Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık FiiO E1 taşınabilir kulaklık amfisi (SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR)

Merhaba arkadaşlar,

İhtiyaç fazlası olan FiiO E1 kulaklık amfisini satıyorum. Kutusu dahi durmakta, sağlam durumda. Kablolarda kesinlikle kırılma veya temassızlık yoktur.

SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Naneu Military Ops Alpha DSLR Sırt Çantası

Merhaba arkadaşlar,

Kullanmaya fırsat bulamadığım makinem için almış olduğum çantayı, yine hiç kullanmaya fırsat bulamadığımdan satıyorum.

Dışarıya çok az çıkmıştır, iki elin parmaklarını geçmez. Tertemizdir. Yırtığı-pırtığı yoktur. Emin olun sıfır gibi bir ürün satın almış olacaksınız. Üzerinde bulundurduğu cepler, fermuarlar, gizli bölmelerle ne kadar şey sığdığına siz bile inanamazsınız. Aynı anda makine, 1-2 tele olmak üzere 3-4 lens, tripod ve diğer ıvır zıvırları taşıyabilirsiniz. Ancak şimdiden soracaklar arkadaşlara söyleyeyim, her ne kadar çantanın üst kısmında birkaç kıyafet alacak boşluk olsa da laptop sığması mümkün değil; ancak 2 netbook sığabilir. Çantanın sırta yerleşimi çok rahat, oldukça ergonomik. Yükünüzü tam anlamıyla hissettirmez. Dış yüzeyini tamamen kaplayarak yağmura karşı koruma sağlayan bir naylon da yanında gelecek.

Ve en iddialı olduğum konu şu ki; Lowepro, Vanguard gibi muadillerine göre bunca şeyi çok daha ucuza sunmaktadır. Artık karar sizin arkadaşlar.

Ürün linki: http://www.naneubags.com/products-by-series/military-ops/alpha

Ürüne ait fotoları vaktim olmadığından koymadım. Ancak ciddi alıcı iseniz bir an önce çekip mail adresinize atabilirim.

Fiyat: 130 TL - Kargo ücreti alıcıya aittir.

SATILDI

(İndirim) @@@ TISSOT VELOCI-T T024.417.27.051.00 @@@

Teknik özellikler:

Kasa Çapı:42x45.7x13mm
Ağırlık 69gr
Çelik Kasa
Silikon Kordon
Orijinallik Sertifikası
Kalibre ETA1836-2
2 Yıl Garanti
Kronograf
Takometre
Tarih Göstergesi
2 Yıl Pil Ömrü
Gizli Basmalı Kordon Kilidi
Vidalı Kapak
Safir Çizilmeyen Cam
100M Su Geçirmezlik

Merhaba arkadaşlar,

Nakit ihtiyacımdan ötürü yaklaşık 9 aydır memnuniyetle ve severek kullandığım saatimi satışa koyuyorum. Saat kesinlikle ORİJİNALDİR, faturalıdır, garantisi devam etmektedir ve kutusu tastamam halen durmaktadır.

Gövdesinde ve kordonunda kesinlikle bir sorun yoktur. Yalnız samimiyetle belirtmem gereken bir nokta var. Camın hemen kenarında (dikkat, camın üzerinde değil), yarım milimetre dahi etmeyen ufacık bir çizik var. Fotoğraflarda görebilirsiniz. "TACHYMETRE" yazısındaki "A" harfinin hemen altındaki yer. Kesinlikle kolunuzdayken dikkatinizi çekecek bir şey değil, ama bunu belirtmeden satışa koymak da benim haddim değil.

Saatin silikon olan kordonunda yine hiçbir sorun yok. Tokasında malesef kılcal çizikler var tabi... Bileğiniz kalınsa kordonu değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Ama benim gibi ince bilekli iseniz veya ortalama bir bileğiniz varsa rahatlıkla olacaktır.

Fotoğrafları buraya yüklemek biraz zahmetli olduğundan, sizden ricam link üzerinden satış ilanımı incelemeniz.

Link: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-tissot-veloci-t-t024-417-27-051-00-62819456/detay/

FİYAT: 750 TL

Sormak istediğiniz başka sorular olursa özel mesaj yahut e-posta (hikokur36@hotmail.com) aracılığıyla çekinmeden sorabilirsiniz.

FORUM DIŞINA SATILDI

@@@ İNDİRİM - 350 TL @@@ PENTAX 55-300mm DAL f/4-5.8 ED Lens

Merhabalar,

Lens 6 aylıktır. Sıfırdan farkı yoktur. Bir heves edindiğim fotoğraf makinam için almıştım ancak bırakın lensi, makinemi bile doğru düzgün kullanmaya fırsat bulamadığımdan ihtiyaç sahibi birinin edinmesini istedim. Dışarıya toplasanız 10 kere çıkmamıştır. Çizik, toz, vuruk, kırık, çıkık hiçbir şeyi yoktur. Dediğim gibi, makineyi bile kullanmaya fırsat bulamadım ki, bu kadar dar açıdaki bir lens ile sokakta gezebileyim... :)

İlgilenen arkadaşlar karıştırmasınlar; "DA" DEĞİLDİR. Yapısı metalik değil, plastik ağırlıklıdır. Ancak yine ilgili arkadaşlar bilecektir ki, optik kalitesi DA versiyonu ile AYNIDIR. Tamron ve Sigma markalarının 70-300mm modellerinden daha üstündür, fotoğraflar daha keskindir; gerekli karşılaştırmalar için internette tarama yapılabilir. Aynı şekilde Pentax'ın 50-200mm'sinden de daha kalitelidir. Parasoleyi mevcut DEĞİLDİR. Yanında verebileceğim filtresi de yoktur. Bazı forumlarda ve sahibinden'de yeterince referansım vardır; ancak güvenemeyen arkadaşlara farkını ödemeleri koşuluyla söz konusu satış sitesinde ilan da açılabilir.

Ürüne ait fotoğrafları ise Sahibinden.com ilanında görüntüleyebilirsiniz. Buraya yüklemeye vaktim yok. Dileyen olursa mail adresini özel mesaj ile lütfen bildirsin, o şekilde göndermek benim için daha uygun olacak.

Sahibinden.com ilan kodu: 60537038
Link: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-lens-filtre-pentax-da-l-55-300mm-f4-5-8-ed-lens-60537038/detay/

Kargo ücreti alıcıya aittir. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz, zira iyi bir fiyat sunduğumu düşünüyorum.

FİYATI: 350 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Pentax K-r Battery Adapter (Kalem pil aparatı)

Selamlar herkese,

Pentax K-r makinem için almış olduğum, kendi bataryası dışında kalem pil ile (4 adet pil yuvası içerir) de kullanılmasına imkan veren ufak aparatı satıyorum. Hiç kullanılmamıştır; kutusu sağda solda gezmekten her ne kadar yıpranmış olsa da emin olun bir kez dahi pil takılıp denenmemiştir. Kutunun sağda solda gezdiğinden anlaşılacağı gibi kullanılmaya hiç ihtiyaç duyulmamıştır. Bir nevi K-r için "battery grip"tir.

Dileyen olursa fotoğraflarını yüklerim.

Peşinen havale yaparsanız kargo dahil fiyatı 90 TL'dir. Yok derseniz ki ben taksit isterim yahut güvenemem, sanalpazar veya sahibinden üzerinden ilan açabilirim. O zaman da kargo dahil fiyatı 100 TL'dir.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

freedom36

İsim: Hikmet Hikmet
Katılım zamanı: 19 Nisan 2008;
Durum: Forumda
Son giriş: 16 Temmuz 2019; 10:00:40
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: @@@ SATILIK ALTEC LANSING FX4021 2.1 HOPARLÖR SİSTEMİ @@@
Alıcı: moon74
Tarih: 9 Mart 2010; 16:36:49
Yorum:4-4 lük forum üyesi.kibar anlayışlı hızlı.gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.....
Genel Puan:      
Ürün: (REZERVE) @@@ SATILIK Audio Technica CKS70 KULAKİÇİ KULAKLIK @@@
Alıcı: -TeReN-
Tarih: 30 Temmuz 2010; 16:25:51
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş oldu.kendisine teşekkür ediyorum.gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: @@@ (Artık satılsın! - 275 TL) SATILIK ORIENT FFD0E003W @@@
Alıcı: solestar
Tarih: 11 Ocak 2012; 18:00:34
Yorum:İlgili ve güvenilir bir arkadaştır, teşekkür ediyorum...
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.112