriyorum. Alışveriş Ankara içi elden teslim. Şehir dışına önce havale sonra kargo olacak şekilde gerçekleşecek. İsteyene Whatsapptan resim atabilirim.

Not: Pazarlık mesajları cevaplanmayacakytır.

SATILDI

SIFIRDAN FARKSIZ SATILIK XİM APEX 650TL (rezerve)

Yurt dışından getirttiğim tek çiziği olmayan, sıfırdan farksız, çok çok az kullanılmış XİM APEX cihazım satılıktır. Kutusu vardır ve kutu içeriği tamdır. Get kullanmıyorum. Pazarlık yoktur zaten piyasadaki en uygun fiyatı veriyorum. Alışveriş Ankara içi elden teslim. Şehir dışına önce havale sonra kargo olacak şekilde gerçekleşecek. İsteyene Whatsapptan resim atabilirim.

SATILDI

SATILIK XİM4 KUTULU SIFIR AYARINDA 550TL (SATiLDİ)

Yurt dışından getirttiğim tek çiziği olmayan, sıfırdan farksız, az kullanılmış xim4 cihazım satılıktır. Kutusu vardır ve kutu içeriği tamdır. Get kullanmıyorum. Pazarlık yoktur zaten piyasadaki en uygun fiyatı veriyorum. Alışveriş Ankara içi elden teslim. Şehir dışına önce havale sonra kargo olacak şekilde gerçekleşecek. İsteyene Whatsapptan resim atabilirim.

SATILDI

SATILIK KUTULU KİTAPÇIKLI XBOX360 SLIM 250GB JTAGLI + 2.KOL+ GiTAR HERO GİTARI 780TL

Konsol tamamen sorunsuz ve çiziksizdir. Kutusu, kitapçığı, kulaklığı bütün kutu içeriği mevcuttur.
Konsol Jtaglı olup istediğiniz oyunu içine atıp oynabilirsiniz.
Guitar Hero gitarı, 2.kol ve HDMİ kablo mevcuttur.
Ankara içi elden teslim.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

chilekesh-13

İsim: Hüseyin Taş
Katılım zamanı: 12 Ekim 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Mart 2021; 16:46:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Kendisinden çok güzel bir ürün aldim kendiside güzel bir insan güvenilir bi kir arkadaşımız güzel alışverişti kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Watch Dogs PSN 35TL
Alıcı: oguzmete
Tarih: 20 Haziran 2014; 17:23:41
Yorum:güvenilir arkadaş hızlı alişveriş oldu tekrar görüşmek dileğiyle
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Watch Dogs PSN 55TL
Alıcı: cahit_99
Tarih: 22 Haziran 2014; 16:37:27
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SAtılık PS3 Assasian's Creed 3 25TL L.A.Noire 25TL
Alıcı: freeze-bee
Tarih: 25 Haziran 2014; 12:09:11
Yorum:elden sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan:      
Yorum:sorunsuz bir alışveriş oldu. teşekkürler
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.297