SATILDI

MSI RTX 2080 SUPER VENTUS XS -- PENTA 3 YIL GARANTİ -- KAPALI KUTU -- JELATİNLERİ AÇILMAMIŞ 5250 TL

Merhabalar ;

Penta çıkışlı 3 yıl Türkiye garantili MSI RTX 2080 SUPER VENTUS XS model ekran kartı , kapalı kutu, hiç açılmamış jelatinli bir şekilde satılıktır.

İstanbul içi elden teslim ya da havale/EFT sonrası tüm illere gönderilir.

Fiyat : 5250 TL dir.

İyi forumlar.

FORUM DIŞINA SATILDI

Asus ROG Strix XG279Q 1 ms 2K G-Sync IPS HDR400 170Hz

Merhabalar ;

Penta Teknoloji, resmi distrübitör den temin ettiğim , güvenlik bantları üzerinde , kapalı kutu sıfır şekilde teslim edilecektir.

3 yıl Asus Türkiye garantilidir.

İstanbul içi elden teslim , diğer illere havale / EFT sonrası kargolanır.

https://www.akakce.com/...u-fiyati,709568283.html

Fiyat : 4750TL.

Hayırlı olsun.

SATILDI

SATILIK G.SKILL F4-3200C16D-16GTZR ( ARIZALI )

Merhabalar;

Amazon.de den almış olduğum ve 2 yıl garantisi dolduktan sonra 1 belleğin arızalanması sonucunda kiti komple kaldırıp yeni bir kit aldım. Arıza süreci ile ilgilenecek vaktim olmadığı için makul bir ücret karşılığında satışa koyuyorum.

Öncelikle G.skill RMA ile iletişime geçtim. Ramler RMA için kabul edildiler. Zaten problem çıkartan bir firma değil. Orijinal kutusu ya da fatura istemiyorlar. Direkt olarak ürünü ellerine sağlam bir şekilde ulaştırmanız isteniyor. Detaylı RMA dökümanını isteyene atabilir ya da Gskill üzerinden yeniden bir RMA talebi oluşturabilirsiniz.

Sadece kargoya verilip takibini yapmanız gereken bir durum var aslında. Ben yapabilirim, halledebilirim diyen için güzel bir fırsat diye düşünüyorum.

Piyasada en ucuz 1000 lira civarına satılıyor aşağı yukarı. 300 TL den veriyor olacağım. Dediğim gibi belleklerin biri çalışmakta, diğer bellek ise çalışmamakta.

Bellek modeli ve görselleri aşağıdadır.

ttps://www.gskill.com/product/165/166/1536654268/F4-3200C16D-16GTZRTrident-Z-RGBDDR4-3200MHz-CL16-18-18-38-1.35V16GB-(2x8GB)

İyi forumlar.

SATIŞTA

D7000+PHOTTIX GRIP-TAMRON 17-50-FULL KUTU-7991 Shutter EKİPMAN YADA SET OLARAK --GÜNCEL FİYAT--

Herkese merhabalar ;

Bir heves ile aldığım fakat düzenli kullanma fırsatı bulamadığım ve yıllardır kenarda yatan, ara sıra kullandığım makinemi satışa koyuyorum. Kendi şahsi makinemdir ve sadece 7991 shutter dadır. Makine kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alır. Çok net sıfır havası üzerindedir. Gerek objektif, gerek gövde olarak hem fiziki, hem mekanik , hem kozmetik olarak kusursuzdur.

Fazlaca kullanılmış ve perde sayısı yüksek makineler ile kıyaslamayınız. Kullandığım Grip bilenler bilecektir, orijinal gripten sonra gelen en iyi griptir.​ Objektif , alındığı günden bugüne Alman Rodenstock HR UV filtre ile korunmuştur.

Orijinal ilk bataryasını kullanmaktayım ve batarya ömrü hala %100 dür. Gerek D7000 gerek tamron 17-50 objektifin tüm kutuları ve içerikleri, faturalarından alım tarihlerine , kompozit kablolarına kadar eksiksiz teslim edilecektir.

Görerek , deneyerek almanız tercih sebebidir.

Kendi setim şu ekipmanlardan oluşmaktadır ;

Nikon D7000 (Makine)

Tamron 17-50 XR Di II (Objektif)

Phottix BG-D7000 (Grip)

Sandisk Extreme HD Video Class 10 30Mb/S (2adet) (Hafıza Kartı)

Rodenstock HR Digital UV 1x (Objektif Filtresi)

Kata DC 443 (Çanta)

Tek olarak istediğiniz bir ekipman var ise fiyat konusunu ayrı konuşabiliriz.

Hepsi için istediğim fiyat : 3250 TL dir.

İyi forumlar.

SATIŞTA

SATILIK CUSTOM SIVI SOĞUTMA İÇİN PASS THROUGH 2 ADET

Merhaba ;

Custom sistemimden boşa çıkan pass througt geçişlerini satıyorum. 2 adet vardır. Siyah renk ve temizdir.

iki adet : 40TL dir.

İyi forumlar.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dükkan Sahibi Hakkında

SeneCa61

İsim: Ufuk
Katılım zamanı: 5 Ekim 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Ağustos 2020; 12:05:17
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Arkadaş güvenilir ve samimi kendinden ekran karti aldim umduğumdan çok daha temiz cıkti sifir denilebilir tesekkurler ilgin icin dost :)
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK ORİGİN HESABI 60TL ( BF3+PRE,BF4+PRE ve Fazlası)
Alıcı: Advantea
Tarih: 29 Temmuz 2016; 20:04:50
Yorum:güvenli ve ilgili bir arkadaş
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CORSAİR CX750M 80+ BRONZE(Fiyat Düştü)
Alıcı: saltanat1299
Tarih: 12 Ağustos 2016; 15:39:40
Yorum:Sorunsuz alışverişimiz oldu kendisi ilgili ve dürüst bir arkadaş güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK WOW HESABI 20 TL
Alıcı: konz
Tarih: 19 Ekim 2016; 22:12:52
Yorum:10 numara satıcı. teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK CORSAİR CARBİDE SPEC-03 MİD TOWER
Alıcı: metomero
Tarih: 12 Kasım 2016; 20:11:02
Yorum:Gerçekten sıfır gibi tertemiz temiz bir ürün.Abime çok teşekkür ediyorum :)
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.391