Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

SATILIK SONY PS4 SİLVER WİRED HEADSET

orijinal sony ürünü.7.1 surround özelliği.chat özelliği.sıfırdan farksız çok az kullanıldı.kutu içeriği eksiksiz.

fiyat:100 tl
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK SONY E-818 LP KULAKLIK

ÜRÜN SIFIRDIR.ORJİNALDİR.SONY NİN EN KALİTELİ KULAKLIĞI DİYEBİLİRİM.E-818 LP.TWİN BASS ÖZELLİĞİ İLE DOYGUN BASS VE TİZ ÖZELLİĞİ İLE TATMİN EDİCİ SES.
ÜRÜNÜN ÜRETİMİ DURMUŞ OLUP HİÇBİR MAĞAZADA SATIŞI KALMAMIŞTIR.BEN BU ÜRÜNÜ MODELİ 10 YILDIR KULLANIYORUM.EVET YANLIŞ DUYMADINIZ :D
İLK ALDIĞIM GÜNÜN TESADÜFÜ ÜZERİNE VAZGEÇEMEDİĞİM BİR AKSESUAR OLDU.ONLARCA KULAKLIK ALDIM KULLANDIM AMA TADI BULAMADIM.FİYAT YANILTMASIN.
BU FİYATA KALİTELİ KULAKLIK OLMAZ DEMEYİN BİRAZ ARAŞTIRIRSANIZ ANLARSINIZ ANLATMAK İSTEDİĞİMİ.SENNHEİSER FALAN HİKAYE AÇIKCASI.BEN BU MODELDEN 3 TANE ESKİTTİM.DAHA SONRA YAKIN ZAMANDADA
BİDAHA BULAMAM DİYEREKTEN ÜRÜNDEN BİRAZ FAZLA TEMİN ETTİM.BİR TANESİNİ SATIŞA KOYMAYA KARAR VERDİM.İSTEYENLER BUYURSUN.
FİYAT:40 TL

SATIŞTA

SATILIK İPHONE 5 16 GB FİYAT DÜŞTÜ!!

6922SELAM ARKADAŞLAR ELİMDE TEMİZ ÇİZİĞİ OLMAYAN KAYITLI İPHONE 5 16 GB SİYAH CİHAZ BULUNMAKTADIR.SADECE BOYA ATMALARI MEVCUT.
ÖN ARKA JELATİNLİ.CİHAZDA VURUK EZİK YOKTUR.AMA TABİKİ BOYA ATMALARI MALESEF OLUŞMUŞTUR.KILIFLI VAZİYETLE HİÇBİR SORUN TEŞKİL ETMEMEMKTEDİR.
DONANIM VE PİL PERFORMANSI EMSALLERİNE GÖRE SÜPERDİR.YANINDA SIFIR ORJİNAL KULAKLIK VE ŞARZ ALETİ VERİLECEKTİR.DİĞER SORULAR VE TEKLİFLER LÜTFEN PMDEN.

FİYAT:800 TL

SATILDI

SATILIK 3DS SIFIR AYARINDA VE OYUNLAR

ELİMDE ÇOK FAZLA HATTA HİÇ KULLANMADIĞIM 3DS İ SATMA KARARI ALDIM,BOŞ BOŞ DURMASINA GÖNLÜM RAZI DEĞİL AÇIKCASI.
CİHAZ IN TEK SIFIRDAN FARKI JELATİNİN OLMAMASI.RESİM YÜKLEMEDİM BU DURUMDAN ÖTÜRÜ AMA İSTENİRSE YÜKLENİR.CİHAZ PAL AQUA BLUE RENGİ.
FULL KUTU İÇERİĞİ TAMDIR YANINDADA SSF4 3D VE RESİDENT EVİL REVELATİON OYUNLARIDA HEDİYEDİR.
İSTEDİĞİM FİYAT:250 TL TAKAS SADECE TABLETLERLE OLABİLİR.

SATIŞTA

SATILIK FAT KASA XBOX 360 İÇİN KİNECT ADAPTÖRÜ

ELİMDE TEMİZ KUTUSUNDA SADECE BİR KERE KULLANDIĞIM FAT KASA XBOX LARDA KİNECT BAĞLANTISINI YAPMAK İÇİN GEREKLİ OLAN ADAPTÖR BULUNMAKTADIR.FİYAT:25 TL

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

pesx

İsim:
Katılım zamanı: 1 Ekim 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Şubat 2019; 16:17:59
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK PSP FAT TEMİZ
Alıcı: SlyAllen
Tarih: 30 Ocak 2012; 15:32:39
Yorum:kesinlikle güvenilir satıcı
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK ACER LCD MONİTOR
Alıcı: öztin
Tarih: 3 Şubat 2012; 20:18:06
Yorum:teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK XBOX 360 JASPER
Alıcı: ZANE_
Tarih: 16 Şubat 2013; 20:29:14
Yorum:çok iyi bir alışverişti. satıcı kişi gayet açıklayıcı bir şekilde sorularımı cevapladı. içimde hiç bir şüphe kalmadı. kendisine teşekkür ederim. herkese iyi alışverişler.
Genel Puan:      
Ürün: XBOX 360 İÇİN FAT KASA 250 GB HDD REFERANS İLANI
Alıcı: DAVID GILMOUR
Tarih: 22 Şubat 2013; 1:10:40
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK PS VİTA WİFİ+EKSTRALAR
Alıcı: by_art
Tarih: 12 Mart 2013; 21:23:30
Yorum:Son derece güvenilir bir arkadaş, hızlıca sorunsuz halloldu alışveriş. Tavsiye ediyorum kendisini =)
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188