Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FORUM DIŞINA SATILDI

GSKILL 16GB (4x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Ram

DDR 4 sisteme geçeceğim için elimdeki ihtiyaç fazlası parçalarımı satıyorum. Ramlar başlıkta yazdığım model aynı seridir. ( DDR 3-1600 CL9-9-9-24)
Tek tek satmıyorum 2'li veya 4'ünü birden olacak şekilde satıyorum.
2x4 Gb olarak =200 TL
4x4 Gb olarak= 400 TL.
Kargo alıcıya ait olacak şekilde yollayabilirim son fiyattır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Gigabyte GA-970A-UD3P (rev. 1.0)

DDR 4 sisteme geçeceğim için elimdeki ihtiyaç fazlası anakartımı satıyorum. Kutu içeriği resimdeki gibidir, içinde 1 adet sata kablosu mevcut sadece diğerlerini sistemde kullanıyorum onun dışında içerik tamdır.
İstediğim fiyat 200 TL (son fiyattır) kargo alıcıya ait olacak şekilde yollayabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

[SATILIK / TAKASLIK] RAZER MAMBA CHROMA KABLOLU / KABLOSUZ

Elimde amazondan alınma razer mamba chroma ürünü bulunmaktadır.Garantisi mevcut değil sadece 2-3 ay kullanıldı, uzun süre dolapta yatıyordu tam kutu içeriği ile yolluyorum. Satma amacım ihtiyaç fazlası duruyor alışamadım elime göre fazla büyük kalıyor.Bunun yerine sistemime Ram almak için değerlendirmeye karar verdim.Fiyat 250 TL kargoyu ben karşılıyorum, 8GB ( 2x4 1600 mHz) Ram ile takas olur.

Ürün amazonda gözüktüğü gibidir;

https://www.amazon.com/...Ergonomic/dp/B013LDTYI6

Buda üründen direk resimler;

SATILDI

AMD FX 6300 3.5 GHZ

Birkaç gün önce forum üzlerinden R9 270 ekran kartımı satmıştım sorunsuzca, sistemi yenilediğim için şimdi de Fx 6300 işlemcimi satıyorum.Cpu'nun herhangi bir sıkıntısı yoktur, stok soğutucu tam kutu içeriği ile beraber yolluyorum.Fiyatı 200 TL, son fiyat kargo alıcıya aittir.

Ürün resimlerdeki gibi gönderilecektir, cpu'nun üzerinde benim kullandığım termal macun var ama siz yenileyebilirsiniz yinede.

SATILDI

Asus R9 270 DirectCU II 2GB

Üst modele geçtiğim için yaklaşık 2 yıldır kullandığım R9 270 ekran kartımı satıyorum.Kartın herhangi bir sıkıntı veya sorunu yoktur, tam kutu içeriği ile yolluyorum.Fiyat 350 TL ve son fiyattır kargo alıcıya ait.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

-Bane

İsim: Deniz Doğan
Katılım zamanı: 13 Eylül 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 17 Kasım 2018; 0:46:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Asus R9 270 DirectCU II 2GB
Alıcı: Chamonix
Tarih: 18 Ocak 2018; 12:07:00
Yorum:Sorunsuz Alışveriş. Ürünler Sorunsuz. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Önce havale sonra ürün şeklinde aldım. eksiksiz ulaştı.
Genel Puan:      
Ürün: AMD FX 6300 3.5 GHZ
Alıcı: euse1474
Tarih: 22 Ocak 2018; 14:09:11
Yorum:Güzel bi şekilde paketlenmiş, sorunsuz çalışır vaziyette teslim aldım. Almaya karar verdiğim gün epey yağmur yağmasına rağmen kargoyu sonraya bırakmadı hemen kargoladı. Ben arkadaşla alışverişimde sorun yaşamadım size de tavsiye ederim :)
Genel Puan:      
Ürün: [SATILIK / TAKASLIK] RAZER MAMBA CHROMA KABLOLU / KABLOSUZ
Alıcı: Quaven
Tarih: 13 Mart 2018; 19:34:21
Yorum:Ürün elime geçti ilanda belirttiği gibi sıkıntısız ve temiz...
Genel Puan:    
Ürün: Gigabyte GA-970A-UD3P (rev. 1.0)
Alıcı: endrdmrl
Tarih: 1 Ağustos 2018; 10:15:23
Yorum:Kargo geldi fakat içi boş bir şekilde geldi.Konu araştırılıyor o yüzden ortalama puan verdim.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.750