FORUM DIŞINA SATILDI

Logitech G910 Orion Spectrum, Kapali Kutu

Selamlar,

Degisim urunu olarak elime gecen Logitech G910 Orion Spectrum'u hali hazirda 2 tane daha mekanik klavyem oldugu icin satiyorum. Klavye Turkce layout degildir. Kutusu acilmamistir, fiyat olarak 700 TL dusunuyorum. Mesai saatleri icerisinde Gebze Teknik Universitesi'ndeyim, bir gun oncesinden haber verirseniz universiteye getirebilirim. Klavye Kartal'da evimdedir. Istanbul ici elden teslim tercihimdir. Ama anlasma halinde kargoya da verebilirim.

Iyi forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

AMD Phenom II x4 940 BE ve Xigmatek Gaia II Soğutucu

Merhabalar,

AMD Phenom II x4 940 BE işlemcim, Xigmatek Gaia II fan ile birlikte satılıktır. İşlem 940 Pindir arkadaşlar.

İşlemci temizdir, overclocksuz kullanılmıştır. Garantisi ve kutusu yoktur. Faturası mevcut ancak,
fatura birden fazla ürünü içerdiği için kopyası verilecektir. Kutu içinden çıkan dökümanların bir kısmı mevcuttur.

Soğutucu 11.05.2015 tarihinde, hepsiburada'dan alınmıştır garanti kapsamında, kutulu ve faturalıdır. Herseyi tamdır. Su anda sıfır fiyatı
en ucuz satan yerde 90 TL civarı.

Tek tek satmayı dusunmuyorum.

Pendik Merkez'de veya Kartal köprüsünden elden satış tercihimdir. Komisyonunu karşılamanız durumunda sanalpazar ilanı açabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

Gigabyte GA-MA78GM-UD2H AM2+ Anakart

Merhabalar,

Elimde Gigabyte GA-MA78GM-UD2H anakart bulunmaktadır. Garantisi yoktur. Faturası ve kutusu vardır. Faturada birden fazla ürün olduğu için fotokopisini verecebilirim. Kutu içeriği tamdır.

Temiz kullanılmıştır. Su anda üzerinde AMD Phenom II x4 940 BE islemci mevcuttur. İşlemci ve soğutucusu ayrıca satılacaktır.

Pendik'ten veya Kartal Metro'dan elden satış tercihimdir. Komisyonunu ödemeniz halinde sanalpazar ilanı açabilirim.

İyi forumlar.

SATILDI

Corsair 2x2 4GB Dominator Fanlı 1066 MHz DDR2 RAM

@DG Chester arkadasımıza rezerve edilmiştir.

Merhabalar,

Eksen Bilgisayar'dan almış olduğum. Corsair Dominator 4 GB (2x2) DDR2 1066 MHz (TWIN2X40968500C5DF G) RAM ve Soğutucu fan kitini birlikte satıyorum.

Ürün genel anlamda temizdir. Sadece fanlar biraz ses yapmaktadır ama rahatsız edici seviyede değildir. İlanı açmadan önce tekrardan yağlayıp test ettim.

Kutusu yoktur. Ancak kutu içeriği tamdır. Gönderilecek olan hersey fotoğraftadır.
Pendik'ten veya Kartal Metro'dan elden teslim tercihimdir. Dileyen olursa daha once hic kullanmadım, komisyonu odemeniz kaydıyla sanalpazar açabilirim.

RAM'ler
Soğutucu
Garanti belgesi (garantisi kalmamıştır.)
Kullanım Kılavuzu
Fatura fotokopisi (birden fazla parça beraber alındığı için maalesef aslını veremeyeğim, fotokopisiyle beraber taranmış halinide verebilirim.)

SATILDI

Asus GTX 750 Ti Strix OC Edition Garantili

Merhabalar,

08.08.2015 tarihinde Vatan Bilgisayar Gebze Subesi'nden almış olduğum Asus GTX750 Ti Strix O.C Edition kartım GTX970 almam sebebiyle satılıktır.

Fotoğraflardan da göreceğiniz üzere tüm kutu içeriği eksiksizdir. Kart çok az kullanılmıştır, tertemizdir.

Pendik'te elden satış tercihimdir. Havaleyi once gondermeniz halinde hemen kargolayabilirim. Sanalpazar vs. ilanı hiç açmadım ama komisyonu odemeniz şartıyla onuda yapabilirim.

@powled arkadasımıza satılmıştır. Hayırlı Olsun.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Spoon!

İsim: Ahmet Furkan Yilmaz
Katılım zamanı: 11 Ekim 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Kasım 2020; 14:45:18
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.google.com.tr

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Asus GTX 750 Ti Strix OC Edition Garantili
Alıcı: icemez
Tarih: 10 Aralık 2015; 17:01:43
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Gigabyte GA-MA78GM-UD2H AM2+ Anakart
Alıcı: DownClock01
Tarih: 12 Aralık 2015; 0:40:43
Yorum:İlgili dürüst satıcı. Teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Gigabyte GA-MA78GM-UD2H AM2+ Anakart
Alıcı: DownClock01
Tarih: 12 Aralık 2015; 0:40:43
Yorum:Sattığı ürünün arkasında durabilen, güvenilir bir DH üyesi. Teşekkür ederim iyi niyeti için.
Genel Puan:      
Ürün: Corsair 2x2 4GB Dominator Fanlı 1066 MHz DDR2 RAM
Alıcı: DG Chester
Tarih: 25 Aralık 2015; 17:08:25
Yorum:Saolsun çok hizli kargoladi bir gün sonra ürün geldi :)
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.125