AYIRTILDI

[Satılık] Sandisk X300s 256 GB SATA III SSD

Merhaba,

Sandisk X300s 256 GB SATA III SSD, ihtiyaç fazlası olduğu için satılıktır.
Sandisk'in veri güvenliğine yönelik bir modelidir. Okuma-yazma performansı da yüksektir.

Fiyat: 200 TL

İzmir içinde elden teslim ederim. Şehir dışında, istediğiniz bir kargo şirketiyle gönderirim.

2015 yılında alındı. Garanti durumunu bilmiyorum.
Fazla kullanılmamış bir SSD. Oyunlar için kullandım. Oyunları fazla değiştirmedim.

SSD donanımsal şifrelemeyi destekliyor. (TCG Opal and IEEE-1667). Kullanım amacınıza göre işe yarayabilir.

Ürün bilgisi: http://downloads.sandis...eet/x300s-datasheet.pdf

Fotoğraf (Kullanım ve performans verilerini ekledim):

Benchmark'ı formatlayarak yaptım. (%5 dolu görünüyordu.)

TBW değeri bu modelde görüntülenemiyor. Ancak sağlık durumu %100 çıkmış.

AYIRTILDI

[Ayırtıldı] PLAYSTATION 4 PRO - 2400 TL (SSD + 7200 RPM HDD + 32 Adet Yüklü Oyunla Beraber 2900 TL)

--- Ayırtıldı ---

Merhaba,

PS4 Pro konsolumu, yanında depolama birimleri ve yüklü oyunlarla beraber satıyorum.

Toplam Fiyat: 2900 TL
Sadece konsol, gamepad ve kutu içeriği alınırsa: 2400 TL

PS5'e geçeceğim için satıyorum. Makul bir teklif gelmemesi durumunda kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.

2017 Mart'ta, Sony TR üzerinden alınmış bir cihazdır. Garantisi bitti.
İzmir içinde elden teslim olur. Diğer illere istediğiniz kargo şirketiyle gönderirim.

Ürünün özellikleri ve kondisyonu:

- Konsol CUH-7016B serisi. Temiz durumdadır. Kutu içeriği tamdır. Orijinal HDMI 2.0 ve USB kabloları olacak.
- Fazla kullanılmış bir cihaz değil. Aylarca açılmadığı dönemler oldu. 2013'te aldığım PS4 Fat'in hala çalıştığını düşününce, bu konsolun da uzun süre bir problem çıkaracağını sanmıyorum.
- Kutuda, konsolla beraber gelen DualShock 4 v2 olacak. Gamepad'in iç temizliğini yapmıştım.
- Fanın temizliğinden emin olmak için konsolun alt ve üst kapağını çıkarıp takmıştım. İç bileşenlerine bir müdahelede bulunmadım.

Depolama birimleri:

- Toshiba 2 TB 7200 RPM 3.5 inç HDD,
- Harici USB 3.0 HDD kutusu
- Sandisk X300s 256 GB SATA3 SSD

(İkinci el değeri 500 TL seviyesinde.)

256 GB SSD'yi sistem sürücüsü yapıp birkaç önemli oyunu ona kurarsınız. 2 TB 7200 RPM HDD de, PS4 Pro'nun HDD'sine göre hissedilir biçimde hızlıdır. Performans ve kapasite için ideal bir çözüm. (HDD gürültüsünü azaltmak için, kağıtla basit bir tampon uyguladım.)

Oyunlar:

Bir daha PS4 kullanmayacağım için, PSN'den satın aldığım oyunları alıcının faydalanması amacıyla, bedelsiz olarak yüklü bırakıyorum. Oyunlar harici HDD üzerinde yüklü olacak (dilerseniz 2-3 tanesini SSD'ye aktarırım). Hesabın kendisini vermiyorum; ancak konsolu aktive edilmiş olarak bırakacağım için, kendi hesabınızla bu oyunları oynayabileceksiniz.
Bir daha PS4 kullanmayacağım için, konsolun aktivasyon durumunda bir problem çıkacağını zannetmiyorum. Sadece, oyunları silmemeniz gerekiyor. Problem yaşarsanız yardımcı olurum.

Sadece konsolu alırsanız, seçeceğiniz oyunları yüklerim. Konsolun kendi 1 TB diskine hepsi sığmıyor

- FIFA 20
- God of War Digital Deluxe
- Marvel's Spider-Man
- The Last of Us: Remastered (DLC'yi içeriyor)
- Horizon Zero Dawn
- Resident Evil 2 Remake
- Dark Souls 3 (DLC'ler dahil)
- Dark Souls 2: Scholar of The First Sin (DLC'leri içeriyor)
- Dark Souls: Remastered (DLC'yi içeriyor)
- God of War III Remastered
- Uncharted: The Nathan Drake Collection (UC1-2-3 Remastered + DLC'leri)
- Assassin's Creed: Oddysey (DLC'ler dahil)
- Assassin's Creed: Origins
- Assassin's Creed: Unity
- Battlefield 1 + Premium
- Titanfall 2
- Shadow of the Tomb Raider (DLC'ler dahil)
- Rise of the Tomb Raider: 20th Anniversary (DLC'leri içeriyor)
- Gran Turismo Sport
- Dirt 4
- Beyond Two Souls
- NBA 2K18
- Journey
- Flower
- Resogun
- Super Stardust Ultra
- Batman Arkham Knight (DLC'ler dahil)
- Batman Arkham City Remastered
- inFamous: Second Son
- Killzone: Shadow Fall
- Driveclub
- The Order 1886 (Kutulu)

Yüklü olan PSN Plus ve EA Access oyunları (Hesabımda şu an Plus ve Access yok. Plus & Access'a sahip olan başka bir hesapla oynanabiliyorsa, bu oyunları da yüklü bırakırım. Ya da benim hesabıma bir süre için Plus & Access alabiliriz.):

- Uncharted 4
- Bloodborne
- Shadow of the Colossus Remake
- Until Dawn
- Bioshock Collection
- Battlefield V
- Star Wars Battlefront 2

İsterseniz başka PSN Plus & EA Access oyunları da yükleyebilirim. 2013'ten beri verilen oyunların çoğu hesabımda var.

Whatsapp ve SMS için irtibat no: 0544 518 3288
Aramadan önce lütfen mesajla ulaşın. Aramalara günün her saati bakamıyorum.

Fotoğraflar:

FORUM DIŞINA SATILDI

[Satıldı] Corsair M65 Pro RGB Beyaz Mouse (21 Ay Garantili)

--- Satıldı ---

Merhaba,

Corsair M65 Pro RGB Beyaz mouse satılıktır.

Fiyat: 195 TL (Elden 180 TL olarak satıldı.)

GeT ilanı açılabilir. İzmir içinde elden teslim edilebilir. Kargo durumunda fiyatı belirleriz.

Ürün hakkında:

** Temiz durumdadır ve az kullanılmıştır. Sıfır ayarında denebilir.
** 08.06.2019'da Eternal Bilgisayar'dan alındı. 21 ay Türkiye garantisi vardır.
** 12000 DPI optik sensör, sniper tuşu, tuşla DPI ayarlama, ayarlanabilir ağırlık (135.5 g - 115 g), senkronize edilebilir RGB ışıklandırma, mousepad kalibrasyonu, porselen hissi veren ve terletmeyen kaplama gibi özellikleri vardır.
** Kutusu, kutu içeriği ve fatura & garanti belgesi verilecektir.
** Sıfır fiyatı Eternal Bilgisayar'da şu an 255 TL. Ancak kampanya dahilinde ve değişkenlik gösteriyor.

Whatsapp veya SMS'ten erişim için: 0544 518 3288
Telefonlara günün her saati bakamadığım için, önce mesajla ulaşın.

Fotoğraflar:

SATIŞTA

[Satılık] SONY MDR-ZX220BT Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık (Garantili)

Merhaba,

Birkaç saat kullanılmış SONY MDR-ZX220BT Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık satılıktır.

Fiyat: 200 TL

İzmir içinde elden satış olur. GET ilanı açılır. Kargo durumunda ücreti konuşuruz.

Ürün Hakkında:

** 21 Mayıs 2018'de Mediamarkt'tan alındı. 21 Mayıs 2020'ye kadar garantilidir. E-faturası mevcuttur.
** Kulaklık sadece birkaç saat kullanıldı. Dış kondisyonu ve batarya durumu sıfır ayarındadır.
** Kutu içeriği tamdır. Yalnız, kutudan çıkan micro USB kablosu yerine, beyaz renkte, daha uzun bir kablo vereceğim. Kendi kablosunu bulamadım.
** Volume ayarı, mikrofon, başlıkları döndürerek az yer kaplama gibi özellikleri vardır.
** Sürücüleri 30 mm'dir. Bluetooth 4.0 ve NFC desteklidir. 8 saate kadar batarya süresi vardır.
** Ses kalitesi fiyatına göre başarılıdır. Tabii FLAC dosyaları dinlemek için tercih edilecek bir model olmayabilir; ancak ses netliği ve tiz-mid-bass dengesi tatminkar seviyede. Burn-in süreci tamamlandığında biraz daha iyileşecektir.
** akakce.com 'daki en düşük sıfır fiyatı 320 TL.

https://www.sony.com.tr...07496595930691371079843

Fotoğraflar:

SATIŞTA

[Satılık] Sennheiser Momentum On-Ear Red Kulaklık

Merhaba,

Sennheiser Momentum On-Ear Red V1 kulaklık satılıktır.

Fiyat: 500 TL

GET ilanı açılabilir. İzmir içinde elden teslim edebilirim. Kargo durumunda ücreti belirleriz.

Normalde takas düşünmüyorum. Sadece, ikinci elde kolay satılabilecek bir ürünle takas olabilir.

Ürün hakkında:

** Bass ve tiz başarısıyla öne çıkan bir modeldir. Mid ve dinamik alan olarak da, böyle bir model için iyi seviyededir denebilir. Ses izolasyonu ise on-ear bir kulaklığa göre üst seviyede.

** 1.4 metrelik, mikrofon, dijital ses düzeyi ayarı ve play/stop tuşu olan orijinal kablosuyla teslim edilecektir. Ses ayarı sadece iPhone'larla çalışsa da, mikrofon ve play/stop tuşu universal'dir. En azından Samsung telefonumda çalışıyor.

Kablosu çıkarılabilir. Farklı kablo takarak universal ses düzey ayarı veya bluetooth özelliği kazandırılabilir. Bu arada, ürünün tuş barındırmayan ikinci kablosu, ürünü aldığımda kutudan çıkmadı. Ancak o kabloyu tercih etmek için bir sebep yok.

** Malzeme kalitesi yüksektir. Ergonomisi başarılıdır. Benim gibi iri yapılı kişiler de problemsiz kullanabiliyor.

** Kutusu ve taşıma çantası verilecektir.

** Ürünü ikinci el olarak almıştım. Fazla kullanılmamış bir üründür. Kendim de deneme amaçlı kısa süre kullandım.

** Ürün V1 modelidir. V2'den pek farkı olmadığı söyleniyor. V2 modelinin n11'deki sıfır fiyatı 1200 TL.

** Garantisi muhtemelen bitti. Servis hizmetini veren Bircom'un sitesinde seri numara kontrolünü bulamadım.

Garanti veya bir değişim-onarım işlemine muhtemelen ihtiyaç duymazsınız. Ses kontrolü dijital olduğu için, kablo kaynaklı sorun çıkma ihtimali az.

Telefonlara günün her saati bakamadığım için, öncelikle mesaj yoluyla ulaşın.

Ürünün fotoğrafı:

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Dükkan Sahibi Hakkında

Castle Bravo

İsim:
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 11 Ağustos 2020; 23:15:35
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: MSI 8800 GTS 320 MB O/C
Alıcı: cengiz_vga
Tarih: 4 Nisan 2009; 13:59:03
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: MSI P6N SLI-FI v1
Alıcı: mamad
Tarih: 4 Nisan 2009; 13:59:35
Yorum:Sorunsuz satıcı, sorunsuz ürün. Forumda bilinen sevilen biri. :)
Genel Puan:      
Ürün: Sparkle 8800 GTS 512
Alıcı: 1
Tarih: 4 Nisan 2009; 14:08:12
Yorum:4x4 alışveriş. Teşekkür ediyorum kendisine
Genel Puan:      
Ürün: Club 3D HD 4870 1 GB: 300 TL
Alıcı: EcZaNeT
Tarih: 7 Nisan 2009; 13:17:41
Yorum:iyi bir arkadaşla güzel bir alışveriş oldu teşekkur ederim
Genel Puan:      
Ürün: Asus A9550 GE/TD 128 MB: 20 TL
Alıcı: teutara
Tarih: 1 Temmuz 2009; 23:02:44
Yorum:şimdiye kadarki alışverişlerimden kesinlikle en güzel alışverişti.güvenilir, ilgili ve bilgili bir
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172