SATILDI

MSI B450 PRO CARBON AC (Wifi)

Merhaba arkadaşlar, ASus Tuf x570 anakarta geçtiğim için bu anakartım boşa çıkmıştır. Sınıfının en iyi vrm desteği olup donanım konusunda en tepe modelli anakart olduğunu zaten söylememe gerek yok. Takip eden arkadaşlar bilir. Kutu içeriği eksiksizdir. Antenleri hiç kullanılmamıştır. Ürün 3 yıl garantili olup alış tarihi nisan 2019 vatan computer faturalıdır. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Önce havale sonra kargo şeklinde yada istinye çevresinden elden teslim edilir.

Fiyat:

Detaylı link;

https://www.msi.com/Mot...50-GAMING-PRO-CARBON-AC

Detaylı Resimler;

SATILDI

Corsair Hydro Serisi AMD Bracket (H55 H75 H80i v2 H90 H100i v2 H105 H110i GTX H115 H115i)

Mrhb. Arkadaşlar elimde corsair hydro serisi uyumlu amd bracket var. Arkadaşımdan corsair h100i v2 versiyon soğutucu almıştım. Kiti olmadığı içinde bracket almıştım. Gelen ürün corsair ürününü kesinlikle aratmıyor. Hatta corsair vidaları, bracket aynı ağırlıkta ve kalitesini bile ayırt edemezsiniz. Bir kere takabildim sonra pompanın bozuk olduğunu fark edince kaldırıp kenara koydum. Sonra ürün rma ya gitti. H100i pro olarak geldi. İçinden amd kit çıkınca bunu da hiç kullanamadım. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Önce havale sonra kargo şeklinde yada istinye çevresinden elden teslim edilir.

Fiyat: 120tl

SATILDI

SATILIK - XBOX ONE X 1TB

Merhaba arkadaşlar,

2018 tarihinde alınmış olan XBOX ONE X 1TB ımı satıyorum. Çok kullanılmamıştır. Standby modunda sadece download amaçlı maksimum 1 er gün ve 10 kere filan bekletilmiştir.

Kozmetik olarak sıfır gibidir. Titizlikle kullanılmıştır. Tek kol vardır.

Satış nedenim ise aldığım tarihten itibaren hem çok kullanmadığım hemde şuan boşta durduğu içindir.

Alıcısına hayırlı olsun.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Intel I5 2500 Satılık

Merhaba Arkadaşlar yeni sistem topladığım için köşede boşta duran eski sistemi satışa çıkarmış bulunuyorum. Ürünlerin hiç bir sıkıntısı yoktur. Hepsi temiz ve çalışır durumda dilerseniz gelip test edebilirsiniz. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Önce havale sonra kargo şeklinde yada istinye çevresinden elden teslim edilir.

Anakart: Asus Z77-a Kutusu vardır. (SATILMIŞTIR.)
İşlemci: Intel i5 2500 Kutusu yoktur. ( 250 tl )
Ram : Kingston Hyperx Ddr3 1600 4x4 Kutusu yoktur. (SATILMIŞTIR)

Resimler;

SATIŞTA

Kestane Balı, Çiçek Balı ve Kestane-Çiçek Balı(Hasat yeri Trabzon/Of)

Merhaba Arkadaşlar. elimde kestane-Çiçek Karışık ve sadece çiçek balı bulunmaktadır. Ballarımız memleketimiz Trabzon/of köyünde toplanmıştır. Ürünler tamamen organiktir. Kestane balı yöremizde en iyi hasatını veren yerde sağılmıştır. Çiçek balı ise uzungölden yukarıda bayburt ile aradaki yaylada 2800 rakımda toplanmaktadır. Ürünleri dilerseniz gelip tadıp alabilirsiniz. Bizce hiç mahsuru yoktur. Alacak arkadaşlar emin olun hiç pişman olmayacaklar. Öyle uçuk bir üretimimiz yoktur. Babam emekli olduğu için bu işi hobi olarak yapıyor. Genelde eşe dosta satış yaparız. Ben değişiklik olsun bu balı herkes görsün ve tatsın diye foruma ilan açmak istedim. Alacak arkadaşlar önce havele sonra kargo veya İstinyeden tadına bakıp elden teslim alabilirler. Saygılar...

Not: Alınan ürünler hiçbir şekilde ıslak kaşık, metal kaşık veya ıslak parmağınızı bala daldırmayınız. Ürünü dökerek kullanmanızı tavsiye ederiz.

KESTANE BALI .....................................: 1Kg 180 TL
KESTANE - ÇİÇEK KARIŞIK (%80 kestane - %20 Çiçek) : 1Kg 130 TL
ÇİÇEK BALI .......................................: 1Kg 100 TL

İndirim Yoktur

Ürün ile ilgili Resim;

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

Yolcu_61

İsim: Gökhan
Katılım zamanı: 29 Nisan 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 26 Şubat 2021; 12:37:55
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Asus M2n-SLI Deluxe nforce 570 (satılmıştır)
Alıcı: egungorler
Tarih: 6 Ağustos 2009; 19:01:51
Yorum:Arkadaş dürüst bir satıcı. Bir sorun yaşamadık.
Genel Puan:     
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Sony Playstation 3 60gb satılık (450 TL)
Alıcı: Pijjozzy
Tarih: 16 Ocak 2010; 20:37:16
Yorum:Cok temız bı alısverıstı..guvenınden dolayı cok tesekkur ederım..nıce alısverıslere ınsallah:)
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK AMD 4800 x2
Alıcı: cmert
Tarih: 2 Ekim 2010; 19:24:46
Yorum:Sorunsuz bir alışverişti. Özellikle ürün full kutu içeriği ve temizliği ile benden tam not aldı :)
Genel Puan:      
Yorum:elden güzel bir alışveriş oldu tşk ediyorum
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.109