FORUM DIŞINA SATILDI

Alınık Çok Acil Fan

Merhaba;

Sistemimde bulunan Strike-X 600W güç kaynağımın fanı inanılmaz ses yaptığından dolayı acilen değiştireceğim. psudan çıkan orijinal fanın modeli şöyle :DFS132512H 3w ve sanırım 135mm

Bunun yerine daha düzgün bir fan almak istiyorum. Sağlam ve kaliteli ikinci el bir fanda olabilir. Yada psuma ya uyan 14cm bir üründe olabilir.

FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK ACİL SATA3 2TB 3.5" HDD

Merhaba acil 2tb lik 3.5" sata 3 ara yüzlü 7200 rpm 64mb önbelleklli bir hdd arıyorum. Bilgisayarımda işletim sisteminin kurulu oldu ssd var. Bu diski yanına oyunlarımı ve depolarımı muhafaza etmek için kullanıcam. Genelde oyun amaçlı kullanmaktayım masaüstü bilgisayarımı.

FORUM DIŞINA SATILDI

ALINIK ACİL LUMİA 525

Çoğu arkadaşımızın tavsiyesi üzerine lumia 525 almaya karar verdim. Temiz olmak kaydıyla ikinci el istiyorum, rengi farketmez. Kutu içeriğinin eksiksiz olması tercih sebebidir. Fiyat olarak birşey belirtmek istemiyorum, anlaşabileceğimizi düşünüyorum satacak arkadaşla. Lumia 520 için teklif vermeyin arkadaşlar.

Gün içerisinde internete erişme şansım pek olmuyor ne yazık ki. O sebeple ilgilenen arkadaşlar bana çağrı atabilir yada sms gönderebilir. Dönüş yaparım.

0536 565 75 69

Erkan BAKAN

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Temiz İphone 3GS 16GB Siyah Bol Fotolu

Merhaba arkadaşlar;

Yaklaşık 1 yıldır kullandığım 3GS mi satıyorum. Siyah renkte, 16GB. Cihazım gayet temiz ve özenle kılıfıyla kullanıldı sürekli. Hiçbir şekilde tamir görmemiş herhangi bir yeri kurcalanmamıştır, içi kesinlikle açılmamıştır. Kullanıma bağlı kılcal çizikler mevcut sadece.

Her fonksiyonu çalışmaktadır, hiçbir sıkıntısı yoktur. Tuşları sorunsuzdur. Home tuşuna bazen birazcık sert basmak gerekebiliyor. Sürekli Assistive Touch ile kullanıyorum her ihtimale karşı. Çoğu İphone cihazda bulunan şarj kısmındaki çatlak cihazımda yoktur.

Bataryası gayet iyi gitmektedir çok kurcalanmadığı sürece 2 günü çok rahat aşmaktadır.

Orjinal Kutusu ve orjinal kutu içeriği tamdır. (Kitapçıkları, kulaklığı, iğnesi, orj. data kablosu, orj. şarj aleti) Orjinal kulaklığı birkaç kez kullanıldı. Cihaz ile birlikte şık bir Silikon kılıfta göndericem.

Pasaport kayıtlı cihazdır yani kesinlikle kapanma riski yoktur. Bütün operatörler ile kullanabilirsiniz.

Cihazımda İOS 6.1.6 yüklüdür, kesinlikle jailbreak denenmedi cihazda sadece sürekli çıkan orjinal güncellemeler kullanıldı hep. Cihazı alan arkadaşa telefonu tamamen temizleyerek (foto, müzik, kendi yüklediğim uygulamalar vs) fabrika ayarlarında göndericem.

İstediğim fiyat [bCİHAZ SATILMIŞTIRl. Pazarlık için pm atmayın yada aramayın kesinlikle. Cihazın gönderim ücretini ben karşılıycam sadece. İsteyene yada güven problemi yaşayan arkadaşlarımız için GET farkı ile sanalpazar, sahibinden yada gg den ilan açabilirim sorun değil.

Cihazın ekranı üzerindeki koruma jelatini biraz kabardığından resimlerde o şekilde görünüyor. Çalıştığım işyerinde internet kullanamadığım için site üzerinden gönderdiğiniz pm lere hemen cevap veremeyebilirim arkadaşlar. Cep telefonum: 0536 565 75 69

CİHAZ SATILMIŞTIR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK SIFIR IPHONE 5C 16 GB

Cihaz Teyzemin oğluna hediye olarak ülker firmasından verildi. Kutusu hiç açılmamış yurtiçi garantili cihazdır. Sıfır olarak açılmamış kutusunda ve jelatini üstünde verilecektir. Cihaz 16gb ve beyaz renktir. Ürün sıfır kutusunda olduğu için resim temsilidir.

Fiyat :1500 tl (pazarlık ve takas söz konusu değil)

İletişim için Tel: 0554 778 00 02

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Dükkan Sahibi Hakkında

citiraga

İsim: Erkan Bakan
Katılım zamanı: 19 Ağustos 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Eylül 2020; 18:09:21
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Alınık Uncharted 2(2.bolge,pal)
Alıcı: yado1907
Tarih: 18 Nisan 2010; 23:42:28
Yorum:çok hızlı bir şekilde alışverişimiz oldu güvenilir bir arkadaş
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Uncharted 2 Şok Fiyat
Alıcı: DI2ACULA
Tarih: 3 Haziran 2010; 12:02:13
Yorum:arkadaş ile sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Alınık Fifa Soccer 2010 (Referans İlanıdır)
Alıcı: g.#98
Tarih: 7 Temmuz 2010; 0:38:20
Yorum:İlgili ve güvenilir bir üye. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK FIFA 2009 FİYAT DÜŞTÜÜÜ
Alıcı: nozdoner75
Tarih: 4 Ağustos 2010; 12:36:11
Yorum:ilgisi çok iyi arkadaşımıza teşekkür ediyorum
Genel Puan:      
Ürün: Temiz Kutulu Kitapçıklı FİFA 2010 (15 TL)
Alıcı: mrmussy
Tarih: 28 Kasım 2010; 1:16:37
Yorum:bekledi, bekledi, bekledi, bekledi... keyfim olup da, kafam basıp da parayı gönderebilene kadar sab
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.695