SATIŞTA

Alınık X Box One S

Alınık X Box One S

2 kollu ve garantili olması tercihimdir. Xbox Game Pass olursa iyi olur. Tekliflerinizi bekliyorum.

Bütçe: 1000-1250 ₺ arası.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Referans ilanıdır (nexus 7)

tablet alımı referans ilanıdır
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satılık Gigabyte 970A-D3 Anakart (Arızalı olabilir.)

Arkadaşlar elimde forumdan ikinci el olarak almış olduğum fakat sorununun olup olmadığını bilmediğim Gigabyte 970A-D3 anakart bulunmaktadır. Sistemi kurduktan sonra ekran kartını görmediği için monitöre görüntü gelmedi. Bir kaç kart denedikten sonra PCI-EX slotlarında sorun olabileceğini düşündük. Ben kendime MSI 970A-G46 aldığım için bu kart boşa çıktı. Sorunu kesin olarak var mı yok mu bilmiyorum. Sorunu varsa bunu göz önüne almanızı isterim.

Anakartın kutusu,faturası, kitapçığı vs. mevcuttur. Fakat bunlar kasanın kutusu içerisinde olduğu için fotoğrafını çekemedim. Ama kesinlikle gönderilecektir.

Alacak kişi ister üzerinde çeşitli işlemler yapabilir, isterse kartı yaptırıp kullanabilir.

İstediğim fiyat 60 TLdir. Önce havale sonra kargo yapılır. Sanalpazar ilanı istenirse %5, Sahibinden ilanı istenirse %7, Gittigidiyor istenirse %10 komisyon farkı konacaktır. Ufakta olsa bir pazarlık payı tabiki vardır. 9 Şubat'a kadar Aydın içi elden teslim mevcuttur. O tarihten sonra okuduğum şehir olan Eskişehir'de olacağım. 9 Şubat itibarı da Eskişehir elden teslim vardır. Kargo alıcıya aittir. İstediği kargoyla yollanır.

Ekleme: Ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum fakat anakartın seri numarasını http://garantisorgula.com sitesine girdiğimde hala garantisinin devam ettiği yazıyor. Bulduğu teknik servis ise anakartın kutusundaki kağıtla aynı olan Arena Bilgisayar. Sanırım garantisi devam ediyor fakat dediğim gibi tam bilmiyorum.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Sanki Bana Pele

İsim: Andaç Eyi
Katılım zamanı: 13 Haziran 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Ocak 2021; 7:20:09
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık Gigabyte 970A-D3 Anakart (Arızalı olabilir.)
Alıcı: cohannan
Tarih: 26 Ocak 2014; 22:29:14
Yorum:tavsiye ederim güvenilir biri
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır (nexus 7)
Alıcı: alpikk
Tarih: 26 Mart 2014; 5:22:21
Yorum:Sanki 40 yıldır tanıyormuş gibi alışveriş yaptım.İyi niyetli güvenilir bir kardeşimiz.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109