SATIŞTA

Epic 60 TL Kuponlu + GTA 5'li Hesaplar - 10 TL

Arkadaşlar epic 60 TL kuponlu hesaplar mevcut elimde. Hepsinde gta 5 mevcuttur maille birlikte verilecektir. Bazılarında civili 6'da var. Fiyat 10 TL.

SATIŞTA

Control + Gta 5 + Civili 6 + Kuponlu Ukrayna Epic HESAP - 30 TL

Başlıktaki oyunlar olan epic hesabını satıyorum. Bölgesi ukrayna. İçinde kuponu mevcut türkiyede 60 lira indirim sağlayan kupon. Mail vs ben açtım ilk sahibiyim mail-gizli soru vs. her şeyi veriyorum. Kuponu kullanmak için ukrayna vpn ile alım yapmalısınız(snow runner falan 35 TLye geliyor ilerde yeni oyunlar çıktıkça onlardada kullanılabilir. )

Oyunları oynamak için vpnye ihtiyaç yoktur, hesap bilgilerini girip direkt oynayabilirsiniz.

Fiyat: 30 TL Ödeme EnPara

SATILDI

Star Wars Jedi Fallen Order + GTA 5 Epic Hesap

Deluxe edition epicgames hindistan üzerinden 7 dolara aldım. İçinde gta 5 ve 15 dolar ve altı kullanılmak üzere 10 dolar kupon mevcut ama hint vpnsi ile alım yapılır(oyunu oynamak için vpn gerekli değil direkt girip oynayabilirsiniz). Origin hesabıda açtım oynamak için.

Origin hesabı, epic hesabı, mail, gizli soru hepsini veriyorum.

Fiyat: 40 TL

SATIŞTA

İptal

Rus hesabı battlepass edition almıştım. 3 operator + 3 silah hediyesi vardı onlar mevcut. + Olarak 2400cpye satılan talon operator açıktır. Hesapta 900 cp bulunmaktadır. sezon 3 battle pass tamamlanmıştır.
Aug, mp7, grau, m4, hdr, bruken(yeni lmg), .357 akimbo, rpg altın. ram 7 m13 gibi silahların çoğu camo görevi yapılmış lognshot falan kalmıştır altın için. bir güne halledilir çoğu uğraşılırsa. Aynı şekil smglerde çoğu görevleri yapılı longshot görevleri var çoğunda. Damascus vs kasmayı düşünenler için güzel bir hesap diyebilirim, onun için uğraşuyordum bıktım diyebilirim uğraşırken. grauda obsidyan kasıyordum 120 falan maç olmuştur 80 maç kaldı.

hesap mail vs satarım ilerde diye ona göre açmıştım. her şeyiyle size veriyorum hesabı mail, battle net, activion hesabı hepsi sizin. bir çok sorunsuz oyun satışım olmuştur forumda.

istediğim fiyat: 200 tl

pazarlık düşünmüyorum, çok emek var silahlarda.

SATILDI

RDR 2 Rockstar Hesap - Maille Birlikte

Merhaba elimde ukrayna vpn ile aldığım rdr2 var maili falan satarım diye yandexten sadece bu oyun için açmıştım. Maille birlikte veriyorum hesabı ilk sahibiyim sadece hikaye modu oynadım online girmedim hiç.

Fiyat: 120 TL
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

brnk

İsim: Burak Demirbas
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Ağustos 2020; 20:32:50
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:Hızlı bir alışveriş oldu. İlgili satıcı...
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Pentium 4 3.0ghz 775pin
Alıcı: alişeker
Tarih: 5 Aralık 2009; 19:48:55
Yorum:Güveni için teşekkür ediyorum saygılar
Genel Puan:      
Yorum:arkadaş ile 2 sefer rapid hesabı alış verişim oldu. hızlı ve sorunsuzdu. arkadaşa teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: Hediyelik Lockerz Hesabı ; 222 PTZ'li.
Alıcı: Robdelphia
Tarih: 1 Şubat 2010; 19:15:59
Yorum:Teşekkürler burak
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094