SATIŞTA

Alinik nokia 8110 4g

Baslikta belirttigim uzere nokia 8110 4g modeli ariyorum. Satmak isteyen arkadaslar pm ile iletişime gecebilirler.

İletisime gecmeden once soylemek isterim benden eski olmayan veya referansi az olan uyelerden once kargo sonra odeme seklinde, benden eski referansi cok uyelere once odeme seklinde alimi yapacagim. Ayrica uyeligi benden yenidir fakat forumdaki referanslari saglamdir ticareti guvenilirdir bu arkadaslardan alimla istisnai islemler yapabilirim. Saygilar dilerim iyi forumlar iyi alisverisler.

SATIŞTA

(Alınık)Xiaomi Mi9T- Poco F1- Mi8 (arıyorum)

Başklıkta belirttigim gibi mi9t(düz veya pro) 64gb 128gb kayıtsız arıyorum - mi8 - pocophone Garantili olması onemli degil malum türkiyede kvl genpa bile xiaomi telefonlarıma serviste ücret istediler..

Ariyorum bayramdan sonra hemen alınacaktır.. satan arkadaşlar özelden ulaşabilirler..

Aksi olmadıkca benden düşük referans ve üyelik tarihi ile işlem sayısına sahip üyelerden önce kargo sonra ödeme şeklinde benden fazla referans işlem sayısı ve üyelik tarihine göre önce ödeme sonra Kargo şeklinde alım saglanacaktır..

Fiyat uygun olması kosuluyla adetli alım yapabilirim.. mi9t kayıtsız 1700 liraya kadar forumda satan arkadaşlar var o yüzden fiyatlandırmadan once ilanı tam okursanız sevinirim.. herkese iy forumlar iyi bayramlar..

SATILDI

Gigabyte Gtx 1080 8gb 256bit gddr5x ekran kartı

UNXP7SS Uğur Arkadaşımıza pazartesi icin sözleştik hayırlısı olsun iki tarafada

Kardeşimin yurtdışına yerleşmesinden dolayı evde yatmakta olan bilgisayarın parcalarını satmaya karar verdim. Kutusu mevcut degildir. Faturası vatan bilgisayardan cıkarttırabilirim garantisi devam ediyor yaklaşık 5-6 ay kullanıldı bilgisayar yurtdışı işi olunca evde kaldı ben kendimde kullanmadıgımdan satıyorum. Ekran kartı gamer pc icinde sıfır olarak alındı. Bitcoincilerin kullanımı gibi ezilmedi yüklenilmedi. Fiyatı uygun yazıyorum. Takas düşünmüyorum..

Ryzen 2600x işlemci ve G-skill 2400 ddr4 8x2 16gb OC ram de mevcuttur 3ü nü toplu almak isteyene fiyatta toplu güzellik yaparım.toplu halde 3ü1 arada xxxliradir..

Sadece ekran kartı fiyati xxxliradir.

SATIŞTA

[Alınık] xiaomi mi9 - mi8exp - Oneplus 6t 7 veya mclaren

Balıkta belirttigim gibi

Xiaomi mi9 mi8exp/pro
OnePlus 6t - 7 veya mclaren edition

Modellerinden bir tanesini hemen almayı düsünüyorum referansı benden az veya yeni üyelerden önce kargo sonra ödeme şeklinde alışveriş olacaktır.

Piyasadaki bulabilecegimiz rakamlar net bellidir o yüzden lütfen sacmalayıp 2500 e bulabilecegim cihazi 3000 lira isteyen tatlı su kurnazı sananlar benide kendinizide yormayın.

Herkese iyi alışverişler dilerim

SATIŞTA

Acer Aspire Switch 11V SW5-173 128gb ssli 2si bir arada

Intel Core M-5Y10c
4 gb ram
128 gb SSD
Intel HD Graphics 5300, 11.6" HD ekran.

emsal modelleri hp x2 spectre lenovo yoga 3 pro gibi modelerdir zaten bu modlelerin fiyatıda i7li bi cihazla hemen hemen aynı

https://www.notebookche...utm_source=DonanimHaber

https://urun.n11.com/di...b-ddr3128gb-P201334357?

oyun bilgisayarı kesinlikle degildir
performansı ve şarjı gayet iyi olan bi üründür
neden satıyorsuna gelince evde yoga 510 var eşime almıstım kenimede x1 carbon buldum onu kullanıcam bunuda bu yüzden satmak istiyorum

dokunmatik şarjı 5saat giden ender hafiflikte ve temizlikte kaliteli bir cihazdır

yanında 120liraya alınmış kaliteli bi canta ve mause hediye edilecektir.

klavyesinde bitane çizik vardır baskada en ufak ne çiziği ne kırıgı ne darbesi en ufak kusuru yoktur

fiyat 1000liradır

istanbul içi elden teslim edilir
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Dükkan Sahibi Hakkında

s_s64

İsim: semih sütcü
Katılım zamanı: 12 Haziran 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Ekim 2020; 2:04:29
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.yorumblog.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: **Satilik Takaslik Samsung G800 5MP**sadece 300ytl garantili
Alıcı: 3XP3R!3NC3
Tarih: 16 Mart 2009; 21:08:23
Yorum:Herşey söylenildiği gibi sorunsuz gerçekleşti... :)
Genel Puan:      
Ürün: n91 4gb 300 lira tertemiz ve full aksesuar
Alıcı: BUSAH
Tarih: 23 Mart 2009; 18:01:31
Yorum:cok iyi bircok aLısveris yaptık gercekten değerli bi insandır.yapacagım alısverislere gozum kapalı
Genel Puan:      
Ürün: takaslik w810i sadece k790i ile
Alıcı: BUSAH
Tarih: 23 Mart 2009; 18:02:41
Yorum:tskLer
Genel Puan:      
Ürün: Alinik Samsung i550 nokia N91 N95 Sony e. W850i w910i
Alıcı: coldfire3
Tarih: 26 Mart 2009; 11:30:42
Yorum:Herşey söz verildiği gibi olsu teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: alinik elektro gitar ve anfi
Alıcı: BaDRuLe
Tarih: 1 Mayıs 2009; 15:54:24
Yorum:Kankamla alışveriş yapmak bi zevkti. Her türlü alışverişinde referansım. ;) siz de sorun yaşamayaca
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.109