FORUM DIŞINA SATILDI

(SATILDI)

ASUS GTX560TI DirectCUII TOP EDITION DDR5 1GB 256bit

Fiyat : 250 TL [SATILDI]

pazarlık tekliflerini cevaplamayacağım kardeşlerim. çok da zamanım olmuyor zaten. Pazarlık yok fiyat sabit. kart tertemiz.

Güç özellikleri,modeli vb:
http://www.techpowerup....ti-directcu-ii-top.html
https://www.asus.com/Gr...560_Ti_DCII_TOP2DI1GD5/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Apextone UMC-10 USB Condenser Stüdyo Mikrofonu

APEXTONE UMC-10 USB Mikrofonumu satıyorum. Kutusu, ambalajı, deri kılıfı, kablosu, darbe önleyici shock mount askısı, kısacası içinden çıkan kağıtlara kadar eksiksiz muhafaza etmiştim kutu içeriğini. Evde geçmişte amatör müzik çalışmalarım ve vokal kayıtlarım için almıştım. Artık ilgilenmediğim için satıyorum.

Mikrofonun sadece tutacağının mandalı eksik. Düşüp kaybolmuştu studioda bu. Amatör kayıtlarımda hiphop çalışmalarımda kullandığım mikrofondur. Artık bıraktığım için satıyorum... Resimde gösterdiğim mandalı ve somunu kayıp. Resimde çizerek göstermiş olacağım aşağıda...

Bu mikrofonun sıfırı şu anda 320~365 TL arasında satılmaktadır. Kısa bir araştırma da yapabilirsiniz hemen aratarak.
Benim istediğim fiyat 150 TL.

Mikrofon tertemiz. Gıcır durumda. Tek bir kılcal çiziği bile yok. Elden alışveriş özellikle öncelikli tercihim. Alıcısının mikrofonu görerek deneyerek içine sine sine alması benim için önemli bir husus. Yakın noktada yanınızda laptop/netbook getirerek deneyebileceksiniz. Ümraniye/Üsküdar/Kadıköy merkezi noktalarından alışverişi yapabiliriz. Daha uzak yerlere gelme zahmetinde bulunmayacağım. Gireceğiniz zahmete fazlasıyla değecek bir ürün alacaksınız sonuçta. Bi zahmet alıcısı geliversin İstanbul içi. İl dışı yada il içi olupta istek doğrultusunda kargoyla gönderi talep edenler olursa önce ödeme sonra gönderi şeklinde anlaşabiliriz. Esi Maya 44 studio ses kartımı da bu şekilde satmıştım.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

İNANILMAZ KELEPİR FİYATA EV BİLGİSAYARI

■ 330 WATT QUAKE PSU SİYAH-GRİ MIDI-ATX KASA (*) !
■ Pentium E2180 2.0 GHZ CPU ,
■ 3 GB DDR2 667 MHZ RAM ,
■ Asus P5GC-MX ANAKART. (VGA+AUDIO+LAN) ,
■ 80 GB SATA HARDDISK ,
■ SONY COMBO OPTİK SÜRÜCÜ (FAZLADAN BİR ADET BEYAZ SONY OPTİK RW-SÜRÜCÜ TAKILI)

Monitörsüz fiyatı : 125 TL.
Sadece monitörün fiyatı : 175 TL.
Monitör ile birlikte fiyatı : 250 TL.

ÖNEMLİ NOTLAR:
♦ 22 inch INCA PianoBlack Series 1680x1050 16/10 DVI büyük boy LCD monitör ile birlikte 250 TL'ye verilecektir.
♦ Grafik monitörüdür. Sadece bu özellikteki monitör ikinci el olarak 200 TL civarı etmektedir.
♦ İsteyen tek olarak monitörü yada kasayı da alabilir. Monitör 175 TL , Kasa ise 125 TL'dir.
♦ Kasanın içeriğini tek tek hesaplayacak olduğunuzda dahi 200 TL'nin üzerine çıktığını göreceksiniz ; 3GB DDR2 Ram + 775p Anakart + Intel DualCore E2180 CPU tek tek hesaplandığında görülecektir.

(*)KASANIN ÖN PİLASTİK PANELİNDE SÜRTÜNMEDEN OLUŞAN BAZI ÇİZİKLER VE BİR ADET ÇATLAK MEVCUT. DETAY İÇİN RESİMLERE BAKINIZ... ÇALIŞMASINDA HİÇBİR SIKINTI OLUŞTURMUYOR. YERDE DURAN KASANIN ÖN KISMINA KÜÇÜK TABURE DEVRİLEREK KAFASI ÇARPMIŞTI. ŞİDDETLİ BİR DARBE GÖRMÜŞ DEĞİL BİLGİNİZE.

SATIŞTA

HER TELDEN PARÇALAR. TAKAS MEVCUT !

TEMİZ DURUMDA ÇALIŞIR HALDE SORUNSUZ SİSTEM PARÇALARI !!!

<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>^<^>

BİLGİ : ELİMDE ÇOK SAYIDA DDR1 , DDR2 RAM MEVCUTTUR. AYRICA AÇILMAMIŞ AMBALAJLARINDA MARKALI MONİTÖRLERİN İÇLERİNDEN ÇIKMA ORİJİNAL "DVI" KABLOLARI MEVCUTTUR (100 Adete yakın var.. Toplu veya tekil satışa açıktır.) ARTI ELİMDE ÇOK UYGUN FİYATLARA BIRAKABİLECEĞİM WI-FI ADSL MODEMLERİM VAR! (İş yerlerinden çıkma çok temiz kullanılmış cihazlardır...)

PARÇALARIN TEKİL FİYATLARI 3 TL'DEN 40 TL'YE KADAR DEĞİŞMEKTEDİR... NET FİYATLARI PM İLE SORUNUZ.

Takasa Açığım...

SATIŞTA

1gb DDR2 25 TL , 2gb DDR2 45 TL.

1GB DDR2 RAM'LER 25 TL. 2GB OLANLAR DA MEVCUT, ONLAR İÇİN 45 TL DİYORUM...

RAM'LER SAPASAĞLAM SORUNSUZ PROBLEMSİZ DURUMDADIR. ÇALIŞAN SİSTEMLERDEN SÖKÜLDÜLER. BAKIMINI ÜSTLENDİĞİMİZ BİR FABRİKADA PC UPGRADE'LERİ SEBEBİYLE SÖKÜLEN RAM'LERDİ HEPSİ..

Oijinal makinalarından çıkma HP ve Samsung DDR2'ler de mevcut.

800, 667 ve 533 Mhz olarak isteğe göre gönderilir.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

yentibaba

İsim: Yener Gâlip
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Ekim 2020; 18:10:00
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Asus P5B mainboard - Satıldı!
Alıcı: MENEME2002
Tarih: 6 Mayıs 2009; 23:44:21
Yorum:teşekkürler. Temiz bir ürün, iyi bir satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI !
Alıcı: kbss
Tarih: 9 Ekim 2011; 19:39:11
Yorum:gayet temiz ve güvenilir bir alışveriş oldu zamanlamalar tam yerinde oldu...kendisine tşk ederim
Genel Puan:      
Ürün: 6 AYLIK ESI MAYA44 PCI Professional Studio Ses Kartı !!!
Alıcı: Lost_Boyx
Tarih: 25 Ekim 2011; 1:06:13
Yorum:Güzel alışveriş ilgili ve güvenilir satıcı. :) Güvenebilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler. Sistem sorunsuz çalışmakta.
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler. Ürünler sorunsuz çalışmakta.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.108