SATILDI

Satılık Masaüstü Bilgisayar ( Ryzen 5 2600 - 16GB 3000mhz Ram - 4GB RX570 - Crucial M2 500GB SSD )

Merhabalar, başlıkta sistemin biraz özetini vermeye çalıştım fakat tüm bilgileri burada girmek istiyorum.

Öncelikle söylemeliyim ki sistemi toplayalı 5 aydan kısa bir süre oldu, satma sebebim konsol tarafına geri dönüş yapmak istediğimdendir. Garanti durumları parçaların yanında yazmaktadır.

Sistemin Özellikleri

AMD Ryzen 5 2600 İşlemci ( Amazon.co.uk üzerinden alındı, 2 sene garantisi vardır. 1 yıl Amazon'dan birebir değişimli , geri kalan 1 yıl AMD garantili ) --- SATILDI @Mus1C

Sapphire RX570 4GB Pulse ITX Ekran Kartı ( Yukko üzerinden satın alındı, herhangi bir problemi yok ) --- SATILDI FORUM DIŞI

Corsair Vengeance 3000MHZ 16 GB (8GB*2 DDR4 Ram) CL16 ( Amazon.com üzerinden alındı, Corsair tarafından garantilidir. ) --- SATILDI @Mus1C

Crucial P1 500GB M.2 Nvme SSD (Amazon.com üzerinden alındı, bunun da Crucial tarafından garantisi mevcuttur. ) --- SATILDI @Mus1C

MSI B450M Bazooka Anakart ( Amazon.com üzerinden aldım, maalesef anakartın garantisi yoktur. Sebebi de MSI'ın uluslararası garanti geçerliliğinin olmaması. )

Evga 600W Bronze Güç Kaynağı ( Amazon.com üzerinden alındı. )

Aerocool Aero 800 Beyaz Kasa + 4 Adet Corsair SP120 Mavi renk fan

Fiyat: 3800TL'dir.

Lütfen pazarlık için fazla zorlamayın. Elimden geldiğince en iyi fiyata vermeye çalıştım. Teşekkürler.

Denizli içi elden teslim edebilirim, diğer illere ise alıcı ödemeli yollayacağım.

SATILDI

Satılık The Division 2 Amdrewards

Içindeki Re5 ve DMC' yi sattigim ve son olarak Division 2 kalan Amdrewards hesabımi satışa çıkarıyorum. Sadece Division 2 bulunmaktadır. 15 Mart günü oyun çıkmış olur. Genelde sabaha karşı çıkmış oluyor.
Fiyat : 150TL'dir.

SATILDI

Satıldı

AMD Rewards'tan işlemci ve ekran kartı kodları kullanılarak alınmış oyunlardır. İşlemci kampanyasından gelen The Division 2 ayrı, ekran kartı kampanyasından gelen The Division 2 ayrı hesaplardadır. Aynı oyunu defalarca farklı kişilere satıyorum diye düşünülmesin. Oyunlar Mart ayı içerisinde indirmeye ve kütüphaneye eklenmeye sunulacaktır..

Fiyatlar
The Divison 2 - 150TL (STOK 1) ( 1 tanesi satıldı, elimde 1 tane daha içinde sadece The Division 2 olan amdrewards hesabı mevcut ) (Ekran kartı kampanyasından gelen 3 oyunlu paketin The Division 2 satışını da oyun çıktıktan sonra yapacağım. )

Satıldı 1 adet > @gamerxir , @HapLoo

DMC 5 >>>@erceguven hocamla anlaşılmıştır.

http://prntscr.com/mdszit

SATIŞTA

SATILDI

Merhaba arkadaşlar, yakın süre önce ikinci el olarak satın aldığım Ryzen işlemciyi satışa sunuyorum. Normalde uzun süre kullanmak için almıştım fakat maalesef maddi durumlardan ötürü satıyorum. 2017 temmuz ayında alınmış olup,2020 Temmuz'a kadar garantisi devam etmektedir. Faturalı bir üründür.

Kutusu vs. durmaktadır.

Fiyat: 750TL'dir. Kendim şu anda aktif olarak kullanmaktayım. İlginize teşekkür eder, iyi günler dilerim.

SATIŞTA

SATILDI

Merhabalar, ürün yurt dışından satın alınmıştır. (NEWEGG) Ömür boyu garantisi mevcuttur. Fiyat: 320TL Kargo benden , lütfen pazarlık yapmayınız. Teşekkürler.

Faturası mevcuttur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Dükkan Sahibi Hakkında

rookiecod3r

İsim: Erdem Taş
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Mayıs 2021; 17:26:07
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TERTEMİZ 40GB PAL PS3 510YTL(TAKAS YOK)
Alıcı: mandayuvasi
Tarih: 6 Mayıs 2009; 19:43:35
Yorum:Ürün bana aynen anlatıldığı gibi geldi. İlanda tertemiz yazıyordu hakikaten tertemiz çıktı. Tam zam
Genel Puan:      
Ürün: FİFA09 PAL PS3 50YTL
Alıcı: HiAxiSheytan
Tarih: 9 Haziran 2009; 23:18:03
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK XBOX360 ARCADE PACK FALCON 380YTL
Alıcı: WebEX
Tarih: 15 Haziran 2009; 20:04:51
Yorum:Sorunsuz satıcı..
Genel Puan:      
Ürün: SATILMIŞTIR.
Alıcı: Metalchurch
Tarih: 23 Temmuz 2009; 20:28:35
Yorum:Sorunsuz alışveriş ve ilgili satıcı.Kargo konusundada gerekli hassasiyeti göstermiş teşekkürler ken
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Pc Parçaları
Alıcı: geforcemx
Tarih: 2 Ağustos 2009; 18:48:30
Yorum:ilgili,sorunsuz bir arkadaş...herkese kendisiyle alışverişi tavsiye ederim..
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.109