SATIŞTA

SATILDI Xbox One S Gamepad - 1 Haftalık - 1 sene garantili

Geçtiğimiz hafta Microsoft tarafından değişim ürünü olarak sıfır geldi. Bir süre kullandım fakat sonra sarmadi. Bu yüzden satışa çıkarıyorum.

24/07/2021 e kadar garantisi devam etmektedir.

Pazarlık yoktur.

SATIŞTA

Apple iPad Air 1. nesil 16GB Wi-Fi + Sim Kart

Bir süredir kullanıyorum. Ablamdan almıştım. Kendisi pek kullanmadı diyebilirim. Alınalı çok uzun süre oldu. Orijinal adaptörü mevcut.(Dönüştürücülü - Yurtdışından alındığı için) Maalesef kablosu orijinal değil.

Kutusu vb. mevcut. Kutulu sağlam bir şekilde paketleyebilirim. Yanında Beyaz renk korumasını da verebilirim. Tuşları sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Herhangi bir hasarı yok. Varsa arkasında kılcak çizik vardır ama gözü rahatsız edecek bir şekilde değil. Sürekli kılıfla kullanıldığından olmayabilir.

Batarya ömrü kusursuz denemez, video izlemede 4-5 saat arası orta düşük parlaklıkta çıkarıyor. Alacak arkadaşı tatmin etmezse, bataryasını değiştirebilir. Ben pek gerekli görmedim.

Fiyatım 900TL'dir. Bilmiyorum ipad 4. nesil retinaya 1500 yazanlar var. Tabiki onları baz alarak bu fiyatlandırmayı sunmuyorum ama piyasa delirmiş durumda, maalesef bu son fiyatım. Teşekkürler.

Resim isteyenler : 0554 110 27 87 numaralı telefona mesaj atabilir.

Not: Hocam pazarlıksız demişsin ama ile başlayan cümleleri ya trollüyorum ya da cevaplamıyorum. Cevap alamazsanız bilin ki bundandır.

SATIŞTA

Battlefield V Origin CD KEY - 85TL / FIFA 20 - 180TL

Herhangi bir VPN veya bölge aracılığıyla alınmamaktadır. Amazon üzerinden alıyorum. Size teslim ediyorum. Fiyatta pazarlık yoktur.

Ödeme Enpara.

SATIŞTA

BİTTİ

BİTTİ civarı bakiyem mevcut. Bunu nakite dönüştürmek istiyordum. O yüzden bu başlığı açıyorum. Almak istediğiniz oyunun fiyatını 0.8 ile çarparsanız bana ödemeniz gereken miktar ortaya çıkacaktır.

Arkadaşlar 5-10 liralık oyunları satın almıyorum. Minimum alışveriş limiti 30 liradır.

Ödeme: Enpara.

Ödeme gelmeden gönderim yapmıyorum arkadaşlar.

SATILDI

Satılık Palit StormX GTX 1660 Super

Ürünü 6 ay belki daha az süre önce Amazon Uk üzerinden aldım. ITX kasa projem için almıştım. Kasayı topladım, gayet memnunum ama masaüstü bilgisayara alışamadım. Konsola geri döneceğim.

Kart zaten yapısı gereği pek ısınmıyor. Bunu belirtmek isterim. Tek fanli bir modeldir.

kutusu tüm poşetleri vs durmaktadır. Fiyat : 1700TL , kargo benden olarak düşünüyorum. Şimdilik pazarlık düşünmemekteyim. Teşekkürler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Dükkan Sahibi Hakkında

rookiecod3r

İsim: Erdem Taş
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Mayıs 2021; 18:24:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK TERTEMİZ 40GB PAL PS3 510YTL(TAKAS YOK)
Alıcı: mandayuvasi
Tarih: 6 Mayıs 2009; 19:43:35
Yorum:Ürün bana aynen anlatıldığı gibi geldi. İlanda tertemiz yazıyordu hakikaten tertemiz çıktı. Tam zam
Genel Puan:      
Ürün: FİFA09 PAL PS3 50YTL
Alıcı: HiAxiSheytan
Tarih: 9 Haziran 2009; 23:18:03
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK XBOX360 ARCADE PACK FALCON 380YTL
Alıcı: WebEX
Tarih: 15 Haziran 2009; 20:04:51
Yorum:Sorunsuz satıcı..
Genel Puan:      
Ürün: SATILMIŞTIR.
Alıcı: Metalchurch
Tarih: 23 Temmuz 2009; 20:28:35
Yorum:Sorunsuz alışveriş ve ilgili satıcı.Kargo konusundada gerekli hassasiyeti göstermiş teşekkürler ken
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Pc Parçaları
Alıcı: geforcemx
Tarih: 2 Ağustos 2009; 18:48:30
Yorum:ilgili,sorunsuz bir arkadaş...herkese kendisiyle alışverişi tavsiye ederim..
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.133