SATILDI

SATILIK 500 GB 4.41 CFW PLAYSTATİON 3

4.41.2 Rebug CFW yüklü 500 gb Samsung Sata II Hdd ile upgrade edilmiş, yine istenildiği takdirde rahatlıkla kendinizin de downgrade edebileceği, istediğiniz oyunu yükleyip sorunsuz oynayabileceğiniz konsolumu satıyorum. Cihaz orjinalinde 40 gb fat versiyondur ve CECHJ04 kodludur. Cihazımı bu forumdan 1 aylıkken almıştım, Sony Euroasia garantili makinaydı, haliyle garantisi bitti. Kesinlikle garanti dahilinde de olsa cihazım tamir görmedi, hiçbir parçası değişmedi. İlk günkü gibi duruyor, çalışmayan bir yeri ve bileşeni yok. Kozmetik açıdan da (birkaç kılcal iz dışında) ilk günkü gibi sayılır. Özenle muhafaza edildi ve kullanıldı. Aldığımdan beri bir türlü tam anlamıyla zaman bulamadım işimden dolayı halada bulamıyorum, bu sebeple fazla çalışmadı cihaz, hiç ama hiç yıpranmadı diyebilirim, tertemiz makine. CFW attıktan sonra hiç online a girmedim dolaysıyla herhangi bir banı bulunmuyor. 1 adet orj. dualshock 3 kol var, ayrıca bazı oyunları açabilmek için Blu-Ray şart olduğundan 1 Adet kutulu orj. Ps3 oyunu (Legendary) vericem. Cihazın orjinal kutusu vardır, kendi kutusuyla özenle paketleyerek gönderimi yapıcam. Ticari olarak düşünmeyen gerçekten alıp kullanıcak; kullandıkçada bana dua edicek birisi olsun yeter. Alıp satmayı düşünen arkadaşlar boşuna temasa geçmesin. Güven sorunu yaşayan arkadaşlar için sanalpazar a da ilan açtım. İçinde yüklü hazır oyunlar şöyle;

Guacemelee
Shoot Many Robots
Urban Trial Frestylee
Renegade Ops
Assassin's Creed III
BioShock İnfinite
Dark Souls
Dead Space 3
Dishonored
Devil MAy Cry (Yenisi)
Fifa 13
God Of War: Ascension
Grid 2
Metro:Last Night
Mortal Kombat (Yenisi)
NBA Street Homecourt
SSX
Last Of Us
Tomb Raider (Yenisi)
WWE 13

FİYAT: 550 TL

Sanalpazar linki: http://www.sanalpazar.c...ystation-3__isp10780566
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK ÇOK ACİL 1155 PIN ANAKART

Merhaba arkadaşlar. Elimde forumda bir arkadaşımızdan aldığım i3 3220 işlemcim ve Gskill in DDR3 bellekli 4gb ramim var. bu işlemcim için orta sınıf bir board alıcam çok acil olarak. Aradığım sabit bir marka yok, garanti şartım da yok arkdaşlar. Sadece iş görecek uyduruk olmayan bir anakart arıyorum. P67 chpsetli orta halli bir anakart olabilir. Elinde olan arkadaşlarımız varsa çok acil ulaşsınlar bana.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK ÇOK ACİL ANAKART, İŞLEMCİ VE DDR3 RAM

Arkadaşlar merhaba. Eski emektar sistemimi komple orta halli bir sistemle değiştirmeye karar verdim. Ekran kartım ve power supply olayını hallettim forumdaki arkadaşlarımızdan alarak. Geriye anakart, işlemci ve ram kaldı. İ3 2100 ile i3 3220 arasında bir işlemci ve buna uygun DDR3 bellekli bir anakart arıyorum çok acil. elinde olan arkadaşlarımız varsa iletişime geçsinler benimle konuşup anlaşalım, alışverişimiz olsun. garanti şartı koşmuyorum. Anakart ve ram iel ilgili A yada B marka olması takıntım yok. Bu işlemcileri düzgün bir şekilde kaldıracak orta halli bir anakart yeterli olucaktır benim için.

FORUM DIŞINA SATILDI

Alınık Acil 7750, 6850 veya gtx 460 Ekran Kartı

Radeon 7750, 6850 veya gtx 460 GDDR5 bellekli PCI ekran kartı arıyorum arkadaşlar, garantili olma takıntım yok. Sağlam ve temiz olması yeterli benim için. A yada B marka kartı olmasının da önemi yok, GDDR5 bellekli standart bir kart alıcam forumdaki arkadaşlarımızın birinden.
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK PS3 OYUNLARIM FORUMDAKİ EN İYİ FİYATLAR (SON İNDİRİM)

Elimde bulunan ps3 oyunlarının bazıları satılıktır. Oyunlar ikinci bölge pal ve tertemizdir. Kutu, kitapçık vs hepsi tamdır arkadaşlar. Blu-Ray lerde en ufak bir çizik daha yoktur, özenle muhafaz edip kullanıldı.

Red Dead Redemption (Full kutu içeriği ve haritası tam)-----------} 28 TL (perspective nickli arkadaşımıza satılmıştır hayırlı olsını dilerim)

Heavenly Sword (Full kutu içeriği)------------------------------------} 19 TL (phoenix_88 nickli arkadaşımıza satılmıştır hayırlı olsını dilerim)

Fifa 11 (Full kutu içeriği)-----------------------------------------------} 15 TL

Motorstorm Pacific Rift(Full kutu içeriği, platinum versiyonudur)--} 15 TL

Pazarlık için gönderilen pm lere cevap vermiycem arkadaşlar, zaten forumdaki en uygun fiyatları vermeye çalıştım, son kezde indirimimi yaptım. Alışverişlerimiz önce eft sonra kargo şeklinde olucak. Güven sorunu yaşayan arkadaşlar için sanalpazar yada istedikleri yerden get ile ilan açabilirim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

citiraga

İsim: Erkan Bakan
Katılım zamanı: 19 Ağustos 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 18:09:21
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Alınık Uncharted 2(2.bolge,pal)
Alıcı: yado1907
Tarih: 18 Nisan 2010; 23:42:28
Yorum:çok hızlı bir şekilde alışverişimiz oldu güvenilir bir arkadaş
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Uncharted 2 Şok Fiyat
Alıcı: DI2ACULA
Tarih: 3 Haziran 2010; 12:02:13
Yorum:arkadaş ile sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Alınık Fifa Soccer 2010 (Referans İlanıdır)
Alıcı: g.#98
Tarih: 7 Temmuz 2010; 0:38:20
Yorum:İlgili ve güvenilir bir üye. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK FIFA 2009 FİYAT DÜŞTÜÜÜ
Alıcı: nozdoner75
Tarih: 4 Ağustos 2010; 12:36:11
Yorum:ilgisi çok iyi arkadaşımıza teşekkür ediyorum
Genel Puan:      
Ürün: Temiz Kutulu Kitapçıklı FİFA 2010 (15 TL)
Alıcı: mrmussy
Tarih: 28 Kasım 2010; 1:16:37
Yorum:bekledi, bekledi, bekledi, bekledi... keyfim olup da, kafam basıp da parayı gönderebilene kadar sab
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.109