FORUM DIŞINA SATILDI

(Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070

31 ağustosta hepsiburada.com'dan oğlum için oyun bilgisayarı toplamak amacıyla totalde 11.500 lira civarında tutan çeşitli bilgisayar parçalarının siparişini verdim. bugün kargo geldi. kutuyu açıp tüm parçaların montajını yaparken asus dual rtx 2070 o. c. ekran kartı kutusundan kart yerine benzer ağırlıkta olduğunu tahmin ettiğim tahta parçaları çıktı. 4230 liralık kart yerine tahta parçaları... üstelik başka bir satıcıdan değil hepsiburada.com'un bizzat kendinin temin edip gönderdiği bir parçaydı.

şu faturanın görüntüsü 

https://eksiup.com/p/8r411632hiy8

şu kutudan çıkan tahtalar

https://eksiup.com/p/pz411630o2wz

telofonla aradağımda iade kodu verdiler, yarın geri göndercem. 1 hafta içinde dönüş yapacaklarını söylediler.

olumlu bi dönüş olmazsa ne yapabilirim?
durumu nasıl ispat edebilirim bilmiyorum?
bu nasıl bir rezlliktir anlam veremiyorum.

kargocunun yanında koliyi açtım, koliden anakart, ekran kartı, ram, ssd felan hepsi çıkınca haliyle iç kutularını da ayrı ayrı açmadım.

23.08.2020 edit

Evet, para iademi dün itibariyle gerçekleştirdiler. Daha doğrusu 6 taksit almıştım onlarda 6 taksit halinde iade edecekler.

Okuyan paylaşan yorum yapan herkese teşekkür ederim. Aldıgım günden itibaren bugün 22. gün ve çözüldü çok şükür.

Sizlere tavsiyem hepsiburadayla sorun yaşadığınızda telefon açmayın call center görevlileri fikirsiz onun yerine web sitelerini kullanarak oradaki yönergeler ile işleminizi halletmeye bakın, 20 gün içinde iade durumumu sormaya 3 kere aradım, şu an farklı farklı 3 ayrı iade problemim açılmış görünüyor hele bir tanesini anakart diye açmış call centerdaki arkadaş.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

niventr

İsim: Emrah Deg
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Kasım 2020; 2:46:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.063